• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SERENAY SARIKAYA VE KEREM BÜRSİN ÇİFTİNDE AYRILIK YOK AÇIKLAMASI

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çiftinde ayrılık yok açıklaması! Haklarında ayrılık iddiaları çıkan Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin önceki gün Atina'ya gitti. 25 yaşına giren Sarıkaya doğum gününü sevgilisiyle baş başa kutlayacak.

02 Temmuz 2016 Cumartesi 17:46
Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çiftinde ayrılık yok açıklaması

Geçen hafta Serenay Sarıkaya annesiyle Marmaris'teyken, sevgilisi Kerem Bürsin'inİstanbul'da kalmasıyla gündeme gelen ayrılık haberleri boşa çıktı.

 

TATİLE ATİNAYA GİTTİLER

Beş ay Amerika'da tatil yaptıktan sonra İstanbul'a dönen çift, şimdi de Atina'ya gitti. Çift bir hafta boyunca Yunanistan'da kalacak.

 

DOĞUM GÜNÜNDE MASRAFTAN KAÇMADI

29 yaşındaki Bürsin'in 25 yaşına giren Sarıkaya'nın doğum gününü kutlamak için tatil programı yaptığı ve hiçbir masraftan kaçınmadığı öğrenildi.

Ağustos ayında dizi görüşmeleri yapacak olan Sarıkaya, tatilden sonra İstanbul'da yapımcılarla projeleri değerlendirecek.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor

Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor! Önceki akşam Asmalımescit'te görüntülenen Usta oyuncu Şener Şen, "Setlere geri dönmeyi düşünmüyor musunuz?" sorusuna "Teklif gelmiyor" yanıtını verdi.

Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması

Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması Müge Anlı'dan gay barda sahne alan Aleyna Tilki açıklaması. Müge Anlı, 16 yaşında gay barda sahne alan Aleyna Tilki ile ilgili konuşarak, "Çocukların yeri sahne değil, okuldur" dedi.

Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı

Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı Aleyna Tilki'nin o fotoğrafları çıktı: Gay Bar'da sahne aldı!

İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi

İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi İbrahim Tatlıses, yeni aldığı tekneye bakın kimin ismini verdi! Bir süre önce Damla Buket Çakıcı'yla tekrar birlikte çalışmaya başladıklarını açıklayan İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabından sürpriz bir paylaşıma imza attı.

KÖŞE YAZARLARI