• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

UĞUR IŞILAK DARBE KARŞITI ETKİNLİK İÇİN PARA İSTEDİ Mİ?

Uzun süredir Ak Parti ile çalışan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan adına bestelenen şarkıları seslendiren Uğur Işılak hakkında şok bir iddia ortaya atıldı

25 Temmuz 2016 Pazartesi 16:07
Uğur Işılak darbe karşıtı etkinlik için para istedi mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için uyarladığı Dombra şarkısı başta olmak üzere, AK Parti'nin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim kampanyalarında şarkılar seslendiren Uğur Işılak'a çok ağır suçlamalar yöneltildi.

 

FETÖ'nün kanlı darbe girişimi sonrasında Türkiye Ardahan'dan Edirne'ye kadar sokaklara döküldü.

Başkomutan Erdoğan'ın talimatına uyan yüz binlerce vatandaş darbecilere karşı direnişi diri tutabilmek için meydanları doldurdu.

Türkiye'nin pekçok kentinde düzenen darbe karşıtı mitinglere siyasetçiler, sanatçılar ve toplumun önde gelen akil insanları katılarak konuşmalar yaptı.

Bu noktada Erzurum Belediyesi de bir etkinlik düzenleyerek FETÖ'cü darbeye karşı dayanışmaya destek oldu.

Ancak Erzurum Belediyesi'nin milli iradenin beklentisi doğrultusunda hazırladığı bu programda büyük bir skandal gerçekleştiği öne sürüldü.

 

UĞUR IŞILA DARBE KARŞITI ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN PARA MI İSTEDİ?

AK Parti'ye yakın sosyal medya danışmanı İbrahim Yörük, konuyla ilgili çarpıcı bir iddiayı gündeme getirdi.

Bir haftadır halkın hayatını riske atarak sokaklara döküldüğünü ancak millet milli irade için gecesini gündüzüne katarken para peşinde koşanlar olduğunu öne süren Yörük, "Ünlü bir sanatçı bir belediyenin programına davet edilmiş kent meydanına ve 37 Bin TL para istemiş!" ifadelerini kullandı.

Bu iddiasıyla ilgili Erzurum Belediyesi'ni adres gösteren ve açıklama beklediğini not düşen Yörük'e, Taha Ün de destek verdi.

O sanatçının kim olduğunu açıklayan Taha Ün Twitter hesabında, "Yakışmadı Uğur Işılak. Milyonların ölüme yürüdüğü bir günde "37 bin TL almadan sahneye çıkmam" diyen Uğur Işılak bu millet seni unutmayacak..." diye yazdı.

 

UĞUR IŞILAK AĞIR İDDİALARA YANIT VERDİ

Bu ağır iddialara Uğur Işılak'tan yanıt gecikmedi. Bu süreçte "demokrasi nöbeti" programlarında sahne için para alan sanatçının 'şerefsiz' olduğunu söyleyen Işılak, suçlamaları redderek "Almayana 'aldı' diyerek iftira atan da namussuzdur." diye konuştu.

Ancak, İbrahim Yörük iddiasının arkasında durarak, Işılak'a "Yalan söyleme elden parayı aldığını herkes biliyor. Hatta para almadan sahneye çıkmam dediğini de biliyoruz!" karşılığını verdi.

Suçlamaların gerçek olup olmadığının ortaya çıkması için Erzurum Belediyesi'nin yaşanan bu gelişmelerle ilgili bir açıklama yapması ve olayla ilgili detayları açıklaması bekleniyor.

Kaynak: Haberler

DİĞER HABERLER

Ahmet Kaya'nın bugün doğum günü: Doğum günün kutlu olsun gözüm

Ahmet Kaya'nın bugün doğum günü: Doğum günün kutlu olsun gözüm Ahmet Kaya'nın bugün doğum günü: Doğum günün kutlu olsun gözüm. Sanatçı Ahmet Kaya yaşasaydı bugün 59 yaşında olacaktı. Ahmet Kaya'nun bugün doğum günü. Ahmet Kaya'nın Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili İbo Show'da söylediği sözler

Aleyna Tilki, efsane sanatçı Sibel Can'ı kaale bile almadı

Aleyna Tilki, efsane sanatçı Sibel Can'ı kaale bile almadı Aleyna Tilki, efsane sanatçı Sibel Can'ı kaale bile almadı! Son dönemlerde ismi gündemi fazlasıyla meşgul eden Aleyna Tilki, Sibel Can'ın "yaşını büyüt" önerisini dikkat almayacağını açıkladı.

En İyi Benim yarışmasında Samsunlu gelin adayı Begüm Umur elendi

En İyi Benim yarışmasında Samsunlu gelin adayı Begüm Umur elendi En İyi Benim yarışmasında Samsun Alaçamlı gelin adayı Begüm Umur elendi! FOX TV ekralarında yayınlanan evlilik yarışmasında Samsun Alaçamlı 25 yaşındaki gelin adayı Begüm Umur elendi.

Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor

Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor Usta oyuncu Şener Şen'e kimse teklif vermiyor! Önceki akşam Asmalımescit'te görüntülenen Usta oyuncu Şener Şen, "Setlere geri dönmeyi düşünmüyor musunuz?" sorusuna "Teklif gelmiyor" yanıtını verdi.

KÖŞE YAZARLARI