• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

RÜYASINI NİHAT HATİPOĞLU'NA ANLATTI, HERKES SUSTU

Rüyasını Nihat Hatipoğlu'na anlattı, herkes sustu! Canlı yayında merak edilenleri yanıtlayan Nihat Hatipoğlu'na yöneltilen "Rüyamda her gece ölü defnedip azap çekiyorum. Ne yapmalıyım?" sorusu herkesi şaşırttı.

28 Haziran 2016 Salı 12:27
Rüyasını Nihat Hatipoğlu'na anlattı, herkes sustu

ATV'de Ramazan ayı boyunca iftar programında merak edilen soruları cevaplayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'na bir izleyici, ''Ölü defnediyorum her gece rüyamda onları görüp azap çekiyorum, ne yapmalıyım?'' sorusunu yöneltti.

"MEZARDAKİLER KENDİLERİNE SAYGI İSTER"

Bu soru karşısında kısa süreli duraksayan Nihat Hatipoğlu, izleyicinin sorusuna şu yanıtı verdi: "Senin gördüğün rüya peygamberimizin hadisini doğruluyor. Mezarların üzerine basarak geçmeyin. Mezardakiler kendilerine saygı isterler. Ben mezarlıkta çıplak ayakla dolaşıyorum. Ölüler duyarlar. Ölüler bilirler. Sizin yaşadıklarınız da bunu gösteriyor."

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

İrfan Değirmenci'nin Kanal D'den istediği tazminat dudak uçuklattı

İrfan Değirmenci'nin Kanal D'den istediği tazminat dudak uçuklattı İrfan Değirmenci'nin Kanal D'den istediği tazminat dudak uçuklattı. Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, Kanal D'deki görevine son verilen İrfan Değirmenci'nin Doğan Holding'e 1.5 milyon liralık tazminat davası açtığını belirterek "Allah gözünü doyursun" dedi.

Recep İvedik 5'i 2 milyona yakın insan izledi

Recep İvedik 5'i 2 milyona yakın insan izledi Recep İvedik 5'i 2 milyona yakın insan izledi. Geçtiğimiz perşembe günü vizyona giren 'Recep İvedik 5' filmini 4 günde 1 milyon 890 bin 410 kişi tarafından izlendi.

Survivor’da hangi yarışmacı diskalifiye oldu? Eser West biyografisi

Survivor’da hangi yarışmacı diskalifiye oldu? Eser West biyografisi Survivor’da hangi yarışmacı diskalifiye oldu? Eser West biyografisi. Survivor’da kim diskalifiye oldu sorusunun cevabı haberimizde. Survivor’da adaya bir isim daha veda etti. Acun Ilıcalı, adaya bir kişinin daha veda ettiğini açıkladı. Bu isim Eser West oldu. Eser West kimdir? İşte Survivor ile ilgili bilmeniz gerekenler…

Survivor’da hangi yarışmacı elendi! Survivor’da diskalifiye olan yarışmacı açıklandı mı?

Survivor’da hangi yarışmacı elendi! Survivor’da diskalifiye olan yarışmacı açıklandı mı? Survivor’da hangi yarışmacı elendi! Survivor’da diskalifiye olan yarışmacı açıklandı mı? Survivor’da kim diskalifiye oldu sorusunun cevabı haberimizde. Survivor’da adaya bir isim daha veda etti. Acun Ilıcalı, adaya bir kişinin daha veda ettiğini açıkladı. Peki Survivor’da kim diskalifiye oldu? İşte Survivor ile ilgili bilmeniz gerekenler…

KÖŞE YAZARLARI

ANKET