• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KERİMCAN DURMAZ'IN SAHNESİNE ŞİŞE ATILDI, YUMRUKLU KAVGA ÇIKTI

Samsun'da Kerimcan Durmaz'ın sahnesine şişe atıldı, yumruklu kavga çıktı . Samsun'da sahne aldığı eğlence mekanında silahlı saldırıya uğradığı gündeme gelen Kerimcan Durmaz olayında işte detaylar..

01 Aralık 2016 Perşembe 16:12

Samsun'da sahne alan Kerimcan Durmaz'a silahlı saldırı yapıldığı iddiası Türkiye'nin gündemine oturdu. Samsun'da bir eğlence mekanında sahne alan Kerimcan Durmaz'a silahlı saldırı olayında işte detaylar..

 

Samsun'da bir eğlence mekanında sahne alan Kerimcan Durmaz'a silahlı saldırı yapıldığı iddiası Türkiye'nin gündemine otururken, olay Twitter'da da TT oldu. Kerimcan Durmaz'ın sahne aldığı eğlence mekanında silahlı saldırı olduğu hatta saldırının pompalı tüfekle yapıldığı iddia edildi. 

 

Kerimcan Durmaz ise olay sonrası yaptığı açıklamada, "Çıkan arbedede ben silah sesi duymadım ama mekanın içerisinde silahla ateş edildiğini duydum fakat bu kurusıkıymış. Benim daha önce çıktığım ve gayet eğlendiğim bir mekandı. Yaklaşık 7-8 ay sonra dün akşam tekrar çıktım. Bu olayı Samsun’daki tüm insanlara mal edemem. Bunu orada birkaç tane insanın yaptığı bir şey. Şuanda psikolojikmen Samsun’a bir daha gitmeyi düşünmem. Ben hiçbir şeyin farkında bile değildim. Beni aldılar götürdüler. Götürürken biranda kargaşanın arasında kaldım. Koşarken merdivenlerde ayağımı burktum. Sadece ayağımda bir burkulma var, onun dışında hiçbir şeyim yok. Bir anda arbedenin içerisinde kaldım ve paniğe kapıldım" dedi.

 


SAHNEYE ŞİŞE ATILDI, YUMRUKLU KAVGA ÇIKTI

 

Öte yandan Kerimcan Durmaz'a Samsun'da sahne aldığı eğlence mekanında silahlı saldırı olayının doğru olmadığı açıklandı. Kerimcan Durmaz'a Samsun'da silahlı saldırı yapıldığı iddiası biran da Türkiye'nin gündemine otururken, çıkan olayda silah olmadığı, yumruklu kavga çıktığı gündeme geldi. Kerimcan Durmaz'ın sahne aldığı eğlence mekanında bir müşterinin sahneye şişe attığı ve ardından yumruklu kavganın çıktığı yaşanan bu olayda ise Kerimcan Durmaz'ın kaşının yırtıldığı ileri sürüldü.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Halk Müziğinin usta sanatçısı, Taşkın Doğanışık öldü! Taşkın Doğanışık kimdir

Halk Müziğinin usta sanatçısı, Taşkın Doğanışık öldü! Taşkın Doğanışık kimdir Halk Müziğinin usta sanatçısı, Taşkın Doğanışık öldü! Taşkın Doğanışık kimdir. Halk Müziğinin usta sanatçısı, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Öğretim Üyesi Taşkın Doğanışık hayatını kaybetti.

Ayrılıkla ilgili Seda Sayan'ı çıldırtan iddia

Ayrılıkla ilgili Seda Sayan'ı çıldırtan iddia Ayrılıkla ilgili Seda Sayan'ı çıldırtan iddia. Erkan Çelik'in bazı malları kendi üzerine devretmesini istediği iddiasına yanıt veren Seda Sayan, "Erkan'ın kendi üzerine mal istemesi asılsızdır. Ben ona balık tutmayı öğrettim" dedi.

Başak Sayan'ın yarı çıplak hamilelik pozları internete düştü

Başak Sayan'ın yarı çıplak hamilelik pozları internete düştü Başak Sayan'ın yarı çıplak hamilelik pozları internete düştü. Ünlü oyuncu Başak Sayan'ın sosyal medyada paylaşılan 'hamile pozları' olay yarattı. Başak Sayan konuyla ilgili açıklama yaptı.

Kara Yazı Dizisinde Gülper Özdemir güzelliğiyle parladı

Kara Yazı Dizisinde Gülper Özdemir güzelliğiyle parladı Kara Yazı Dizisinde Gülper Özdemir güzelliğiyle parladı. Kanal D'nin dün akşam başlayan 'Kara Yazı' dizisi izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Oyunculardan en çok Derya Uluçınar'ı oynayan Gülper Özdemir'in kim olduğu merak edildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET