• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KERİMCAN DURMAZ'IN SAHNESİNE ŞİŞE ATILDI, YUMRUKLU KAVGA ÇIKTI

Samsun'da Kerimcan Durmaz'ın sahnesine şişe atıldı, yumruklu kavga çıktı . Samsun'da sahne aldığı eğlence mekanında silahlı saldırıya uğradığı gündeme gelen Kerimcan Durmaz olayında işte detaylar..

01 Aralık 2016 Perşembe 16:12

Samsun'da sahne alan Kerimcan Durmaz'a silahlı saldırı yapıldığı iddiası Türkiye'nin gündemine oturdu. Samsun'da bir eğlence mekanında sahne alan Kerimcan Durmaz'a silahlı saldırı olayında işte detaylar..

 

Samsun'da bir eğlence mekanında sahne alan Kerimcan Durmaz'a silahlı saldırı yapıldığı iddiası Türkiye'nin gündemine otururken, olay Twitter'da da TT oldu. Kerimcan Durmaz'ın sahne aldığı eğlence mekanında silahlı saldırı olduğu hatta saldırının pompalı tüfekle yapıldığı iddia edildi. 

 

Kerimcan Durmaz ise olay sonrası yaptığı açıklamada, "Çıkan arbedede ben silah sesi duymadım ama mekanın içerisinde silahla ateş edildiğini duydum fakat bu kurusıkıymış. Benim daha önce çıktığım ve gayet eğlendiğim bir mekandı. Yaklaşık 7-8 ay sonra dün akşam tekrar çıktım. Bu olayı Samsun’daki tüm insanlara mal edemem. Bunu orada birkaç tane insanın yaptığı bir şey. Şuanda psikolojikmen Samsun’a bir daha gitmeyi düşünmem. Ben hiçbir şeyin farkında bile değildim. Beni aldılar götürdüler. Götürürken biranda kargaşanın arasında kaldım. Koşarken merdivenlerde ayağımı burktum. Sadece ayağımda bir burkulma var, onun dışında hiçbir şeyim yok. Bir anda arbedenin içerisinde kaldım ve paniğe kapıldım" dedi.

 


SAHNEYE ŞİŞE ATILDI, YUMRUKLU KAVGA ÇIKTI

 

Öte yandan Kerimcan Durmaz'a Samsun'da sahne aldığı eğlence mekanında silahlı saldırı olayının doğru olmadığı açıklandı. Kerimcan Durmaz'a Samsun'da silahlı saldırı yapıldığı iddiası biran da Türkiye'nin gündemine otururken, çıkan olayda silah olmadığı, yumruklu kavga çıktığı gündeme geldi. Kerimcan Durmaz'ın sahne aldığı eğlence mekanında bir müşterinin sahneye şişe attığı ve ardından yumruklu kavganın çıktığı yaşanan bu olayda ise Kerimcan Durmaz'ın kaşının yırtıldığı ileri sürüldü.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi

Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi Recep İvedik 5 rekor kırdı: Recep İvedik 5 filmini 4 günde bakın kaç kişi izledi. Recep İvedik 5 filmini sinemalarda kaç kişi izledi. Recep İvedik 5 ne kadar hasılat yaptı.

Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu

Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu Halima başörtüsüyle podyuma çıktı, Amerika'yı kasıp kavurdu. ABD'de düzenlenen bir güzellik yarışmasında dikkatleri üzerine çeken başörtülü manken Halima Aden, güzelliğiyle Amerika'yı kasıp kavuruyor.

Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi

Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi Hadise, Hakan Sabancı için Ölürüm Sana'yı söyledi. Hadise, Hakan Sabancı'nın Kanlıca'daki yalısında düzenlenen partiye katıldı. Dj kabinine giren Hadise, Sabancı için "Ölürüm Sana" şarkısını çaldı.

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu

Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu Şarkıcı İlyas Yalçıntaş, VİP aracında uyudu. 'İncirler olana kadar' şarkısıyla üne kavuşan İlyas Yalçıntaş, yoğun konser maratonuna dayanamayarak aracının içinde uyuyakaldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET