• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

UĞUR IŞILAK DARBE KARŞITI ETKİNLİK İÇİN PARA İSTEDİ Mİ?

Uzun süredir Ak Parti ile çalışan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan adına bestelenen şarkıları seslendiren Uğur Işılak hakkında şok bir iddia ortaya atıldı

25 Temmuz 2016 Pazartesi 16:07
Uğur Işılak darbe karşıtı etkinlik için para istedi mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için uyarladığı Dombra şarkısı başta olmak üzere, AK Parti'nin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim kampanyalarında şarkılar seslendiren Uğur Işılak'a çok ağır suçlamalar yöneltildi.

 

FETÖ'nün kanlı darbe girişimi sonrasında Türkiye Ardahan'dan Edirne'ye kadar sokaklara döküldü.

Başkomutan Erdoğan'ın talimatına uyan yüz binlerce vatandaş darbecilere karşı direnişi diri tutabilmek için meydanları doldurdu.

Türkiye'nin pekçok kentinde düzenen darbe karşıtı mitinglere siyasetçiler, sanatçılar ve toplumun önde gelen akil insanları katılarak konuşmalar yaptı.

Bu noktada Erzurum Belediyesi de bir etkinlik düzenleyerek FETÖ'cü darbeye karşı dayanışmaya destek oldu.

Ancak Erzurum Belediyesi'nin milli iradenin beklentisi doğrultusunda hazırladığı bu programda büyük bir skandal gerçekleştiği öne sürüldü.

 

UĞUR IŞILA DARBE KARŞITI ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN PARA MI İSTEDİ?

AK Parti'ye yakın sosyal medya danışmanı İbrahim Yörük, konuyla ilgili çarpıcı bir iddiayı gündeme getirdi.

Bir haftadır halkın hayatını riske atarak sokaklara döküldüğünü ancak millet milli irade için gecesini gündüzüne katarken para peşinde koşanlar olduğunu öne süren Yörük, "Ünlü bir sanatçı bir belediyenin programına davet edilmiş kent meydanına ve 37 Bin TL para istemiş!" ifadelerini kullandı.

Bu iddiasıyla ilgili Erzurum Belediyesi'ni adres gösteren ve açıklama beklediğini not düşen Yörük'e, Taha Ün de destek verdi.

O sanatçının kim olduğunu açıklayan Taha Ün Twitter hesabında, "Yakışmadı Uğur Işılak. Milyonların ölüme yürüdüğü bir günde "37 bin TL almadan sahneye çıkmam" diyen Uğur Işılak bu millet seni unutmayacak..." diye yazdı.

 

UĞUR IŞILAK AĞIR İDDİALARA YANIT VERDİ

Bu ağır iddialara Uğur Işılak'tan yanıt gecikmedi. Bu süreçte "demokrasi nöbeti" programlarında sahne için para alan sanatçının 'şerefsiz' olduğunu söyleyen Işılak, suçlamaları redderek "Almayana 'aldı' diyerek iftira atan da namussuzdur." diye konuştu.

Ancak, İbrahim Yörük iddiasının arkasında durarak, Işılak'a "Yalan söyleme elden parayı aldığını herkes biliyor. Hatta para almadan sahneye çıkmam dediğini de biliyoruz!" karşılığını verdi.

Suçlamaların gerçek olup olmadığının ortaya çıkması için Erzurum Belediyesi'nin yaşanan bu gelişmelerle ilgili bir açıklama yapması ve olayla ilgili detayları açıklaması bekleniyor.

Kaynak: Haberler

DİĞER HABERLER

Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu

Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu Rita Ora, takipçi sayısı 11 milyon olunca iç çamaşırına kadar soyundu. Şarkıcı Rita Ora, sosyal medya hesabında 11 milyon takipçiye ulaşınca kutlama için iç çamaşırına kadar soyundu.

Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi

Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi Evlenme programında Gelin Adayı Naz'a araba hediye edildi. Skandallarıyla gündemden düşmeyen izdivaç programının gözde gelin adaylarından Naz'a damat adayı Ali'nin araba hediye etmesi herkesi şaşkına çevirdi.

Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu

Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu Eda Taşpınar'ın foroğrafına at yorumu. Sosyal medya hesabından cesur mutfak pozu paylaşan sosyetik güzel Eda Taşpınar için "At yavrusu mübarek" şeklinde yorumlar yapıldı.

Hadise Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor: Hadise Hakan Sabancı'nın aracına bindi

Hadise Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor: Hadise Hakan Sabancı'nın aracına bindi Hadise Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor: Hadise Hakan Sabancı'nın aracına bindi. O ses Türkiye jüri üyesi ünlü sanatçı Hadise'nin Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Hadise Hakan Sabancı'nın arabasına binerken görüntülendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET