• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SONER SARIKABADAYI'YA 4 KADIN GÖSTERİ YAPTI

Soner Sarıkabadayı'ya 4 kadın gösteri yaptı! Bodrum'da bir partiye katılan Soner Sarıkabadayı 4 kadının önündeki locaya çıkıp dans etmesiyle ne yapacağını şaşırdı. Şarkıcının sonrasında kadınlarla ilgilenmemesi dikkat çekti.

09 Temmuz 2016 Cumartesi 15:22
Soner Sarıkabadayı'ya 4 kadın gösteri yaptı

Berksan'ın mekanı Çilek Beach'teki partiye katılan Soner Sarıkabadayı'ya hayranlarının ilgisi büyük oldu. Bodrum sezonunu açan Soner Sarıkabadayı'yı gören 4 kadın, bir anda locanın üzerine çıkıp dans etmeye başladı.

 

KADINLARLA İLGİLENMEDİ

Kadınların locanın üzerine çıkıp dans etmesiyle neye uğradığını şaşıran Sarıkabadayı'nın, hanımlarla ilgilenmemesi dikkati çekti. Parti boyunca birçok kız hayranı, şarkıcının yanına giderek selfie yaptı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti

Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti! Dün gece Beyaz Show'un konuğu Bengü'ye Beyaz ikinci kez evlenme teklifinde bulundu. "Seni Eskişehir'de gezdireyim, etkileşim olur" dedikten sonra "Camiada son kalan iki bekarız" diyerek herkesi güldürdü.

Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesi Kiralık Aşk'a damga vurdu

Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesi Kiralık Aşk'a damga vurdu Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesi Kiralık Aşk'a damga vurdu! Dün gecenin en çok izlenen dizilerinden olan Kiralık Aşk'ta izleyiciler, Ömer ve Defne'nin tutkulu öpüşme sahnesine kilitlendi.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanamadı

Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanamadı Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanamadı! İki yıl önce evlenen ve geçtiğimiz günlerde boşanacaklarını açıklayan Gülben Ergen ve Erhan Çelik, yoğun iş tempolarından dolayı mahkemeye gidemedi.

Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi

Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi! Ünlü aktris Aniston, katıldığı TV şovunda 'sır itiraf ettirme oyunu'nda uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hatta hostesle ilişki yaşadığını kabul etti. Aniston'ın cevapları kafaları karıştırdı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET