• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ŞARKICI LİNET FRANSIZ NİŞANLISI LAURENT ZAİMONOVİC EVLİ ÇIKINCA HASTANELİK OLDU

Şarkıcı Linet Fransız nişanlısı Laurent Zaimonovic evli çıkınca hastanelik oldu. Şarkıcı Linet, 5 ay önce nişan yaptığı Fransız sevgilisi Laurent Zaimonovic'in evli olduğunu öğrenince sinir krizi geçirip hastanelik oldu.

04 Eylül 2016 Pazar 21:01
Şarkıcı Linet Fransız nişanlısı  Laurent Zaimonovic evli çıkınca hastanelik oldu

Şarkıcı Linet Fransız nişanlısı  Laurent Zaimonovic evli çıkınca hastanelik oldu. Şarkıcı Linet, 5 ay önce nişan yaptığı Fransız sevgilisi  Laurent Zaimonovic'in evli olduğunu öğrenince sinir krizi geçirip hastanelik oldu. 

 

Şarkıcı Linet ile Fransız Laurent Zaimonovic 5 ay önce nişanlanmıştı. Ünlü şarkıcı evlilik planları yaparken şok bir telefonla sarsıldı!

 

Şarkıcı Linet ile Fransız Laurent Zaimonovic 5 ay önce nişanlanmıştı. Paris'te şatoda evleneceklerdi. Linet 30 Ağustos'ta gelen şok bir telefonla sarsıldı. Arayan kişi "Sevgilin zaten evli. Ben de eşiyim" dedi. Sinir krizi geçiren Linet hastaneye kaldırıldı. 

Kaynak: Posta Gazetesi

DİĞER HABERLER

Tülin Şahin'in eşinden boşanma nedeni ortaya çıktı

Tülin Şahin'in eşinden boşanma nedeni ortaya çıktı Tülin Şahin'in eşinden boşanma nedeni ortaya çıktı. Ünlü manken Tülin Şahin ve eşi Mehmet Özer'in ayrılma kararı almalarının nedeni ortaya çıktı. Şahin, vücudu bozulur diye çocuk istemediğini söyleyince çift ayrılık kararı almış.

İrem Derici mini gelinlik giydi, herkes şok oldu

İrem Derici mini gelinlik giydi, herkes şok oldu İrem Derici mini gelinlik giydi, herkes şok oldu. Cumartesi akşamı 'fizy Kış Konserleri' kapsamında sevenleriyle buluşan İrem Derici, 'Evlenmene Bak' şarkısını seslendirirken giydiği gelinlikle hayranlarını şaşırttı.

Asena çıplak fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti

Asena çıplak fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti Asena çıplak fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti. Ünlü oryantal Asena, Google ve bazı internet sitelerindeki ateşli pozlarını sildirmek için kolları sıvadı. Asena, evli çıkan sevgilisi Hasan Dere ile geçmişe sünger çekmek istiyor.

Yasemin Allen Türkiye'yi terk etmişti, ülkesine dönmek istiyor

Yasemin Allen Türkiye'yi terk etmişti, ülkesine dönmek istiyor Yasemin Allen Türkiye'yi terk etmişti, ülkesine dönmek istiyor. Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir karara imza atarak Amerika'ya taşınan Yasemin Kay Allen, geri dönmek istiyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET