• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU YÖNETMEN FUAT YILMAZ'DAN YENİ FİLM 666 CİN MUSALLATI

Samsunlu yönetmen Fuat Yılmaz'dan yeni film 666 Cin Musallatı. Samsunlu yönetmen Fuat Yılmaz'ın yazıp yönettiği 666 Cin Musallatı filmi 5 Mayıs 2017 günü sinemalarda gösterime girecek.

28 Nisan 2017 Cuma 15:17
Samsunlu yönetmen Fuat Yılmaz'dan yeni film 666 Cin Musallatı

Samsun doğumlu Fuat Yılmaz'ın yazıp yönettiği 666 Cin Musallatı filmi, korku sever sinema severleri şimdiden meraklandırdı.

 

5 Mayıs 2017 tarihinde sinemalarda gösterime girecek olan 666 Cin Musallatı filminin Samsunlu yönetmeni Fuat Yılmaz'ın ilk sinema filmi ise yine korku-gerilim türü Ezan filmi oldu.

 

666 Cin Musallatı filmi ise 5 Mayıs 2017 tarihinde sinemalarda gösterime girecek olan yönetmen Fuat Yılmaz, Haziran ayında ise Samsun'da bir film çekmeyi planlıyor. 


Yeni sinema filmi 666 Cin Musallatı ile ilgili Samsun Kent Haber'e bilgi veren yönetmen Fuat Yılmaz, korku ve gerilim türü filmin konusunun Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı olan aynı zamanda hayalet şehir olarakta bilinen Kayaköy'de  yaşanan esrarengiz olayları işlediğini söyledi.  

 


666 Cin Musallatı filminde usta oyuncu Özcan Varaylı ile birlikte Paşha Haktan Koç ile birlikte Leyla Metin, Tahsin Dursun, Oğuzhan Algın, Musa Gitmez, Gizem Gençtürk ve Yasin Koç'un rol aldığını aktaran Samsunlu yönetmen Fuat Yılmaz, Samsunlu sinemaseverleri 5 Mayıs'ta vizyona girecek olan 666 Cin Musallatı filmini izlemeye davet etti. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Vatanım Sensin'de Rıza Bey'in Misak-ı Milli konuşması tüyleri diken diken etti

Vatanım Sensin'de Rıza Bey'in Misak-ı Milli konuşması tüyleri diken diken etti Vatanım Sensin'de Rıza Bey'in Misak-ı Milli konuşması tüyleri diken diken etti. Vatanım Sensin'in yeni bölümünde Rıza beyin Misak-ı Milli kararlarının kabul edilmesi için yaptığı konuşma sahnesi  izleyenler adeta ekrana kilitlendi.

Survivor Serhat Akın, ameliyat oldu! Survivor Serhat'ın sağlık durumu

Survivor Serhat Akın, ameliyat oldu! Survivor Serhat'ın sağlık durumu Survivor Serhat Akın, ameliyat oldu! Survivor Serhat'ın sağlık durumu. Acun Ilıcalı, Survivor'da uzun süredir olmayan Serhat Akın hakkında açıklama yaptı. Serhat'ın operasyon geçirdiğini kısa süre sonra yarışmaya döneceğini söyledi.

Çığlığı Survivor'u inletti diskalifiye olabilir

Çığlığı Survivor'u inletti diskalifiye olabilir Çığlığı Survivor'u inletti diskalifiye olabilir! Ödül oyunu sırasında arka baldırında sakatlanan Nagihan Karadere'nin Survivor macerası bitebilir. 

Survivor'ı yıkan ölüm haberi

Survivor'ı yıkan ölüm haberi Survivor'ı yıkan ölüm haberi! Büyük bir mücadeleye sahne olan Survivor'da Acun Ilıcalı'nın Muhammed Ali'nin hayatını kaybettiğini açıklaması yarışmacıları derinden üzdü.

KÖŞE YAZARLARI