• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA ALEYNA TİLKİ ÜZERİNDEN AVM'YE ÇİFTE STANDART ELEŞTİRİ

Aleyna Tilki'nin Samsun Piazza AVM'de yer alan alkollü Hayal Kahvesi isimli mekanda verdiği konseri eleştirmeyen bazı basın organlarının, alkolsüz ve halka açık olan Yeşilyurt AVM'de verdiği mini konseri hedef alması şaşkınlık yarattı.

18 Ekim 2016 Salı 01:24
Samsun'da Aleyna Tilki üzerinden AVM'ye çifte standart eleştiri

Samsun'da bazı basın yayın organları adeta sözleşmişcesine Aleyna Tilki'nin Yeşilyurt AVM'de verdiği imza günü ve mini konseri hedef aldı. 

 

Aleyna Tilki'nin 16 yaşında olduğunu bu nedenle alkollü mekanlara çıkmasının doğru olmadığını yazan bazı yayın organları, Yeşilyurt AVM'de verilen konserinde alkollü bir mekanda gerçekleştiği algısını oluşturmaya çalıştı. Oysa gerçek öyle değildi, Yeşilyurt AVM'nin en üst katında restorantlar ve alış veriş mağazaları bulunuyor. 
 

 

ALEYNA TİLKİ'NİN YEŞİLYURT AVM MİNİ KONSERİNDEN GÖRÜNTÜ

 

 

ALEYNA TİLKİ'NİN PİAZZA-HAYAL KAHVESİ KONSERİNDEN GÖRÜNTÜ

 

 


Aleyna Tilki'de işte tam bu alanda mini bir konser vererek imza günü yaptı. Yani Yeşilyurt AVM'de verilen konserde yasal ve etik olarak uygunsuz bir durum yok.

 

Çünki Yeşilyurt AVM'de ki alan konser alanı değil ve ortada bir sahnede yok. Ancak Aleyna Tilki konseri için Yeşilyurt AVM'yi hedef alan bazı haber siteleri ne hikmetse Piazza AVM'nin kiracısı Hayal Kahvesinde, alkollü mekanda sahne alan Aleyna Tilki'yi önemsemedi bile. Bunun sebebi ise söz konusu yayın organlarının Piazza ile ticari anlaşması olması!


Hayal Kahvesi isimli alkollü mekanda sahne alan Aleyna Tilki'nin bu ortamda sahneye çıkartılmasını ve yaşının 16 olması ile ilgili eleştiride bulunmayan yayın organları, alkolsüz ve halka açık bir ortamda verilen ve de çoğunluğu çocukların katıldığı mini konser nedeniyle Yeşilyurt AVM'yi hedef alması şaşkınlıkla karşılandı. 


Bu durumun Yeşilyurt AVM'nin söz konusu haber siteleri ile reklam çalışması yapmamasından kaynaklandığı ileri sürüldü. Yani eleştiri tamamen duygusal yoksa kimin umurunda Aleyna Tilki..

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Micheal Jackson'ın kız kardeşi Janet Jackson müslüman oldu

Micheal Jackson'ın kız kardeşi Janet Jackson müslüman oldu Micheal Jackson'ın kız kardeşi Janet Jackson müslüman oldu! Micheal Jackson'ın dünyaca ünlü şarkıcı kız kardeşi Janet Jackson, Müslüman olduğunu açıkladıktan sonra şimdi de tesettürlü kıyafetleriyle şaşırttı.

Muhabir Canan Danyıldız, Kerimcan Durmaz'la küvete girdi

Muhabir Canan Danyıldız, Kerimcan Durmaz'la küvete girdi Muhabir Canan Danyıldız, Kerimcan Durmaz'la küvete girdi! Röportaj yaptığı isimlerle cesur pozlar veren Canan Danyıldız, sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'la hem yatak odasında hem de küvette poz verdi.

Nur Yerlitaş veda etti

Nur Yerlitaş veda etti Nur Yerlitaş veda etti! Ameliyat olduktan sonra evine gitmek yerine otel odasına yerleşen Nur Yerlitaş, bundan sonra ekranlarda olmayacak.

Bayhan evlilik programında haftalık 10 bin TL alıyor

Bayhan evlilik programında haftalık 10 bin TL alıyor Bayhan evlilik programında haftalık 10 bin TL alıyor! 'Popstar' yarışması ile tanınan Bayhan, şimdilerde evlendirme programlarında boy gösteriyor.

KÖŞE YAZARLARI