• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

RÜYASINI NİHAT HATİPOĞLU'NA ANLATTI, HERKES SUSTU

Rüyasını Nihat Hatipoğlu'na anlattı, herkes sustu! Canlı yayında merak edilenleri yanıtlayan Nihat Hatipoğlu'na yöneltilen "Rüyamda her gece ölü defnedip azap çekiyorum. Ne yapmalıyım?" sorusu herkesi şaşırttı.

28 Haziran 2016 Salı 12:27
Rüyasını Nihat Hatipoğlu'na anlattı, herkes sustu

ATV'de Ramazan ayı boyunca iftar programında merak edilen soruları cevaplayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'na bir izleyici, ''Ölü defnediyorum her gece rüyamda onları görüp azap çekiyorum, ne yapmalıyım?'' sorusunu yöneltti.

"MEZARDAKİLER KENDİLERİNE SAYGI İSTER"

Bu soru karşısında kısa süreli duraksayan Nihat Hatipoğlu, izleyicinin sorusuna şu yanıtı verdi: "Senin gördüğün rüya peygamberimizin hadisini doğruluyor. Mezarların üzerine basarak geçmeyin. Mezardakiler kendilerine saygı isterler. Ben mezarlıkta çıplak ayakla dolaşıyorum. Ölüler duyarlar. Ölüler bilirler. Sizin yaşadıklarınız da bunu gösteriyor."

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Celal Baba Celal Baba olalı böyle zulüm görmedi: Kudret kızını kaçırıyor

Celal Baba Celal Baba olalı böyle zulüm görmedi: Kudret kızını kaçırıyor Celal Baba Celal Baba olalı böyle zulüm görmedi: Kudret kızını kaçırıyor. 'İçerde'nin 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kudret önce Celal Baba'nın oğlunu daha sonra da kızı Melek'i kaçırıyor. Sarp, Celal Baba'nın oğlunu kurtarmaya çalışırken vuruluyor.

Sabriye'nin Recep İvedik 5'e verdiği cevap arkadaşlarını güldürdü

Sabriye'nin Recep İvedik 5'e verdiği cevap arkadaşlarını güldürdü Sabriye'nin Recep İvedik 5'e verdiği cevap arkadaşlarını güldürdü. Survivor 2017'nin efsane yarışmacısı Sabriye, "Recep İvedik 5" 100 milyon izlenmiştir tahminiyle herkesi şaşkına çevirdi.

İçerde'nin setinde Minik krizi patladı! Bir türlü küfür etmedi

İçerde'nin setinde Minik krizi patladı! Bir türlü küfür etmedi İçerde'nin setinde Minik krizi patladı! Bir türlü küfür etmedi. Senaryo gereği Saçıntı'ya hakaret içerikli bir kelime kullanması gereken "Minik" lakaplı oyuncu, küfürlü kelimeyi kullanamayacağını söyleyince, sahne dakikalarca çekilemedi.

Survivor Serhat Akın, ameliyat oldu! Survivor Serhat'ın sağlık durumu

Survivor Serhat Akın, ameliyat oldu! Survivor Serhat'ın sağlık durumu Survivor Serhat Akın, ameliyat oldu! Survivor Serhat'ın sağlık durumu. Acun Ilıcalı, Survivor'da uzun süredir olmayan Serhat Akın hakkında açıklama yaptı. Serhat'ın operasyon geçirdiğini kısa süre sonra yarışmaya döneceğini söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET