• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SÖYLEMEZSEM OLMAZ'DA ŞOK ŞOK: NİHAT DOĞAN İLE ÖMÜR VAROL YUMRUKLU KAVGA ETTİ

Söylemezsem Olmaz'da şok şok: Nihat Doğan ile Ömür Varol yumruklu kavga etti. Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz yorumcusu Nihat Doğan ile programın sunucusu Ömür Varol arasında yayın sonrası kavga çıktı. Nihat Doğan ile Ömür Varol kavgasının detayları..

10 Nisan 2017 Pazartesi 21:18
Söylemezsem Olmaz'da şok şok: Nihat Doğan ile Ömür Varol yumruklu kavga etti

Söylemezsem Olmaz'da şok şok: Nihat Doğan ile Ömür Varol yumruklu kavga etti. Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz yorumcusu Nihat Doğan ile programın sunucusu Ömür Varol arasında yayın sonrası kavga çıktı. Nihat Doğan ile Ömür Varol kavgasının detayları.. 

 

"Söylemezsem Olmaz"da ortalık fena karıştı... Programı hazırlayan ve sunan Ömür Varol ile yorumcu Nihat Doğan yayın sonunda yumruk yumruğa kapıştı. Büyük kavgayı, araya giren güvenlik görevlileri ve çalışanlar güçlükle yatıştırdı.

 

MAGAZİN HABERLERİNE AĞIRLIK VERİLMESİNİ İSTEDİ

 

Siyasi haberlerde yorum yapmakta zorlanan programın kadın yorumcusu Bircan İpek, magazin haberlerine neden daha fazla yer verilmediğini sordu. Ömür Varol da reytinglerin zirvede olduğunu, kimsenin magazinle ilgilenmediğini zaten yeterince magazin haberi yayınlandığını söyledi.

 

NİHAT DOĞAN ARAYA GİRDİ

 

Tartışmada sesler yükselince bu kez araya Nihat Doğan girdi. Siyasi yorum yapmayı çok sevdiği halde son günlerde "Müsteşar Krizi" nedeniyle köşeye sıkışan Nihat Doğan da daha fazla magazin haberi istediğini söyledi.

 

GÜVENLİK GÖREVLİLERİ ARAYA GİRDİ

 

Ömür Varol da bundan sonra sadece magazin haberleri yayınlanacağını ama bu durumda kendisinin olmayacağını belirtti. Tartışmada sesler iyice yükseldi ve itişmeler yaşandı. İtişme yumruklaşmaya dönüştü. Osman Gökçek'in sahibi olduğu Beyaz TV koridorlarındaki büyük kavgaya güvenlik görevlileri ve çalışanlar müdahale etti.

 

NİHAT DEVAM ETMEK İSTİYOR

 

Programın akıbetinin ne olacağı henüz belli değil. Ömür Varol'un bundan sonra bu projede kesinlikle çalışmak istemediği, Nihat Doğan ve Bircan İpek'inse "Söylemezsem Olmaz"da devam etmek istedikleri öğrenildi.

Kaynak: Haberler.com

DİĞER HABERLER

Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı

Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı. Ebru Şallı'ya ait olduğu gündeme gelen çıplak fotoğraf biran da Türkiye'nin gündemine oturdu. Peki o çıplak fotoğraf gerçekten Ebru Şallı'ya mı ait. 

Fahriye Evcen'in sağ bacağında ki varisler şaşırttı

Fahriye Evcen'in sağ bacağında ki varisler şaşırttı Fahriye Evcen'in sağ bacağında ki varisler şaşırttı. Fahriye Evcen'in bacağında selülitleri dikkat çekti. Fehriye Evcen'in sağ bacağında varisler oluştu.

İbrahim Erkal beyin kanaması geçirdi durumu ciddi

İbrahim Erkal beyin kanaması geçirdi durumu ciddi İbrahim Erkal beyin kanaması geçirdi durumu ciddi. Canısı şarkısı ile sevilen ünlü sanatçı İbrahim Erkal beyin kanaması geçirdi. İbrahim Erkal'ın son sağlık durumu nasıl. İbrahim Erkal yoğun bakımda.

Emre Kınay'dan Safını seç, ya hac ya hilal tepkisi: Saçmalamayın artık

Emre Kınay'dan Safını seç, ya hac ya hilal tepkisi: Saçmalamayın artık Emre Kınay'dan Safını seç, ya hac ya hilal tepkisi: Saçmalamayın artık. Sanatçı Emre Kınay, referandum sürecinde ayrımcı söylemlere tepki göstererek, " Safını seç, ya hac, ya hilal diye bir bölücülük mü olur? Saçmalamayın artık" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET