• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ZUHAL TOPAL'IN GELİN ADAYI HANİFE DAMAT ADAYI ORHAN'A EVET DEDİ

Zuhal Topal'ın gelin adayı Hanife, damat adayı Orhan'a evet dedi. Gelin adayı Hanife damat adayı Orhan'ın sürpriz teklifine evet dedi.

09 Eylül 2016 Cuma 04:06
Zuhal Topal'ın gelin adayı Hanife damat adayı Orhan'a evet dedi

Zuhal Topal'la evlilik programının gelin adayı Hanife'ye damat adayı Orhan talip oldu.

 

Gelin adayı Hanife, sürpriz teklifi sonrası damat adayı Orhan ile yemeğe çıktı. Zuhal Topal'da gelin adayı Hanife kendisinden hoşlanan damat adayı Orhan'ın teklifine evet yanıtı verdi. Damat adayı Orhan, Hanife'yi şımarık biri olarak tanıdığını ama öyle olmadığını ifade etti.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Hadise suskunluğunu bozdu: Hakan Sabancı ile aşk yok dedi

Hadise suskunluğunu bozdu: Hakan Sabancı ile aşk yok dedi Hadise suskunluğunu bozdu: Hakan Sabancı ile aşk yok dedi. Hadise, Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı iddialarına "O gece güzel bir jest yaptı. Aşk falan yok. Bekarım, biri olursa çekinmem söylerim. Sansanyon yaratmam" şeklinde yanıt verdi.

Sonia Ben Ammar, David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham'ı tavladı

Sonia Ben Ammar, David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham'ı tavladı Sonia Ben Ammar, David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham'ı tavladı. Kimsenin ismini duymadığı Sonia Ben Ammar, David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham ile aşk yaşamaya başladıktan sonra şöhret basamaklarını hızla tırmandı.

Pınar Altuğ dekolte giydi: Takipçileri yorum yağmuruna tuttu

Pınar Altuğ dekolte giydi: Takipçileri yorum yağmuruna tuttu Pınar Altuğ dekolte giydi: Takipçileri yorum yağmuruna tuttu. Ünlü oyuncu Pınar Altuğ'un katıldığı düğünde giydiği derin göğüs dekolteli kıyafetine sosyal medyada yorum yağdı.

Kourtney Kardashian, çocukları bırakıp partiye gitti

Kourtney Kardashian, çocukları bırakıp partiye gitti Kourtney Kardashian, çocukları bırakıp partiye gitti. Skandalları ile gündemden düşmeyen Kourtney Kardashian, çocuklarının babası Dubai'de olduğu esnada geceliği andıran cesur kıyafetiyle eski sevgilisi Justin Bieber ile partiye katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET