• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ DÖNEME YENİ KANALINDA BAŞLIYOR

Kurtlar Vadisi Pusu yeni döneme yeni kanalında başlıyor. Kurtlar Vadisi Pusu ekranlara ne zaman geri dönüyor? Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonu ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Pusu bomba gibi ekranlara geri dönüyor? Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve bilinmesi gerekenler haberimizde...

05 Kasım 2016 Cumartesi 18:53
Kurtlar Vadisi Pusu yeni döneme yeni kanalında başlıyor

Kurtlar Vadisi Pusu yeni döneme yeni kanalında başlıyor. Kurtlar Vadisi Pusu ekranlara ne zaman geri dönüyor? Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonu ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Pusu bomba gibi ekranlara geri dönüyor? Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve bilinmesi gerekenler haberimizde...


Yayınlanacak kanal arayışını geçtiğimiz haftalar içinde sonlandıran ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'da yeni sezonun ne zaman başlayacağı ile ilgili söylentiler başladı.   

 

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi'nin yeni sezonu ne zaman başlayacak. Türk televizyonlarında 13 yılı geride bırakan Kurtlar Vadisi Pusu'da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. 13 Yıl boyunca bir çok kez kanal değiştiren dizinin yeni sezonda hangi kanalla anlaşacağı henüz netleşmiş olmasa da, pazarlıkların sürdüğü iddia edildi. 


Geçtiğimiz sezona, bomba gibi bir bölümle veda eden Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezonu ile ilgili çokca iddia ortaya atıldı. Pana Film tarafından net açıklamalar halen yapılmamış olması da bu iddiaları güçlendirdi. Hatta, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında son haftalard sıkça dile getirilen ve dizinin eski bölümleri üzerinden dizinin üstüne gidilen yayınlar da yapıldı. 

 

Her ne kadar bu konularda açıklamalar üstünden çok süre geçmeden Pana Film tarafından yapılmış olsa da, Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezonuyla ilgili Pana Film'in ağzını bıçak açmıyor. Hal böyle olunca, dizi hayranları Kurtlar Vadisi Pusu'nın bitmiş olabileceğini düşünmeye başladı. Ancak, sevindirici haber nihayet geldi. 

 

KURTLAR VADİSİ PUSU'DA DEVAM KARARI 

Pana Film tarafından yapımcılığının üstlenildiği ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu hakkında açıklama yapmak için önümüzdeki günlerde dizide Polat Alemdar karakterini canlandıran ve Pana Film ortaklarından Necati Şaşmaz'ın basın mensublarının karşısına geçmesi bekleniyor. Bu basın açıklamasında ise, Kurtlar Vadisi Pusu'nun akibeti hakkında net bilgiler vereceği iddia edildi. 


Zaten, Pusu'nun yeni bölümlerinin çekilmeye başlandığı da kulislerde dolaşan iddialar arasında sıkça yer alıyordu. Pana Film'in sayıları yüzbinleri bulan dizi hayranından gerek telefon üzerinden gerekse sosyal medya aracılığıyla dizinin devam etmesi isteği dillendirilmişti. Bu mesajları alan Vadi ekibi ise buna seyirci kalmayacak.. 

 

Pana Film, bu çağrılar karşısında "Türk halkının kadirşinas yaklaşımına sessiz kalmamalıyız" ifadelerini kullanmıştı. Bu da, dizinin bitmeyeceğini ancak yeni kanal anlaşmasının yapılmasının ardından yayına başlayacağını ortaya koydu. Diğer taraftan bomba bir iddia daha ortaya atıldı. Buna göre, geçtiğimiz sezonlarda aralarına kırgınlık giren Şaşmaz kardeşlerin, yeniden bir araya geleceği iddia edildi. 


Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde, Raci Şaşmaz ve Necati Şaşmaz, dizinin yeni bölümleri için kafa kafaya verecek ve daha büyük sürprizlerde ve güçlendirilmiş bir kadroyla diziyi ekranlarda görmeye başlayacağız.

 

KURTLAR VADİSİ PUSU'da FETÖ İŞLENECEK!

Kurtlar Vadisi Pusu'nun En geç Olağanüstü Hal uygulamasının bitmesiyle beraber televizyonlarda yer alacağı bilgisine ulaşıldı. Öte yandan, kanallarla masaya oturduğu iddia edilen Pana Film'in OHAL'in bitmesini beklemeden, anlaşma sağlanması halinde yayına başlaması da beklentiler içerisinde. Dizinin yeni sezonunda, 15 Temmuz darbe girişimi baş sorumlusu FETÖ yapılanmasının üzerine gidileceği, darbe planının hangi karanlık eller tarafından organize edildiği, kimlerin desteklediği ve daha da önemlisi, kimlerin maşa olarak kullanıldığı gibi konuların işleneceği bekleniyor.  
 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Diriliş Ertuğrul dizisi hayranları kahroldu! Bamsı Beyrek neden öldü

Diriliş Ertuğrul dizisi hayranları kahroldu! Bamsı Beyrek neden öldü Diriliş Ertuğrul dizisi hayranları kahroldu! Bamsı Beyrek neden öldü? Diriliş Ertuğrul'un 79. bölüm fragmanı yayınlandı. Ertuğrul hedeflerine ulaşabilmek için artık her şeyi göze almıştır. Zindandan kaçan ve tekrar yakalanan Bamsı'nın akıbeti ise merak konusu...

İrfan Değirmenci'nin Kanal D'den istediği tazminat dudak uçuklattı

İrfan Değirmenci'nin Kanal D'den istediği tazminat dudak uçuklattı İrfan Değirmenci'nin Kanal D'den istediği tazminat dudak uçuklattı. Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, Kanal D'deki görevine son verilen İrfan Değirmenci'nin Doğan Holding'e 1.5 milyon liralık tazminat davası açtığını belirterek "Allah gözünü doyursun" dedi.

Recep İvedik 5'i 2 milyona yakın insan izledi

Recep İvedik 5'i 2 milyona yakın insan izledi Recep İvedik 5'i 2 milyona yakın insan izledi. Geçtiğimiz perşembe günü vizyona giren 'Recep İvedik 5' filmini 4 günde 1 milyon 890 bin 410 kişi tarafından izlendi.

Survivor’da hangi yarışmacı diskalifiye oldu? Eser West biyografisi

Survivor’da hangi yarışmacı diskalifiye oldu? Eser West biyografisi Survivor’da hangi yarışmacı diskalifiye oldu? Eser West biyografisi. Survivor’da kim diskalifiye oldu sorusunun cevabı haberimizde. Survivor’da adaya bir isim daha veda etti. Acun Ilıcalı, adaya bir kişinin daha veda ettiğini açıkladı. Bu isim Eser West oldu. Eser West kimdir? İşte Survivor ile ilgili bilmeniz gerekenler…

KÖŞE YAZARLARI

ANKET