• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SEVDA KUŞUN KANADINDA FETHİ FETHULLAH GÜLEN Mİ

Sevda Kuşun Kanadında 7. bölümü ile ekranlara geldi. Sevda Kuşun Kanadında 7. bölümde Fethi Fethullah Gülen mi. Sevda Kuşun Kanadında 7.Bölüm - O An Öl Dese Fethi Ölecekler

02 Ekim 2016 Pazar 13:23
Sevda Kuşun Kanadında Fethi Fethullah Gülen mi

Sevda Kuşun Kanadında Fethi Fethullah Gülen mi. Sevda Kuşun Kanadında 7. bölümü ile ekranlara geldi. Sevda Kuşun Kanadında 7. bölümde Fethi Fethullah Gülen mi.

 


TRT 1'de yeni sezon bölümü ile 30 Eylül Cuma akşamı ekrana gelen Sevda Kuşun Kanadında 7. bölümde Fethi karakteri merak konusu oldu. 15 Temmuz darbe kalkışmasının ardından 7. bölümü ile ekranlara gelen Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Fethi karakterinin gerçek hayatta kim olduğu merak ediliyor. 

 

Sevda Kuşun Kanadında Fethi karakterinin Fethullah Gülen olduğu iddiasını güçlendiren sahnede ise Zafer Komutan ile gerçekleşen diologları oldu. 


Zafer komutana tanıtılan Fethi için "Siz Fethi'yi askeri üniformanın üzerine cübbeyi giydiği zaman vaaz verirken dinleyeceksiniz. Karşısında oturanlar ağzının içine bakıyor hop oturup hop kalkıyorlar.  O an öl de se Fethi ölecekler" deniliyor.
 

 

SEVDA KUŞUN KANADINDA KONUSU

Sevda Kuşun Kanadında, bir kuşak hikayesi… 1968-70’leri ilk defa milli bir bakış açısıyla ele alıyor.  Çarpıcı aşk öykülerini anlatırken getirirken o dönemin siyasal ve sosyal arka planını da yansıtıyor. O dönemde yaşanan olayların bugüne şaşılacak derece benzediğini gösteriyor. Bu vesileyle ülkemizde gerçekleştirilmek istenen hain darbe kalkışmasının da köklerine iniyor ve olaylar, ilk paralel devlet yapılanması çalışmalarına da büyük ölçüde ışık tutacak sahnelerle birlikte akıyor …  
 
Dizide bunların yanı sıra, bugünkü iktidarı yoğuran Mehmet Zahit Kotku, Sami Efendi, Necip Fazıl Kısakürek, Sezai Karakoç, Cemil Meriç, Şule Yüksel Şenler ve Necmettin Erbakan gibi ünlü siyaset ve kültür-sanat adamlarının mücadelelerine de yer verilirken, bu mücadeleye karşı tuzaklar kuran, ülkeyi kaosa sürükleyen ve onlara yataklık eden, cemaat adı altında faaliyet gösteren karanlık örgütlenmelere de değiniliyor.  

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Tülin Şahin'in eşinden boşanma nedeni ortaya çıktı

Tülin Şahin'in eşinden boşanma nedeni ortaya çıktı Tülin Şahin'in eşinden boşanma nedeni ortaya çıktı. Ünlü manken Tülin Şahin ve eşi Mehmet Özer'in ayrılma kararı almalarının nedeni ortaya çıktı. Şahin, vücudu bozulur diye çocuk istemediğini söyleyince çift ayrılık kararı almış.

İrem Derici mini gelinlik giydi, herkes şok oldu

İrem Derici mini gelinlik giydi, herkes şok oldu İrem Derici mini gelinlik giydi, herkes şok oldu. Cumartesi akşamı 'fizy Kış Konserleri' kapsamında sevenleriyle buluşan İrem Derici, 'Evlenmene Bak' şarkısını seslendirirken giydiği gelinlikle hayranlarını şaşırttı.

Asena çıplak fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti

Asena çıplak fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti Asena çıplak fotoğraflarını sildirmek için harekete geçti. Ünlü oryantal Asena, Google ve bazı internet sitelerindeki ateşli pozlarını sildirmek için kolları sıvadı. Asena, evli çıkan sevgilisi Hasan Dere ile geçmişe sünger çekmek istiyor.

Yasemin Allen Türkiye'yi terk etmişti, ülkesine dönmek istiyor

Yasemin Allen Türkiye'yi terk etmişti, ülkesine dönmek istiyor Yasemin Allen Türkiye'yi terk etmişti, ülkesine dönmek istiyor. Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir karara imza atarak Amerika'ya taşınan Yasemin Kay Allen, geri dönmek istiyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET