• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

JUSTİCE LEAGUE FRAGMANI YAYINLANDI: JUSTİCE LEAGUE VİZYONA NE ZAMAN GİRİYOR

Justice League fragmanı yayınlandı: Justice League vizyona ne zaman giriyor. Justice League fragmanı izle. Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg, Flash gibi süper kahramanları bünyesinde barındıracak Justice League filminin ilk fragmanı yayınlandı.

28 Ağustos 2016 Pazar 18:20
Justice League fragmanı yayınlandı: Justice League vizyona ne zaman giriyor

Justice League fragmanı yayınlandı: Justice League vizyona ne zaman giriyor. Justice League fragmanı izle. Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg, Flash gibi süper kahramanları bünyesinde barındıracak Justice League filminin ilk fragmanı yayınlandı. 

 

Her geçen yıl artan popülaritesi ile sinema ve dizi sektöründe kendine daha çok pay ayırmayı başaran çizgi romanların, en önemli temsilcilerinden DC’nin Suicide Squad sonrası yeni projelerini birlikte inceliyoruz. Özellikle yayınladığı fragmanlarla, Batman v Superman: Adaletin Şafağı filmindeki başarısızlığı unutturmaya niyetli, Marvel ile rekabet çıtasını yükseltmeye hazırlanan Detective Comics (DC)’in yeni sinema projelerini incelemeye başlayalım.

 

İlk olarak, şimdiye kadar filmlerinde konuyu daha ağır başlı işlemeyi seven DC’nin, artık yeni bir sinema anlayışına geçtiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.Suicide Squad ve fragmanlarda karşılaştığımız abartısız mizahi eklemeler, özellikle beyaz perdede Marvel ile olan rekabetinde hanesine artı olacaktır.

 

Wonder Woman filmi DC İçin Çok Önemli

DC’nin Marvel’a karşı en büyük üstünlüklerinden Wonder Woman’ın ilk solo filminin fragmanı yayınlandı. Batman v Superman’de ki sıyrılan başarılı performansıyla ilk kez karşımıza çıkan Wonder Woman, ayrıca başrolünün kadın bir süper kahramanın olmasıyla beyaz perde de farklılık yaratacak. Fragmanda gördüğümüz mükemmel savaş sahneleriyle bizleri bir kez daha heyecanlandıran filmin konusu Amazon prensesi Diana‘nın sahip olduğu ve sadece savaşçı Amazon kadınların yaşadığı adaya Amerikan savaş uçağından bir erkek pilotun düşmesiyle başlıyor. Pilotun dünyada süren savaştan bahsetmesiyle Amazon Prensesi Diana’nın kaosu sona erdirmek için çıktığı yolculukla devam eden filmin kadrosunda Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Said Taghmaoui, David Thewlis gibi isimler bulunuyor. Wonder Woman, 2017’nin yazında vizyona girecek.

 

Uzun süredir DC hayranlarının beklediği, Batman v Superman: Adaletin Şafağı ve Suicide Squad ‘ın devamı niteliğinde olan Justice League serisinin ilk fragmanı da yayınlandı. Başrollerini Batman olarak performansı ile hayranların takdirini kazanan Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller ve Ray Fisher oluşturan filmin konusu Batman’in Superman ile savaşı sonrası gelecek tehlikelere karşı yeni bir ekip kurmasını ele alıyor.

 

Wonder Woman, Batman, Aquaman, Cyborg, (diziden farklı) Flash, ilk tanıtımda göremesekte ismi açıklanan Superman gibi süper kahramların ekipte olduğu film 17 Kasım 2017’de vizyona girecek.

 

Ayrıca hala geliştirme aşamasında olan ve Justice League sonrası çıkması planlanan The Flash, Aquaman, Shazam, Cyborg, Green Lantern, Justice League 2 gibi genellikle solo karakterlerin olduğu heyecanlandırıcı yeni projeleri unutmamak lazım. Sizce DC yeni projeleriyle birlikte, Marvel’ın bir adım önüne geçebilecek mi?

 

Yazan: Taha Umut Bektaş

Kaynak: Shift Delete

DİĞER HABERLER

Vatanım Sensin 6. Bölümde neler olacak

Vatanım Sensin 6. Bölümde neler olacak Vatanım Sensin 6. Bölümünde neler olacak. Vatanım Sensin 5. bölümde Cevdet uğradığı pusudan kurtulacak mı. Vatanım Sensin 6. bölümün son fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölüm özeti

CNN'de skandal: Cinsel içerikli film yayınlandı

CNN'de skandal: Cinsel içerikli film yayınlandı CNN'de skandal: Cinsel içerikli film yayınlandı! ABD'nin Boston kentinde kablolu TV'de yaşanan sorun nedeniyle CNN izleyicileri yarım saat boyunca porno film izledi

İçerde dizisinin 11'inci bölümünde kıyamet kopuyor

İçerde dizisinin 11'inci bölümünde kıyamet kopuyor İçerde dizisinin 11'inci bölümünde kıyamet kopuyor! Reytingleri alt üst eden İçerde'nin önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümünde Sarp'ı yeni sürprizler bekliyor.

Gözüm Sende'de Kaynana Emine'nin aldığı para ortaya çıktı

Gözüm Sende'de Kaynana Emine'nin aldığı para ortaya çıktı Gözüm Sende'de Kaynana Emine'nin aldığı para ortaya çıktı! 'Gözüm Sende' programının sivri dilli kaynanası Emine Hanım, fenomen haline gelince program ekibiyle bölüm başı 3 bin 500 TL'ye anlaşmış.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET