• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ DÖNEME YENİ KANALINDA BAŞLIYOR

Kurtlar Vadisi Pusu yeni döneme yeni kanalında başlıyor. Kurtlar Vadisi Pusu ekranlara ne zaman geri dönüyor? Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonu ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Pusu bomba gibi ekranlara geri dönüyor? Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve bilinmesi gerekenler haberimizde...

05 Kasım 2016 Cumartesi 18:53
Kurtlar Vadisi Pusu yeni döneme yeni kanalında başlıyor

Kurtlar Vadisi Pusu yeni döneme yeni kanalında başlıyor. Kurtlar Vadisi Pusu ekranlara ne zaman geri dönüyor? Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonu ne zaman başlayacak? Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Pusu bomba gibi ekranlara geri dönüyor? Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve bilinmesi gerekenler haberimizde...


Yayınlanacak kanal arayışını geçtiğimiz haftalar içinde sonlandıran ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'da yeni sezonun ne zaman başlayacağı ile ilgili söylentiler başladı.   

 

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi'nin yeni sezonu ne zaman başlayacak. Türk televizyonlarında 13 yılı geride bırakan Kurtlar Vadisi Pusu'da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor. 13 Yıl boyunca bir çok kez kanal değiştiren dizinin yeni sezonda hangi kanalla anlaşacağı henüz netleşmiş olmasa da, pazarlıkların sürdüğü iddia edildi. 


Geçtiğimiz sezona, bomba gibi bir bölümle veda eden Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezonu ile ilgili çokca iddia ortaya atıldı. Pana Film tarafından net açıklamalar halen yapılmamış olması da bu iddiaları güçlendirdi. Hatta, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında son haftalard sıkça dile getirilen ve dizinin eski bölümleri üzerinden dizinin üstüne gidilen yayınlar da yapıldı. 

 

Her ne kadar bu konularda açıklamalar üstünden çok süre geçmeden Pana Film tarafından yapılmış olsa da, Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezonuyla ilgili Pana Film'in ağzını bıçak açmıyor. Hal böyle olunca, dizi hayranları Kurtlar Vadisi Pusu'nın bitmiş olabileceğini düşünmeye başladı. Ancak, sevindirici haber nihayet geldi. 

 

KURTLAR VADİSİ PUSU'DA DEVAM KARARI 

Pana Film tarafından yapımcılığının üstlenildiği ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu hakkında açıklama yapmak için önümüzdeki günlerde dizide Polat Alemdar karakterini canlandıran ve Pana Film ortaklarından Necati Şaşmaz'ın basın mensublarının karşısına geçmesi bekleniyor. Bu basın açıklamasında ise, Kurtlar Vadisi Pusu'nun akibeti hakkında net bilgiler vereceği iddia edildi. 


Zaten, Pusu'nun yeni bölümlerinin çekilmeye başlandığı da kulislerde dolaşan iddialar arasında sıkça yer alıyordu. Pana Film'in sayıları yüzbinleri bulan dizi hayranından gerek telefon üzerinden gerekse sosyal medya aracılığıyla dizinin devam etmesi isteği dillendirilmişti. Bu mesajları alan Vadi ekibi ise buna seyirci kalmayacak.. 

 

Pana Film, bu çağrılar karşısında "Türk halkının kadirşinas yaklaşımına sessiz kalmamalıyız" ifadelerini kullanmıştı. Bu da, dizinin bitmeyeceğini ancak yeni kanal anlaşmasının yapılmasının ardından yayına başlayacağını ortaya koydu. Diğer taraftan bomba bir iddia daha ortaya atıldı. Buna göre, geçtiğimiz sezonlarda aralarına kırgınlık giren Şaşmaz kardeşlerin, yeniden bir araya geleceği iddia edildi. 


Böyle bir durumun gerçekleşmesi halinde, Raci Şaşmaz ve Necati Şaşmaz, dizinin yeni bölümleri için kafa kafaya verecek ve daha büyük sürprizlerde ve güçlendirilmiş bir kadroyla diziyi ekranlarda görmeye başlayacağız.

 

KURTLAR VADİSİ PUSU'da FETÖ İŞLENECEK!

Kurtlar Vadisi Pusu'nun En geç Olağanüstü Hal uygulamasının bitmesiyle beraber televizyonlarda yer alacağı bilgisine ulaşıldı. Öte yandan, kanallarla masaya oturduğu iddia edilen Pana Film'in OHAL'in bitmesini beklemeden, anlaşma sağlanması halinde yayına başlaması da beklentiler içerisinde. Dizinin yeni sezonunda, 15 Temmuz darbe girişimi baş sorumlusu FETÖ yapılanmasının üzerine gidileceği, darbe planının hangi karanlık eller tarafından organize edildiği, kimlerin desteklediği ve daha da önemlisi, kimlerin maşa olarak kullanıldığı gibi konuların işleneceği bekleniyor.  
 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Vatanım Sensin 6. Bölümde neler olacak

Vatanım Sensin 6. Bölümde neler olacak Vatanım Sensin 6. Bölümünde neler olacak. Vatanım Sensin 5. bölümde Cevdet uğradığı pusudan kurtulacak mı. Vatanım Sensin 6. bölümün son fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin yeni bölüm özeti

CNN'de skandal: Cinsel içerikli film yayınlandı

CNN'de skandal: Cinsel içerikli film yayınlandı CNN'de skandal: Cinsel içerikli film yayınlandı! ABD'nin Boston kentinde kablolu TV'de yaşanan sorun nedeniyle CNN izleyicileri yarım saat boyunca porno film izledi

İçerde dizisinin 11'inci bölümünde kıyamet kopuyor

İçerde dizisinin 11'inci bölümünde kıyamet kopuyor İçerde dizisinin 11'inci bölümünde kıyamet kopuyor! Reytingleri alt üst eden İçerde'nin önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümünde Sarp'ı yeni sürprizler bekliyor.

Gözüm Sende'de Kaynana Emine'nin aldığı para ortaya çıktı

Gözüm Sende'de Kaynana Emine'nin aldığı para ortaya çıktı Gözüm Sende'de Kaynana Emine'nin aldığı para ortaya çıktı! 'Gözüm Sende' programının sivri dilli kaynanası Emine Hanım, fenomen haline gelince program ekibiyle bölüm başı 3 bin 500 TL'ye anlaşmış.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET