• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÜNLÜ İSİMLERİN BİLMEDİĞİNİZ GERÇEK İKİNCİ İSİMLERİ

Ünlü isimlerin bilmediğiniz gerçek ikinci isimleri. Necati Şaşmaz, Acun Ilıcalı, Haluk Bilginer, Sezen Aksu, Hande Yener gibi bir çok ünlü ismin gerçek ikinci isimlerini öğrenince çok şaşıracaksınız

27 Temmuz 2016 Çarşamba 23:57
Ünlü isimlerin bilmediğiniz gerçek ikinci isimleri

Ünlü isimlerin bilmediğiniz gerçek ikinci isimleri. Necati Şaşmaz, Acun Ilıcalı, Haluk Bilginer, Sezen Aksu, Hande Yener gibi bir çok ünlü ismin gerçek ikinci isimlerini öğrenince çok şaşıracaksınız 

 

Sinema ve televizyon dizilerinden tanınan ünlü isimlerin gerçek isimleri ne. Avun Ilıcalı'nın gerçek ismi ne. Özgü Namal, Hande Yener, Sezen Aksu, Polat Alemdar Necati Şaşmaz'ın işte gerçek isimleri. 

 

 

Harika Avcı - Nermin Ocak

 

NİHAT HALUK BİLGİNER

 

MELAHAT ÖZGÜ NAMAL

 

BEHİÇ BUĞRA GÜLSOY

 

YUSUF KENAN IŞIK

 

MAKBULE HANDE YENER

 

Ali Acun Ilıcalı

 

KERİM SARP APAK

 

EROL ŞAFAK SEZER

 

MUHAMMET NECATİ ŞAŞMAZ

 

Kamile Burcu Esmersoy

 

Berrak Birsen Tüzünataç

 

Hatice Tuba Büyüküstün

 

Nihal Tuğba Özay

 

Kaan Okan Bayülgen

 

Cihan Kenan Doğulu

 

Fatma Sezen Aksu

Kaynak: Milliyet

DİĞER HABERLER

Aleyna Tilki, ailesine 750 bin liralık rezidans hediye etti

Aleyna Tilki, ailesine 750 bin liralık rezidans hediye etti Aleyna Tilki, ailesine 750 bin liralık rezidans hediye etti. Aleyna Tilki hayırlı evlat olduğunu bir kez daha ispat etti. Tilki ailesine 750 bin lira vererek lüks bir rezidans dairesi satın aldı.

Hülya Avşar'ın teyzesi 9 yıldır su içinde yaşıyor

Hülya Avşar'ın teyzesi 9 yıldır su içinde yaşıyor Hülya Avşar'ın teyzesi 9 yıldır su içinde yaşıyor. Balıkesir'de Hülya Avşar'ın teyzesi Hatice Kayserili'nin evi şiddetli yağışlar sebebiyle sular altında kaldı. 9 yıldır aynı sorunla baş ettiğini söyleyen aile isyanını dile getiriyor.

Müjde Uzman, Hande Yener'in oğluyla mı birlikte

Müjde Uzman, Hande Yener'in oğluyla mı birlikte Müjde Uzman, Hande Yener'in oğluyla mı birlikte. Hande Yener'in doğum günü partisinde, şarkıcının oğlu Çağın Kulaçoğlu ile yakınlaştığı iddiası Müjde Uzman'ı çok kızdırdı: Haftalık gömme seansımıza hoş geldiniz!

Derya Şensoy'un rüzgardan eteği açılınca frikik verdi

Derya Şensoy'un rüzgardan eteği açılınca frikik verdi Derya Şensoy'un rüzgardan eteği açılınca frikik verdi. Adı Sarp Levendoğlu ile aşk dedikodularına karışan Derya Şensoy, restoran çıkışı soruları yanıtsız bırakırken rüzgarın azizliğine uğrayınca frikik verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET