• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ZUHAL TOPAL'DA YURTTA BÜYÜYEN GELİN ADAYI KADER'İN HAYAT HİKAYESİ

Zuhal Topal'da yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi. Zuhal Topal'la gelin adayı Kader'in hayat hikayesi gözyaşlarına boğdu.

09 Eylül 2016 Cuma 03:45
Zuhal Topal'da yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi

Zuhal Topal'la evlilik programında yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi stüdyoda bulunan herkesi göz yaşlarına boğdu.

 

Star Tv'de Zuhal Topal'ın evlilik proğramına gelin adayı olarak gelen Kader, yetiştirme yurdunda büyüdüğünü söyleyince stüdyoda bulunanlar göz yaşlarına boğuldu. Annesi tarafından sokağa terk edildiğini ve 18 yaşına kadar yurtta kaldığını söyleyen Kader'in hayat hikayesi Zuhal Topal ile birlikte gelin adayları ve damat adaylarını göz yaşlarına boğdu.

 

Gelin adayı Kader, babasının öldüğünü iki sene sonra öğrendiğini ve akrabalarının kendisini istemediğini söylerken, Zuhal Topal "Neymiş sizin günahınız" diye sordu. Kader ise bu soruya "Yurtta olmak" yanıtını verdi. Zuhal Topal bu yanıt üzerine ağlamaya başladı. Proğrama kız kardeşi Ayşe ile birlikte gelen Kader 5 kız 2 erkek kardeşlerinin olduğunu ve onlarında yurtta olduğunu söyledi.

 

Gelin adayı Kader daha sonra talip olduğu damat adayı Melih ile yüzleşirken bir anda bayılarak yere düştü.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Payitaht Abdülhamid dizisinde yapılan sahne hatalarını Murat Bardakçı ifşa etti

Payitaht Abdülhamid dizisinde yapılan sahne hatalarını Murat Bardakçı ifşa etti Payitaht Abdülhamid dizisinde yapılan sahne hatalarını Murat Bardakçı ifşa etti. Ünlü tarihçi Murat Bardakçı, TRT 1'de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde yapılan sahne hatalarını kaleme aldığı yazısında ifşa etti. İşte Payitaht Abdülhamid dizisinde yapılan sahne o sahne hataları..

Evlilik programları için şikayet yağdı meclis mercek altına aldı

Evlilik programları için şikayet yağdı meclis mercek altına aldı Evlilik programları için şikayet yağdı meclis mercek altına aldı. Evlilik programları ile ilgili yağan şikayetler sonrası mecliste evlilik programlarının olumsuz etkilerini araştırmak üzere alt komisyon kuruldu. Evlilik programlarını araştıracak komisyonun başkanlığına AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik seçildi.

71 yaşındaki Ajda Pekkan anne olmaya aday

71 yaşındaki Ajda Pekkan anne olmaya aday 71 yaşındaki Ajda Pekkan anne olmaya aday. Süper star Ajda Pekkan, 71 yaşından sonra anne olmak için doktorlara danışacağını açıkladı. 72 yaşında anne olan Hintli kadın, Pekkan için umut oldu.

Türk oyuncu Fadik Sevin Atasoy'u ABD'den kovdular

Türk oyuncu Fadik Sevin Atasoy'u ABD'den kovdular Türk oyuncu Fadik Sevin Atasoy'u ABD'den kovdular. Ünlü oyuncu Fadik Sevin Atasoy, yaşadığı ABD'de ırkçı saldırıya maruz kaldı. Atasoy'un yanına yaklaşan yaşlı bir kadın, Atasoy'a "sınır dışı edilmelisin" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET