• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KURTLAR VADİSİ PUSU, SHOW TV'YE GERİ TRANSFER OLDU

Kurtlar Vadisi Pusu, Show TV'ye geri transfer oldu! Gelecek sezon Kanal D ekranlarında yayınlanmayacağı açıklanan Kurtlar Vadisi Pusu'nun Show TV'ye geri döneceği iddiası medya kulislerine bomba gibi düştü.

11 Temmuz 2016 Pazartesi 11:54
Kurtlar Vadisi Pusu, Show TV'ye geri transfer oldu

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu, gelecek sezon Kanal D ekranlarında yayınlanmayacak. Açıklamayı dizinin yapımcılığını üstlendiği Pana Film, resmitwitter sayfasından duyurmuştu. Bu açıklamanın ardından Vadi'nin yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı merak konusu olmuştu.

SHOW TV'YE GERİ DÖNECEK

Konuyla ilgili medya kulislerinde dolaşan iddiaya göre; Kurtlar Vadisi Pusu, önümüzdeki sezon yeniden Show TV ekranlarında yayınlanacak.

KANALA HEYECAN GETİRECEK

Geçtiğimiz sezon ekrana getirdiği yapımlarda istediği reytingi yakalamayan Show TV, bu sezon Kurtlar Vadisi ile bu açığı kapatmayı hedefliyor.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Esra Erol, başörtülü gelin adayını ağlayarak uğurladı

Esra Erol, başörtülü gelin adayını ağlayarak uğurladı Esra Erol, başörtülü gelin adayını ağlayarak uğurladı. Damat adayı Ferdi ile bir küskün bir barışık ilişki yaşayan Emine, programı bıraktığını açıkladı. Esra Erol dahil tüm ekip hüngür hüngür ağladı.

Azize, Cevdet'in büyük sırrını öğreniyor

Azize, Cevdet'in büyük sırrını öğreniyor Azize, Cevdet'in büyük sırrını öğreniyor. 'Vatanım Sensin'in 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşref Paşa, Azize'ye bir mektup yolluyor ve kocası Cevdet'in vatan haini olmadığını öğreniyor.

İçerde dizisi'nde Kudret, Celal Baba'yı can evinden vuruyor

İçerde dizisi'nde Kudret, Celal Baba'yı can evinden vuruyor İçerde dizisi'nde Kudret, Celal Baba'yı can evinden vuruyor. 'İçerde'nin geçen haftaki bölümünde Celal Baba, Kudret'i diri diri gömmüştü. Yeni bölümde Kudret o tabuttan çıkmayı başarıyor ve Celal Baba'nın oğlu Mustafa'yı kaçırıyor.

İzdivaç programları TV'den kaldırılıyor mu? RTÜK kararını verdi

İzdivaç programları TV'den kaldırılıyor mu? RTÜK kararını verdi İzdivaç programları TV'den kaldırılıyor mu? RTÜK kararını verdi. Skandalların eksik olmadığı ve yayından kaldırılması beklenen izdivaç programları için toplanan RTÜK, kuruma gelen şikayetleri genel yayın yönetmenlerine aktardı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET