• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÜNLÜ İSİMLERİN BİLMEDİĞİNİZ GERÇEK İKİNCİ İSİMLERİ

Ünlü isimlerin bilmediğiniz gerçek ikinci isimleri. Necati Şaşmaz, Acun Ilıcalı, Haluk Bilginer, Sezen Aksu, Hande Yener gibi bir çok ünlü ismin gerçek ikinci isimlerini öğrenince çok şaşıracaksınız

27 Temmuz 2016 Çarşamba 23:57
Ünlü isimlerin bilmediğiniz gerçek ikinci isimleri

Ünlü isimlerin bilmediğiniz gerçek ikinci isimleri. Necati Şaşmaz, Acun Ilıcalı, Haluk Bilginer, Sezen Aksu, Hande Yener gibi bir çok ünlü ismin gerçek ikinci isimlerini öğrenince çok şaşıracaksınız 

 

Sinema ve televizyon dizilerinden tanınan ünlü isimlerin gerçek isimleri ne. Avun Ilıcalı'nın gerçek ismi ne. Özgü Namal, Hande Yener, Sezen Aksu, Polat Alemdar Necati Şaşmaz'ın işte gerçek isimleri. 

 

 

Harika Avcı - Nermin Ocak

 

NİHAT HALUK BİLGİNER

 

MELAHAT ÖZGÜ NAMAL

 

BEHİÇ BUĞRA GÜLSOY

 

YUSUF KENAN IŞIK

 

MAKBULE HANDE YENER

 

Ali Acun Ilıcalı

 

KERİM SARP APAK

 

EROL ŞAFAK SEZER

 

MUHAMMET NECATİ ŞAŞMAZ

 

Kamile Burcu Esmersoy

 

Berrak Birsen Tüzünataç

 

Hatice Tuba Büyüküstün

 

Nihal Tuğba Özay

 

Kaan Okan Bayülgen

 

Cihan Kenan Doğulu

 

Fatma Sezen Aksu

Kaynak: Milliyet

DİĞER HABERLER

Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti

Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti Beyazıt Öztürk, Bengü'ye ikinci kez evlenme teklifi etti! Dün gece Beyaz Show'un konuğu Bengü'ye Beyaz ikinci kez evlenme teklifinde bulundu. "Seni Eskişehir'de gezdireyim, etkileşim olur" dedikten sonra "Camiada son kalan iki bekarız" diyerek herkesi güldürdü.

Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesi Kiralık Aşk'a damga vurdu

Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesi Kiralık Aşk'a damga vurdu Ömer ve Defne'nin öpüşme sahnesi Kiralık Aşk'a damga vurdu! Dün gecenin en çok izlenen dizilerinden olan Kiralık Aşk'ta izleyiciler, Ömer ve Defne'nin tutkulu öpüşme sahnesine kilitlendi.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanamadı

Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanamadı Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanamadı! İki yıl önce evlenen ve geçtiğimiz günlerde boşanacaklarını açıklayan Gülben Ergen ve Erhan Çelik, yoğun iş tempolarından dolayı mahkemeye gidemedi.

Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi

Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi Jennifer Aniston, uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hostesle ilişkiye girdi! Ünlü aktris Aniston, katıldığı TV şovunda 'sır itiraf ettirme oyunu'nda uçakta pilotla, yardımcı pilotla, hatta hostesle ilişki yaşadığını kabul etti. Aniston'ın cevapları kafaları karıştırdı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET