• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KERİMCAN DURMAZ'IN SAHNESİNE ŞİŞE ATILDI, YUMRUKLU KAVGA ÇIKTI

Samsun'da Kerimcan Durmaz'ın sahnesine şişe atıldı, yumruklu kavga çıktı . Samsun'da sahne aldığı eğlence mekanında silahlı saldırıya uğradığı gündeme gelen Kerimcan Durmaz olayında işte detaylar..

01 Aralık 2016 Perşembe 16:12

Samsun'da sahne alan Kerimcan Durmaz'a silahlı saldırı yapıldığı iddiası Türkiye'nin gündemine oturdu. Samsun'da bir eğlence mekanında sahne alan Kerimcan Durmaz'a silahlı saldırı olayında işte detaylar..

 

Samsun'da bir eğlence mekanında sahne alan Kerimcan Durmaz'a silahlı saldırı yapıldığı iddiası Türkiye'nin gündemine otururken, olay Twitter'da da TT oldu. Kerimcan Durmaz'ın sahne aldığı eğlence mekanında silahlı saldırı olduğu hatta saldırının pompalı tüfekle yapıldığı iddia edildi. 

 

Kerimcan Durmaz ise olay sonrası yaptığı açıklamada, "Çıkan arbedede ben silah sesi duymadım ama mekanın içerisinde silahla ateş edildiğini duydum fakat bu kurusıkıymış. Benim daha önce çıktığım ve gayet eğlendiğim bir mekandı. Yaklaşık 7-8 ay sonra dün akşam tekrar çıktım. Bu olayı Samsun’daki tüm insanlara mal edemem. Bunu orada birkaç tane insanın yaptığı bir şey. Şuanda psikolojikmen Samsun’a bir daha gitmeyi düşünmem. Ben hiçbir şeyin farkında bile değildim. Beni aldılar götürdüler. Götürürken biranda kargaşanın arasında kaldım. Koşarken merdivenlerde ayağımı burktum. Sadece ayağımda bir burkulma var, onun dışında hiçbir şeyim yok. Bir anda arbedenin içerisinde kaldım ve paniğe kapıldım" dedi.

 


SAHNEYE ŞİŞE ATILDI, YUMRUKLU KAVGA ÇIKTI

 

Öte yandan Kerimcan Durmaz'a Samsun'da sahne aldığı eğlence mekanında silahlı saldırı olayının doğru olmadığı açıklandı. Kerimcan Durmaz'a Samsun'da silahlı saldırı yapıldığı iddiası biran da Türkiye'nin gündemine otururken, çıkan olayda silah olmadığı, yumruklu kavga çıktığı gündeme geldi. Kerimcan Durmaz'ın sahne aldığı eğlence mekanında bir müşterinin sahneye şişe attığı ve ardından yumruklu kavganın çıktığı yaşanan bu olayda ise Kerimcan Durmaz'ın kaşının yırtıldığı ileri sürüldü.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Aleyna Tilki, ailesine 750 bin liralık rezidans hediye etti

Aleyna Tilki, ailesine 750 bin liralık rezidans hediye etti Aleyna Tilki, ailesine 750 bin liralık rezidans hediye etti. Aleyna Tilki hayırlı evlat olduğunu bir kez daha ispat etti. Tilki ailesine 750 bin lira vererek lüks bir rezidans dairesi satın aldı.

Hülya Avşar'ın teyzesi 9 yıldır su içinde yaşıyor

Hülya Avşar'ın teyzesi 9 yıldır su içinde yaşıyor Hülya Avşar'ın teyzesi 9 yıldır su içinde yaşıyor. Balıkesir'de Hülya Avşar'ın teyzesi Hatice Kayserili'nin evi şiddetli yağışlar sebebiyle sular altında kaldı. 9 yıldır aynı sorunla baş ettiğini söyleyen aile isyanını dile getiriyor.

Müjde Uzman, Hande Yener'in oğluyla mı birlikte

Müjde Uzman, Hande Yener'in oğluyla mı birlikte Müjde Uzman, Hande Yener'in oğluyla mı birlikte. Hande Yener'in doğum günü partisinde, şarkıcının oğlu Çağın Kulaçoğlu ile yakınlaştığı iddiası Müjde Uzman'ı çok kızdırdı: Haftalık gömme seansımıza hoş geldiniz!

Derya Şensoy'un rüzgardan eteği açılınca frikik verdi

Derya Şensoy'un rüzgardan eteği açılınca frikik verdi Derya Şensoy'un rüzgardan eteği açılınca frikik verdi. Adı Sarp Levendoğlu ile aşk dedikodularına karışan Derya Şensoy, restoran çıkışı soruları yanıtsız bırakırken rüzgarın azizliğine uğrayınca frikik verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET