• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SONER SARIKABADAYI'YA 4 KADIN GÖSTERİ YAPTI

Soner Sarıkabadayı'ya 4 kadın gösteri yaptı! Bodrum'da bir partiye katılan Soner Sarıkabadayı 4 kadının önündeki locaya çıkıp dans etmesiyle ne yapacağını şaşırdı. Şarkıcının sonrasında kadınlarla ilgilenmemesi dikkat çekti.

09 Temmuz 2016 Cumartesi 15:22
Soner Sarıkabadayı'ya 4 kadın gösteri yaptı

Berksan'ın mekanı Çilek Beach'teki partiye katılan Soner Sarıkabadayı'ya hayranlarının ilgisi büyük oldu. Bodrum sezonunu açan Soner Sarıkabadayı'yı gören 4 kadın, bir anda locanın üzerine çıkıp dans etmeye başladı.

 

KADINLARLA İLGİLENMEDİ

Kadınların locanın üzerine çıkıp dans etmesiyle neye uğradığını şaşıran Sarıkabadayı'nın, hanımlarla ilgilenmemesi dikkati çekti. Parti boyunca birçok kız hayranı, şarkıcının yanına giderek selfie yaptı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Recep İvedik 5'te tepki çeken boks sahnesi ile ilgili flaş karar: O sahne kaldırıldı

Recep İvedik 5'te tepki çeken boks sahnesi ile ilgili flaş karar: O sahne kaldırıldı Recep İvedik 5'te tepki çeken boks sahnesi ile ilgili flaş karar: O sahne kaldırıldı. Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5'in fragmanında yer alan Azerbaycanlı boksörün Recep İvedik'ten yumruk yediği sahnenin filmden kaldırıldığını duyurdu.

Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu

Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu. Şarkıcı Rita Ora, sosyal medya hesabında 11 milyon takipçiye ulaşınca kutlama için iç çamaşırına kadar soyundu.

Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi

Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi. Skandallarıyla gündemden düşmeyen izdivaç programının gözde gelin adaylarından Naz'a damat adayı Ali'nin araba hediye etmesi herkesi şaşkına çevirdi.

Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu

Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu. Sosyal medya hesabından cesur mutfak pozu paylaşan sosyetik güzel Eda Taşpınar için "At yavrusu mübarek" şeklinde yorumlar yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET