• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YEŞİLÇAM'IN ÜNLÜ OYUNCUSU BÜLENT KAYABAŞ VEFAT ETTİ

Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Bülent Kayabaş vefat etti. Türk sinemasının ünlü oyuncusu Bülent Kayabaş kansere yenik düştü. Bülent Kayabaş nerede toprağa verilecek.

19 Nisan 2017 Çarşamba 12:44
Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Bülent Kayabaş vefat etti

Yeşilçam filmlerinin unutulmaz oyuncusu Bülent Kayabaş, kansere yenik düştü. Ünlü oyuncu Bülent Kayabaş, yaşamını yitirdi.

 

Eskişehir doğumlu olan Bülent Kayabaş, Yeşilçam filmlerinin yanı sıra Winnie The Pooh çizgi filminde de seslendirme yapıyordu. Bülent Kayabaş'ın kolorektal kanser hastası olduğu ve bu hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını kaybettiği açıklandı.

 

Kemal Sunal, Tarık Akan, Zeki Alasya ve Halit Akçatepe'nin ardından Yeşilçam sineması Bülent Kayabaş'ı da kaybetti.  Hayatını kaybeden oyuncu Bülent Kayabaş'ın cenazesi 21 Nisan 2017 Cuma günü Teşvikiye Camisinde kılınacak namazın ardından Feriköy Mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı

Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı Ebru Şallı çıplak fotoğrafını paylaştı, görenler gözlerine inanamadı. Ebru Şallı'ya ait olduğu gündeme gelen çıplak fotoğraf biran da Türkiye'nin gündemine oturdu. Peki o çıplak fotoğraf gerçekten Ebru Şallı'ya mı ait. 

Cansu Taşkın'ın seksi kalça sıkılaştırma videosu yürek hoplattı

Cansu Taşkın'ın seksi kalça sıkılaştırma videosu yürek hoplattı Cansu Taşkın'ın seksi kalça sıkılaştırma videosu yürek hoplattı. Cansu Taşkın'ın sabah sporu yaptığı seksi kalça sıkılaştırma videosu 50 bin kişi tarafından izlendi. Cansu Taşkın'ın yürek hoplatan kalça sıkılaştırma videosu..

SMS oylamasına Survivor Semih'e büyük şok Semih Öztürk biyografisi

SMS oylamasına Survivor Semih'e büyük şok Semih Öztürk biyografisi SMS oylamasına Survivor Semih'e büyük şok! Reyting rekorları kıran Survivor'da bu zamana kadar SMS oylamasında birinciliği kimseye kaptırmayan Semih Öztürk, bu hafta Serkay Tütüncü'ye boyun eğdi.

Demet Akalından 3,6 milyonluk takipçi rekoru

Demet Akalından 3,6 milyonluk takipçi rekoru Demet Akalından 3,6 milyonluk takipçi rekoru. Instagram’da 3,6 milyon kullanıcıya ulaşan Demet Akalın’ın en yakın rakibi ise 3,2 milyon takipçi ile Murat Boz oldu.

KÖŞE YAZARLARI