• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ZUHAL TOPAL'DA YURTTA BÜYÜYEN GELİN ADAYI KADER'İN HAYAT HİKAYESİ

Zuhal Topal'da yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi. Zuhal Topal'la gelin adayı Kader'in hayat hikayesi gözyaşlarına boğdu.

09 Eylül 2016 Cuma 03:45
Zuhal Topal'da yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi

Zuhal Topal'la evlilik programında yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi stüdyoda bulunan herkesi göz yaşlarına boğdu.

 

Star Tv'de Zuhal Topal'ın evlilik proğramına gelin adayı olarak gelen Kader, yetiştirme yurdunda büyüdüğünü söyleyince stüdyoda bulunanlar göz yaşlarına boğuldu. Annesi tarafından sokağa terk edildiğini ve 18 yaşına kadar yurtta kaldığını söyleyen Kader'in hayat hikayesi Zuhal Topal ile birlikte gelin adayları ve damat adaylarını göz yaşlarına boğdu.

 

Gelin adayı Kader, babasının öldüğünü iki sene sonra öğrendiğini ve akrabalarının kendisini istemediğini söylerken, Zuhal Topal "Neymiş sizin günahınız" diye sordu. Kader ise bu soruya "Yurtta olmak" yanıtını verdi. Zuhal Topal bu yanıt üzerine ağlamaya başladı. Proğrama kız kardeşi Ayşe ile birlikte gelen Kader 5 kız 2 erkek kardeşlerinin olduğunu ve onlarında yurtta olduğunu söyledi.

 

Gelin adayı Kader daha sonra talip olduğu damat adayı Melih ile yüzleşirken bir anda bayılarak yere düştü.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Micheal Jackson'ın kız kardeşi Janet Jackson müslüman oldu

Micheal Jackson'ın kız kardeşi Janet Jackson müslüman oldu Micheal Jackson'ın kız kardeşi Janet Jackson müslüman oldu! Micheal Jackson'ın dünyaca ünlü şarkıcı kız kardeşi Janet Jackson, Müslüman olduğunu açıkladıktan sonra şimdi de tesettürlü kıyafetleriyle şaşırttı.

Muhabir Canan Danyıldız, Kerimcan Durmaz'la küvete girdi

Muhabir Canan Danyıldız, Kerimcan Durmaz'la küvete girdi Muhabir Canan Danyıldız, Kerimcan Durmaz'la küvete girdi! Röportaj yaptığı isimlerle cesur pozlar veren Canan Danyıldız, sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'la hem yatak odasında hem de küvette poz verdi.

Nur Yerlitaş veda etti

Nur Yerlitaş veda etti Nur Yerlitaş veda etti! Ameliyat olduktan sonra evine gitmek yerine otel odasına yerleşen Nur Yerlitaş, bundan sonra ekranlarda olmayacak.

Bayhan evlilik programında haftalık 10 bin TL alıyor

Bayhan evlilik programında haftalık 10 bin TL alıyor Bayhan evlilik programında haftalık 10 bin TL alıyor! 'Popstar' yarışması ile tanınan Bayhan, şimdilerde evlendirme programlarında boy gösteriyor.

KÖŞE YAZARLARI