• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

GÖKHAN ÖZEN'İN KIZLARI KAMERA KARŞISINA ÇIKTI

Gökhan Özen'in kızları kamera karşısına çıktı. Ünlü popçu Gökhan Özen yeni klip çekimlerinde kızları Ada Deren ve Derin Su ile kamera karşısına geçti.

07 Eylül 2016 Çarşamba 18:03
Gökhan Özen'in kızları kamera karşısına çıktı

Gökhan Özen'in kızları kamera karşısına çıktı. Ünlü popçu Gökhan Özen yeni klip çekimlerinde kızları Ada Deren ve Derin Su ile kamera karşısına geçti.


Klipte 2 yıl boyunca dünyanın farklı metropollerinde çektiği görüntülere yer veren Özen, bir de sürpriz yaptı, kızları Ada Deren ve Derin Su’yla kamera karşısına geçti.


DERİN AYNI BABASI
Küçük kızı Derin'in babası Gökhan Özen'e benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Esra Erol, başörtülü gelin adayını ağlayarak uğurladı

Esra Erol, başörtülü gelin adayını ağlayarak uğurladı Esra Erol, başörtülü gelin adayını ağlayarak uğurladı. Damat adayı Ferdi ile bir küskün bir barışık ilişki yaşayan Emine, programı bıraktığını açıkladı. Esra Erol dahil tüm ekip hüngür hüngür ağladı.

Azize, Cevdet'in büyük sırrını öğreniyor

Azize, Cevdet'in büyük sırrını öğreniyor Azize, Cevdet'in büyük sırrını öğreniyor. 'Vatanım Sensin'in 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşref Paşa, Azize'ye bir mektup yolluyor ve kocası Cevdet'in vatan haini olmadığını öğreniyor.

İçerde dizisi'nde Kudret, Celal Baba'yı can evinden vuruyor

İçerde dizisi'nde Kudret, Celal Baba'yı can evinden vuruyor İçerde dizisi'nde Kudret, Celal Baba'yı can evinden vuruyor. 'İçerde'nin geçen haftaki bölümünde Celal Baba, Kudret'i diri diri gömmüştü. Yeni bölümde Kudret o tabuttan çıkmayı başarıyor ve Celal Baba'nın oğlu Mustafa'yı kaçırıyor.

İzdivaç programları TV'den kaldırılıyor mu? RTÜK kararını verdi

İzdivaç programları TV'den kaldırılıyor mu? RTÜK kararını verdi İzdivaç programları TV'den kaldırılıyor mu? RTÜK kararını verdi. Skandalların eksik olmadığı ve yayından kaldırılması beklenen izdivaç programları için toplanan RTÜK, kuruma gelen şikayetleri genel yayın yönetmenlerine aktardı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET