• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

RÜYASINI NİHAT HATİPOĞLU'NA ANLATTI, HERKES SUSTU

Rüyasını Nihat Hatipoğlu'na anlattı, herkes sustu! Canlı yayında merak edilenleri yanıtlayan Nihat Hatipoğlu'na yöneltilen "Rüyamda her gece ölü defnedip azap çekiyorum. Ne yapmalıyım?" sorusu herkesi şaşırttı.

28 Haziran 2016 Salı 12:27
Rüyasını Nihat Hatipoğlu'na anlattı, herkes sustu

ATV'de Ramazan ayı boyunca iftar programında merak edilen soruları cevaplayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'na bir izleyici, ''Ölü defnediyorum her gece rüyamda onları görüp azap çekiyorum, ne yapmalıyım?'' sorusunu yöneltti.

"MEZARDAKİLER KENDİLERİNE SAYGI İSTER"

Bu soru karşısında kısa süreli duraksayan Nihat Hatipoğlu, izleyicinin sorusuna şu yanıtı verdi: "Senin gördüğün rüya peygamberimizin hadisini doğruluyor. Mezarların üzerine basarak geçmeyin. Mezardakiler kendilerine saygı isterler. Ben mezarlıkta çıplak ayakla dolaşıyorum. Ölüler duyarlar. Ölüler bilirler. Sizin yaşadıklarınız da bunu gösteriyor."

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Yüz nakli olan Recep Sert'in kazan önceli fotoğrafı

Yüz nakli olan Recep Sert'in kazan önceli fotoğrafı Yüz nakli olan Recep Sert'in kazan önceli fotoğrafı! Yüz nakli olan Recep Sert ile evlenerek tüm dikkatleri üzerine çeken Esma Sert, Show TV ekranlarında yayınlanan 'Gelin Evi' programına konuk oldu.

Kördüğüm dizisi sürpriz bir şekilde final yaptı

Kördüğüm dizisi sürpriz bir şekilde final yaptı Kördüğüm dizisi sürpriz bir şekilde final yaptı! Yeni sezona kötü bir giriş yapan Kördüğüm dizisi sürpriz bir şekilde dün akşamki bölümüyle final yaptı.

Acun'un yeni şöhreti Aleyna Tilki'den olay yaratacak açıklamalar

Acun'un yeni şöhreti Aleyna Tilki'den olay yaratacak açıklamalar Acun'un yeni şöhreti Aleyna Tilki'den olay yaratacak açıklamalar. 2014 yılında Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyelerinin ve Türkiye'nin dikkatini çekmeyi başaran Aleyna Tilki kimdir? Aleyna Tilki'nin gerçek yaşı nedir? Aleyna Tilki hakkında tüm merak ettikleriniz haberimizde...

Kim Milyoner Olmak İster'de Selçuk Yöntem fakir yarışmacıya yardım etti

Kim Milyoner Olmak İster'de Selçuk Yöntem fakir yarışmacıya yardım etti Kim Milyoner Olmak İster'de Selçuk Yöntem fakir yarışmacıya yardım etti! 'Kim Milyoner Olmak İster' adlı yarışma programının dün akşamki bölümüne Selçuk Yöntem'in yarışmacıya verdiği tüyo damgasını vurdu

KÖŞE YAZARLARI