• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

NİLOYA ÇOK ŞEKER YEDİM BÖLÜMÜ İÇİN TIKLAYIN

Niloya Çok Şeker Yedim bölümü için tıklayın. Niloya Çok Şeker Yedim bölümü full izle. Niloya Çok Şeker Yedim şarkısı. Niloya çizgi film izle. Niloya Çok Şeker Yedim bölümü en çok izlenenler arasında.

11 Aralık 2015 Cuma 13:08
Niloya Çok Şeker Yedim bölümü için tıklayın

Niloya Çok Şeker Yedim bölümü için tıklayın. Niloya Çok Şeker Yedim bölümü full izle. Niloya Çok Şeker Yedim şarkısı. Niloya çizgi film izle. Niloya Çok Şeker Yedim bölümü en çok izlenenler arasında.

 


Niloya Çok Şeker Yedim bölümü. Niloya çizgi film bölümleri. Niloya Çok Şeker Yedim bölümü full izle.

 

Ünlü çizgi dizi Niloya izlenme rekorları kırıyor, Youtube.com'da günü ençok izlenen videoları arasında yer alıyor. Yapımcılığını Bee And Birds firmasının üstlendiği çizgi dizi giriş müziği ile fenomen olmuş durumda. Tatlı bir animasyon karakteri olan Niloya özel bir çocuk kanalında yayınlanmakta, ayrıca Youtube kanalından da takip edilebilir. 

 


Niloya’nın Senaryosundan seslendirmesine 30 kişilik bir ekip emek harcıyor. Küçük Niloya'nın maceralarını anlatan çizgi dizi  dünyanın en büyük oyuncak fuarı olan Nürnberg Oyuncak Fuar’ının trend lisans kategorisine girdi. Niloya, Türkiye’nin uluslararası pazara açılan ilk animasyon çizgi film karakteri olma özelliği taşıyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Vatanım Sensin'de Rıza Bey'in Misak-ı Milli konuşması tüyleri diken diken etti

Vatanım Sensin'de Rıza Bey'in Misak-ı Milli konuşması tüyleri diken diken etti Vatanım Sensin'de Rıza Bey'in Misak-ı Milli konuşması tüyleri diken diken etti. Vatanım Sensin'in yeni bölümünde Rıza beyin Misak-ı Milli kararlarının kabul edilmesi için yaptığı konuşma sahnesi  izleyenler adeta ekrana kilitlendi.

Survivor Serhat Akın, ameliyat oldu! Survivor Serhat'ın sağlık durumu

Survivor Serhat Akın, ameliyat oldu! Survivor Serhat'ın sağlık durumu Survivor Serhat Akın, ameliyat oldu! Survivor Serhat'ın sağlık durumu. Acun Ilıcalı, Survivor'da uzun süredir olmayan Serhat Akın hakkında açıklama yaptı. Serhat'ın operasyon geçirdiğini kısa süre sonra yarışmaya döneceğini söyledi.

Çığlığı Survivor'u inletti diskalifiye olabilir

Çığlığı Survivor'u inletti diskalifiye olabilir Çığlığı Survivor'u inletti diskalifiye olabilir! Ödül oyunu sırasında arka baldırında sakatlanan Nagihan Karadere'nin Survivor macerası bitebilir. 

Survivor'ı yıkan ölüm haberi

Survivor'ı yıkan ölüm haberi Survivor'ı yıkan ölüm haberi! Büyük bir mücadeleye sahne olan Survivor'da Acun Ilıcalı'nın Muhammed Ali'nin hayatını kaybettiğini açıklaması yarışmacıları derinden üzdü.

KÖŞE YAZARLARI