• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA ALEYNA TİLKİ ÜZERİNDEN AVM'YE ÇİFTE STANDART ELEŞTİRİ

Aleyna Tilki'nin Samsun Piazza AVM'de yer alan alkollü Hayal Kahvesi isimli mekanda verdiği konseri eleştirmeyen bazı basın organlarının, alkolsüz ve halka açık olan Yeşilyurt AVM'de verdiği mini konseri hedef alması şaşkınlık yarattı.

18 Ekim 2016 Salı 01:24
Samsun'da Aleyna Tilki üzerinden AVM'ye çifte standart eleştiri

Samsun'da bazı basın yayın organları adeta sözleşmişcesine Aleyna Tilki'nin Yeşilyurt AVM'de verdiği imza günü ve mini konseri hedef aldı. 

 

Aleyna Tilki'nin 16 yaşında olduğunu bu nedenle alkollü mekanlara çıkmasının doğru olmadığını yazan bazı yayın organları, Yeşilyurt AVM'de verilen konserinde alkollü bir mekanda gerçekleştiği algısını oluşturmaya çalıştı. Oysa gerçek öyle değildi, Yeşilyurt AVM'nin en üst katında restorantlar ve alış veriş mağazaları bulunuyor. 
 

 

ALEYNA TİLKİ'NİN YEŞİLYURT AVM MİNİ KONSERİNDEN GÖRÜNTÜ

 

 

ALEYNA TİLKİ'NİN PİAZZA-HAYAL KAHVESİ KONSERİNDEN GÖRÜNTÜ

 

 


Aleyna Tilki'de işte tam bu alanda mini bir konser vererek imza günü yaptı. Yani Yeşilyurt AVM'de verilen konserde yasal ve etik olarak uygunsuz bir durum yok.

 

Çünki Yeşilyurt AVM'de ki alan konser alanı değil ve ortada bir sahnede yok. Ancak Aleyna Tilki konseri için Yeşilyurt AVM'yi hedef alan bazı haber siteleri ne hikmetse Piazza AVM'nin kiracısı Hayal Kahvesinde, alkollü mekanda sahne alan Aleyna Tilki'yi önemsemedi bile. Bunun sebebi ise söz konusu yayın organlarının Piazza ile ticari anlaşması olması!


Hayal Kahvesi isimli alkollü mekanda sahne alan Aleyna Tilki'nin bu ortamda sahneye çıkartılmasını ve yaşının 16 olması ile ilgili eleştiride bulunmayan yayın organları, alkolsüz ve halka açık bir ortamda verilen ve de çoğunluğu çocukların katıldığı mini konser nedeniyle Yeşilyurt AVM'yi hedef alması şaşkınlıkla karşılandı. 


Bu durumun Yeşilyurt AVM'nin söz konusu haber siteleri ile reklam çalışması yapmamasından kaynaklandığı ileri sürüldü. Yani eleştiri tamamen duygusal yoksa kimin umurunda Aleyna Tilki..

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor 45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor. Eski haber sunucusu Defne Samyeli, yaşına rağmen fiziği ve güzelliği ile bu ara gündemden düşmüyor. Samyeli Instagram paylaşımlarıyla da adeta yıllara meydan okuyor.

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu. Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin dünkü boşanma davasında sesler koridorlardan duyuldu. Şener, aldatılmanın belgelerini mahkemeye sunduğu için gergin anlar yaşanmış.

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, rol aldığı 'Paramparça' dizisinin bitmesinin ardından soluğu hastanede aldı. Yakışıklı oyuncu böbrek taşı nedeniyle ameliyata alındı.

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi. Türk televizyonlarının deneyimli sunucularından Yalçın Çakır, canlı yayında kalp krizi geçirdi. Hastanedeki tedavisi devam eden Çakır'ın durumuyla ilgili net bir bilgi yok.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET