• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ZUHAL TOPAL'DA YURTTA BÜYÜYEN GELİN ADAYI KADER'İN HAYAT HİKAYESİ

Zuhal Topal'da yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi. Zuhal Topal'la gelin adayı Kader'in hayat hikayesi gözyaşlarına boğdu.

09 Eylül 2016 Cuma 03:45
Zuhal Topal'da yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi

Zuhal Topal'la evlilik programında yurtta büyüyen gelin adayı Kader'in hayat hikayesi stüdyoda bulunan herkesi göz yaşlarına boğdu.

 

Star Tv'de Zuhal Topal'ın evlilik proğramına gelin adayı olarak gelen Kader, yetiştirme yurdunda büyüdüğünü söyleyince stüdyoda bulunanlar göz yaşlarına boğuldu. Annesi tarafından sokağa terk edildiğini ve 18 yaşına kadar yurtta kaldığını söyleyen Kader'in hayat hikayesi Zuhal Topal ile birlikte gelin adayları ve damat adaylarını göz yaşlarına boğdu.

 

Gelin adayı Kader, babasının öldüğünü iki sene sonra öğrendiğini ve akrabalarının kendisini istemediğini söylerken, Zuhal Topal "Neymiş sizin günahınız" diye sordu. Kader ise bu soruya "Yurtta olmak" yanıtını verdi. Zuhal Topal bu yanıt üzerine ağlamaya başladı. Proğrama kız kardeşi Ayşe ile birlikte gelen Kader 5 kız 2 erkek kardeşlerinin olduğunu ve onlarında yurtta olduğunu söyledi.

 

Gelin adayı Kader daha sonra talip olduğu damat adayı Melih ile yüzleşirken bir anda bayılarak yere düştü.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta

Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl: Kenan Işık 992 gündür bitkisel hayatta. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucu iken spor salonunda geçirdiği kaza sonrası bitkisel hayata giren Kenan Işık'ın sağlı durumu ciddiyetini koruyor.

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor

Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor Koca bulamayan Gelin Adayı Hanife, ekranlara veda ediyor! Birkaç gündür ekranda görünmeyen Hanife, sosyal medya programında yaptığı açıklama ile programa devam etmeyeceğini belirterek "Sosyal medya hesabımı da kapatacağım" dedi.

Ünlü sanatçı Tolga Çevik 10'uncu kattan atladı

Ünlü sanatçı Tolga Çevik 10'uncu kattan atladı Ünlü sanatçı Tolga Çevik 10'uncu kattan atladı! 'Sen Benim Herşeyimsin' filminde rol alan ve dublör kullanmayan Tolga Çevik, 10'uncu kattan aşağıya atladı.

Demet Akbağ noktayı koydu: Bırakıyor

Demet Akbağ noktayı koydu: Bırakıyor Demet Akbağ noktayı koydu: Bırakıyor! İlgiyle izlenen şaka programlarından 'Çok Aramızda'yı bırakacağını açıklayan Demet Akbağ, "Böyle şeyler uzayınca tadı kaçıyor. Onların devam edesi varsa da benim yok" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET