• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ZUHAL TOPAL'DA YURTTA BÜYÜYEN GELİN ADAYI KADER'İN HAYAT HİKAYESİ

Zuhal Topal'da yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi. Zuhal Topal'la gelin adayı Kader'in hayat hikayesi gözyaşlarına boğdu.

09 Eylül 2016 Cuma 03:45
Zuhal Topal'da yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi

Zuhal Topal'la evlilik programında yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi stüdyoda bulunan herkesi göz yaşlarına boğdu.

 

Star Tv'de Zuhal Topal'ın evlilik proğramına gelin adayı olarak gelen Kader, yetiştirme yurdunda büyüdüğünü söyleyince stüdyoda bulunanlar göz yaşlarına boğuldu. Annesi tarafından sokağa terk edildiğini ve 18 yaşına kadar yurtta kaldığını söyleyen Kader'in hayat hikayesi Zuhal Topal ile birlikte gelin adayları ve damat adaylarını göz yaşlarına boğdu.

 

Gelin adayı Kader, babasının öldüğünü iki sene sonra öğrendiğini ve akrabalarının kendisini istemediğini söylerken, Zuhal Topal "Neymiş sizin günahınız" diye sordu. Kader ise bu soruya "Yurtta olmak" yanıtını verdi. Zuhal Topal bu yanıt üzerine ağlamaya başladı. Proğrama kız kardeşi Ayşe ile birlikte gelen Kader 5 kız 2 erkek kardeşlerinin olduğunu ve onlarında yurtta olduğunu söyledi.

 

Gelin adayı Kader daha sonra talip olduğu damat adayı Melih ile yüzleşirken bir anda bayılarak yere düştü.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor

45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor 45 yaşındaki eski haber sunucusu Defne Samyeli gençlere taş çıkartıyor. Eski haber sunucusu Defne Samyeli, yaşına rağmen fiziği ve güzelliği ile bu ara gündemden düşmüyor. Samyeli Instagram paylaşımlarıyla da adeta yıllara meydan okuyor.

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu

Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın belgelerini mahkemeye sundu. Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin dünkü boşanma davasında sesler koridorlardan duyuldu. Şener, aldatılmanın belgelerini mahkemeye sunduğu için gergin anlar yaşanmış.

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu

Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu Erkan Petekkaya acilen ameliyata alındı! Erkan Petekkaya sağlık durumu. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, rol aldığı 'Paramparça' dizisinin bitmesinin ardından soluğu hastanede aldı. Yakışıklı oyuncu böbrek taşı nedeniyle ameliyata alındı.

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi

Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi Yalçın Çakır canlı yayında kalp krizi geçirdi. Türk televizyonlarının deneyimli sunucularından Yalçın Çakır, canlı yayında kalp krizi geçirdi. Hastanedeki tedavisi devam eden Çakır'ın durumuyla ilgili net bir bilgi yok.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET