• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ZUHAL TOPAL'IN GELİN ADAYI HANİFE DAMAT ADAYI ORHAN'A EVET DEDİ

Zuhal Topal'ın gelin adayı Hanife, damat adayı Orhan'a evet dedi. Gelin adayı Hanife damat adayı Orhan'ın sürpriz teklifine evet dedi.

09 Eylül 2016 Cuma 04:06
Zuhal Topal'ın gelin adayı Hanife damat adayı Orhan'a evet dedi

Zuhal Topal'la evlilik programının gelin adayı Hanife'ye damat adayı Orhan talip oldu.

 

Gelin adayı Hanife, sürpriz teklifi sonrası damat adayı Orhan ile yemeğe çıktı. Zuhal Topal'da gelin adayı Hanife kendisinden hoşlanan damat adayı Orhan'ın teklifine evet yanıtı verdi. Damat adayı Orhan, Hanife'yi şımarık biri olarak tanıdığını ama öyle olmadığını ifade etti.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Gülben Ergen ve Erhan Çelik, evlendikten tam 2 yıl sonra boşandı

Gülben Ergen ve Erhan Çelik, evlendikten tam 2 yıl sonra boşandı Gülben Ergen ve Erhan Çelik, evlendikten tam 2 yıl sonra boşandı! 2 yıl önce nikah masasına oturan Gülben Ergen ve Erhan Çelik, Küçükçekmece Adliyesi'nde görülen davada tek celsede boşandılar.

O Ses Türkiye'de Tayyip isimli yarışmacının isim hikayesi ilgi odağı oldu

O Ses Türkiye'de Tayyip isimli yarışmacının isim hikayesi ilgi odağı oldu O Ses Türkiye'de Tayyip isimli yarışmacının isim hikayesi ilgi odağı oldu. O Ses Türkiye'de Tayyip Karapınar isimli yarışmacıya dedesinin Tayyip ismini verme hikayesi Acun Ilıcalı'nın ilgi odağı oldu.

Eski THY hostesi Zuhal Şengül, tacizcileri ifşa ediyor

Eski THY hostesi Zuhal Şengül, tacizcileri ifşa ediyor Eski THY hostesi Zuhal Şengül, tacizcileri ifşa ediyor! İşe iade davasını kazandıktan sonra sosyal medyada taciz edildiğini belirten Zuhal Şengül kendisine atılan mesajları sosyal medyada ifşa etmeye başladı.

ABD'de öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen tutuklandı

ABD'de öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen tutuklandı ABD'de öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen tutuklandı! ABD' 14 yaşındaki öğrencisiyle birlikte olan Nicole Wilfinger isimli öğretmen, 38 ila 72 ay arasında hapis cezasına çarptırıldı..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET