• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU ŞARKICI TAYLAN BAYRİ O SES TÜRKİYE JÜRİSİNİ HAYRAN BIRAKTI

Samsunlu Taylan Bayri O Ses Türkiye'de Yandım șarkısıyla jüriyi büyüledi. Sesinin gücüyle, șarkıya kattıklarıyla bütün jüriyi kendine döndürmeyi bașardı. O Ses Türkiye yarıșmasının genç ismi Samsunlu Taylan Bayri kimdir?

14 Kasım 2016 Pazartesi 11:42
Samsunlu şarkıcı Taylan Bayri O Ses Türkiye jürisini hayran bıraktı

O Ses Türkiye yarıșmasında Mazhar Alanson'un Yandım șarkısını söyleyen Samsunlu Taylan Bayri kimdir? Șarkının girișindeki pes yerlerinde performansıyla Gökhan'ı özellikle büyüleyen Taylan Bayri, bütün jüriyi döndürmeyi bașardı.Taylan jüri seçimini "Beni en iyi șekilde anlayacak, saçımı okyacak kiși" diyerek yaptı. Bu sözlerin ardından jüri üyesi de heyecanlandı. Murat Boz ve Hadise, Taylan'ın saçlarını okșamak için yerinden kalktı.

 


O SES TÜRKİYE YARIȘMACISI TAYLAN BAYRİ KİMDİR?

Taylan Bayri Samsun’da yașıyor. Arkadașlarıyla birlikte yașıyor. Onlarla birlikte müzik yapıyor. Taylan aynı zamanda tiyatro da yapıyor. Üniversite sınavına girdi ama kazanamadı.


Performansından önce kendisiyle ilgili konușan Taylan Bayri, "Her müziği doğru yapmaya çalıșıyorum. Kendi düșüncelerimi bir araya getirerek doğru bir șey çıkarmaya çalıșıyorum. Müzikte tarz ayrımı yapmıyorum. Arabesk, pop, caz ya da İngilizce șarkılar. Kendimi en iyi ifade etmek için bu müzik türlerinden birini seçiyorum. Ayrım yapmıyorum. Seyirciyle en doğru iletișimi kurmaya çalıșıyorum. Sadece söylemek değil. Bütün șarkıları aynı zamanda anlatmaya çalıșıyorum." dedi.

 

 

Taylan Bayri'ye dönen ilk isim Hadise oldu. Ardından Gökhan-Hakan kardeșler döndü. O Ses Türkiye yarıșmasında sırasıyla Murat Boz ve Sibel can da Taylan Bayri için döndü.

 

Taylan Bayri'nin Yandım șarkısını söylerken giriște yaptığı ses nağmesi bütün jüri tarafından çok beğenildi. Gökhan dayanamayarak "Çok samimi söylüyorum bu yarıșmanın finalinde yer alacaksın" dedi.

 

 


TAYLAN BAYRİ VE KAZANAN'DA


Taylan ekranlara ilk kez çıkmıyor. Geçen yıl Kenan Doğulu ile Șebnem Ferah’ın sunduğu Ve Kazanan adlı șarkı yarıșmasında da boy göstermiști. Taylan o yarıșmada șampiyon olmuștu

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı

Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı. Ebru Şallı'ya ait olduğu gündeme gelen çıplak fotoğraf biran da Türkiye'nin gündemine oturdu. Peki o çıplak fotoğraf gerçekten Ebru Şallı'ya mı ait. 

Cansu Taşkın'ın seksi kalça sıkılaştırma videosu yürek hoplattı

Cansu Taşkın'ın seksi kalça sıkılaştırma videosu yürek hoplattı Cansu Taşkın'ın seksi kalça sıkılaştırma videosu yürek hoplattı. Cansu Taşkın'ın sabah sporu yaptığı seksi kalça sıkılaştırma videosu 50 bin kişi tarafından izlendi. Cansu Taşkın'ın yürek hoplatan kalça sıkılaştırma videosu..

SMS oylamasına Survivor Semih'e büyük şok Semih Öztürk biyografisi

SMS oylamasına Survivor Semih'e büyük şok Semih Öztürk biyografisi SMS oylamasına Survivor Semih'e büyük şok! Reyting rekorları kıran Survivor'da bu zamana kadar SMS oylamasında birinciliği kimseye kaptırmayan Semih Öztürk, bu hafta Serkay Tütüncü'ye boyun eğdi.

Demet Akalından 3,6 milyonluk takipçi rekoru

Demet Akalından 3,6 milyonluk takipçi rekoru Demet Akalından 3,6 milyonluk takipçi rekoru. Instagram’da 3,6 milyon kullanıcıya ulaşan Demet Akalın’ın en yakın rakibi ise 3,2 milyon takipçi ile Murat Boz oldu.

KÖŞE YAZARLARI