• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KERİMCAN DURMAZ'IN SAHNESİNE ŞİŞE ATILDI, YUMRUKLU KAVGA ÇIKTI

Samsun'da Kerimcan Durmaz'ın sahnesine şişe atıldı, yumruklu kavga çıktı . Samsun'da sahne aldığı eğlence mekanında silahlı saldırıya uğradığı gündeme gelen Kerimcan Durmaz olayında işte detaylar..

01 Aralık 2016 Perşembe 16:12

Samsun'da sahne alan Kerimcan Durmaz'a silahlı saldırı yapıldığı iddiası Türkiye'nin gündemine oturdu. Samsun'da bir eğlence mekanında sahne alan Kerimcan Durmaz'a silahlı saldırı olayında işte detaylar..

 

Samsun'da bir eğlence mekanında sahne alan Kerimcan Durmaz'a silahlı saldırı yapıldığı iddiası Türkiye'nin gündemine otururken, olay Twitter'da da TT oldu. Kerimcan Durmaz'ın sahne aldığı eğlence mekanında silahlı saldırı olduğu hatta saldırının pompalı tüfekle yapıldığı iddia edildi. 

 

Kerimcan Durmaz ise olay sonrası yaptığı açıklamada, "Çıkan arbedede ben silah sesi duymadım ama mekanın içerisinde silahla ateş edildiğini duydum fakat bu kurusıkıymış. Benim daha önce çıktığım ve gayet eğlendiğim bir mekandı. Yaklaşık 7-8 ay sonra dün akşam tekrar çıktım. Bu olayı Samsun’daki tüm insanlara mal edemem. Bunu orada birkaç tane insanın yaptığı bir şey. Şuanda psikolojikmen Samsun’a bir daha gitmeyi düşünmem. Ben hiçbir şeyin farkında bile değildim. Beni aldılar götürdüler. Götürürken biranda kargaşanın arasında kaldım. Koşarken merdivenlerde ayağımı burktum. Sadece ayağımda bir burkulma var, onun dışında hiçbir şeyim yok. Bir anda arbedenin içerisinde kaldım ve paniğe kapıldım" dedi.

 


SAHNEYE ŞİŞE ATILDI, YUMRUKLU KAVGA ÇIKTI

 

Öte yandan Kerimcan Durmaz'a Samsun'da sahne aldığı eğlence mekanında silahlı saldırı olayının doğru olmadığı açıklandı. Kerimcan Durmaz'a Samsun'da silahlı saldırı yapıldığı iddiası biran da Türkiye'nin gündemine otururken, çıkan olayda silah olmadığı, yumruklu kavga çıktığı gündeme geldi. Kerimcan Durmaz'ın sahne aldığı eğlence mekanında bir müşterinin sahneye şişe attığı ve ardından yumruklu kavganın çıktığı yaşanan bu olayda ise Kerimcan Durmaz'ın kaşının yırtıldığı ileri sürüldü.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Jennifer Lawrence kalçalarıyla az kalsın adam öldürüyordu

Jennifer Lawrence kalçalarıyla az kalsın adam öldürüyordu Jennifer Lawrence kalçalarıyla az kalsın adam öldürüyordu! Genellikle medyada sergilediği şakacı tavırlarla bilinen genç oyuncu Jennifer Lawrence, katıldığı şov programında "kalçalarımla az kalsın bir set görevlisini öldürüyordum" dedi.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik, evlendikten tam 2 yıl sonra boşandı

Gülben Ergen ve Erhan Çelik, evlendikten tam 2 yıl sonra boşandı Gülben Ergen ve Erhan Çelik, evlendikten tam 2 yıl sonra boşandı! 2 yıl önce nikah masasına oturan Gülben Ergen ve Erhan Çelik, Küçükçekmece Adliyesi'nde görülen davada tek celsede boşandılar.

O Ses Türkiye'de Tayyip isimli yarışmacının isim hikayesi ilgi odağı oldu

O Ses Türkiye'de Tayyip isimli yarışmacının isim hikayesi ilgi odağı oldu O Ses Türkiye'de Tayyip isimli yarışmacının isim hikayesi ilgi odağı oldu. O Ses Türkiye'de Tayyip Karapınar isimli yarışmacıya dedesinin Tayyip ismini verme hikayesi Acun Ilıcalı'nın ilgi odağı oldu.

Eski THY hostesi Zuhal Şengül, tacizcileri ifşa ediyor

Eski THY hostesi Zuhal Şengül, tacizcileri ifşa ediyor Eski THY hostesi Zuhal Şengül, tacizcileri ifşa ediyor! İşe iade davasını kazandıktan sonra sosyal medyada taciz edildiğini belirten Zuhal Şengül kendisine atılan mesajları sosyal medyada ifşa etmeye başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET