• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ZUHAL TOPAL'DA YURTTA BÜYÜYEN GELİN ADAYI KADER'İN HAYAT HİKAYESİ

Zuhal Topal'da yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi. Zuhal Topal'la gelin adayı Kader'in hayat hikayesi gözyaşlarına boğdu.

09 Eylül 2016 Cuma 03:45
Zuhal Topal'da yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi

Zuhal Topal'la evlilik programında yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi stüdyoda bulunan herkesi göz yaşlarına boğdu.

 

Star Tv'de Zuhal Topal'ın evlilik proğramına gelin adayı olarak gelen Kader, yetiştirme yurdunda büyüdüğünü söyleyince stüdyoda bulunanlar göz yaşlarına boğuldu. Annesi tarafından sokağa terk edildiğini ve 18 yaşına kadar yurtta kaldığını söyleyen Kader'in hayat hikayesi Zuhal Topal ile birlikte gelin adayları ve damat adaylarını göz yaşlarına boğdu.

 

Gelin adayı Kader, babasının öldüğünü iki sene sonra öğrendiğini ve akrabalarının kendisini istemediğini söylerken, Zuhal Topal "Neymiş sizin günahınız" diye sordu. Kader ise bu soruya "Yurtta olmak" yanıtını verdi. Zuhal Topal bu yanıt üzerine ağlamaya başladı. Proğrama kız kardeşi Ayşe ile birlikte gelen Kader 5 kız 2 erkek kardeşlerinin olduğunu ve onlarında yurtta olduğunu söyledi.

 

Gelin adayı Kader daha sonra talip olduğu damat adayı Melih ile yüzleşirken bir anda bayılarak yere düştü.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Hadise Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor: Hadise Hakan Sabancı'nın aracına bindi

Hadise Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor: Hadise Hakan Sabancı'nın aracına bindi Hadise Hakan Sabancı ile aşk mı yaşıyor: Hadise Hakan Sabancı'nın aracına bindi. O ses Türkiye jüri üyesi ünlü sanatçı Hadise'nin Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Hadise Hakan Sabancı'nın arabasına binerken görüntülendi.

Hande Yener bütün sanatçılara meydan okudu

Hande Yener bütün sanatçılara meydan okudu Hande Yener bütün sanatçılara meydan okudu. Hande Yener "Yaşımın 44 olmasına rağmen Türkiye'nin en genç sanatçısı benim" dedi.

Hadise suskunluğunu bozdu: Hakan Sabancı ile aşk yok dedi

Hadise suskunluğunu bozdu: Hakan Sabancı ile aşk yok dedi Hadise suskunluğunu bozdu: Hakan Sabancı ile aşk yok dedi. Hadise, Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı iddialarına "O gece güzel bir jest yaptı. Aşk falan yok. Bekarım, biri olursa çekinmem söylerim. Sansanyon yaratmam" şeklinde yanıt verdi.

Sonia Ben Ammar, David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham'ı tavladı

Sonia Ben Ammar, David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham'ı tavladı Sonia Ben Ammar, David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham'ı tavladı. Kimsenin ismini duymadığı Sonia Ben Ammar, David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham ile aşk yaşamaya başladıktan sonra şöhret basamaklarını hızla tırmandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET