• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SURVİVOR SERHAT AKIN, AMELİYAT OLDU! SURVİVOR SERHAT'IN SAĞLIK DURUMU

Survivor Serhat Akın, ameliyat oldu! Survivor Serhat'ın sağlık durumu. Acun Ilıcalı, Survivor'da uzun süredir olmayan Serhat Akın hakkında açıklama yaptı. Serhat'ın operasyon geçirdiğini kısa süre sonra yarışmaya döneceğini söyledi.

27 Mart 2017 Pazartesi 10:39
Survivor Serhat Akın, ameliyat oldu! Survivor Serhat'ın sağlık durumu

Survivor'ın hırslı yarışmacılarından Serhat Akın uzun bir süredir hastalığı nedeniyle adada yoktu ve izleyici Serhat'ın akıbetini merak ediyordu. Beklenen açıklama dün akşamki konseyde Acun Ilıcalı'dan geldi.

 

SERHAT AKIN OPERASYON GEÇİRDİ

 

Hem takım arkadaşları hem de izleyenler tarafından sağlık durumu çok merak edilen Serhat Akın hakkında gerekli açıklamayı programın sunucusu Acun Ilıcalı yaptı. Serhat'ın ufak bir operasyon geçirdiğini ve 2 gün içinde adaya geri döneceğini söyledi.

DİĞER HABERLER

Vatanım Sensin'de Rıza Bey'in Misak-ı Milli konuşması tüyleri diken diken etti

Vatanım Sensin'de Rıza Bey'in Misak-ı Milli konuşması tüyleri diken diken etti Vatanım Sensin'de Rıza Bey'in Misak-ı Milli konuşması tüyleri diken diken etti. Vatanım Sensin'in yeni bölümünde Rıza beyin Misak-ı Milli kararlarının kabul edilmesi için yaptığı konuşma sahnesi  izleyenler adeta ekrana kilitlendi.

Çığlığı Survivor'u inletti diskalifiye olabilir

Çığlığı Survivor'u inletti diskalifiye olabilir Çığlığı Survivor'u inletti diskalifiye olabilir! Ödül oyunu sırasında arka baldırında sakatlanan Nagihan Karadere'nin Survivor macerası bitebilir. 

Survivor'ı yıkan ölüm haberi

Survivor'ı yıkan ölüm haberi Survivor'ı yıkan ölüm haberi! Büyük bir mücadeleye sahne olan Survivor'da Acun Ilıcalı'nın Muhammed Ali'nin hayatını kaybettiğini açıklaması yarışmacıları derinden üzdü.

O Hayat Benim 71.bölümde Efsun'a intikam planı

O Hayat Benim 71.bölümde Efsun'a intikam planı O Hayat Benim 71.bölüm fragmanı yayınlandı. O Hayat Benim 71.bölümde neler olacak? O Hayat Benim 71.bölümde Bahar'ın intikam planı ne olacak? O Hayat Benim 71.bölümle ilgili tüm merak ettikleriniz haberimizde...

KÖŞE YAZARLARI