• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

YÜKSEK SOSYETE 5.BÖLÜMDE OLAYLAR ÇIĞIRINDAN ÇIKIYOR

Yüksek Sosyete 5.bölümde olaylar çığırından çıkıyor. Yüksek Sosyete 5.bölümde neler olacak? Yüksek Sosyete 5.bölüm fragmanı yayınlandı. Yüksek Sosyete 5.bölümde Kerem ve Cansu arasındaki ilişki nereye gidiyor? Yüksek Sosyete 5.bölüm ile ilgili tüm merak ettikleriniz haberimizde...

15 Temmuz 2016 Cuma 15:31
Yüksek Sosyete 5.bölümde olaylar çığırından çıkıyor

Yüksek Sosyete 5.bölümde olaylar çığırından çıkıyor. Yüksek Sosyete 5.bölümde neler olacak? Yüksek Sosyete 5.bölüm fragmanı yayınlandı. Yüksek Sosyete 5.bölümde Kerem ve Cansu arasındaki ilişki nereye gidiyor? Yüksek Sosyete 5.bölüm ile ilgili tüm merak ettikleriniz haberimizde...

 

Yüksek Sosyete Star TV'nin yaza damgasını vuran dizisi nefes kesen bir bölüm ile izleyiciyi yine ekrana kilitledi. Star TV ekranlarında beğeni ile izlenen dizide geçen hafta Kerem'in evleneceğini öğrenen Cansu, ondan köşe bucak kaçmaya çalıştı, kaçtıkça da tüm yolları Kerem'e çıktı. Bu haberle yıkılan ve kendini arabeskin kollarına atan Ece'yi teselli etmek ise Mert'e düştü. Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı ise merakla bekleniyor. 5.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linkte sizlerle olacak.

Hayatta ait oldukları yeri arayan, farklı dünyalardan iki gencin hikayesini anlatan Yüksek Sosyete Star TV'de beğeni ile izlenmeye devam ediyor. Yüksek Sosyete dizisinin geçtiğimiz bölümünde önemli gelişmeler yaşandı. Ayşen, Kerem'in aklını karıştıran kızı görmek için Oliva'ya baskın düzenledi. Bedia Sultan ise kılık değiştirip Mert'i, kontrole geldi İki cepheden de baskın yiyen Kerem ve Mert kendilerini bir kedi fare oyununun içinde buldu. 


Kerem'in evleneceğini öğrenen Cansu, ondan köşe bucak kaçmaya çalışır, kaçtıkça da tüm yolları Kerem'e çıkar. Bu haberle yıkılan ve kendini arabeskin kollarına atan Ece'yi teselli etmek ise Mert'e düşer. Oysa Oliva'nın ise davetsiz misafirleri vardır. Ayşen, Kerem'in aklını karıştıran kızı görmek için Oliva'ya baskın düzenler. Bedia Sultan ise kılık değiştirip Mert'i, kontrole gelir. İki cepheden de baskın yiyen Kerem ve Mert kendilerini bir kedi fare oyununun içinde bulurlar. Bir müşteriyle yaptığı tartışma sonucu kovulan Cansu, Oliva'ya veda eder. 

Ama suya düşen yeni hayat planından vazgeçmeye niyeti yoktur. Kerem hem Oliva'yı korumak hem de Cansu'yu kazanmak için harekete geçer. Cansu ve Kerem'i sürpriz bir isim bir araya getirir. Süreyya'nın çalıştığı vakfa bebeğiyle sürpriz bir ziyaret yapan Işıl; böylece Süreyya'yla arasında bir savaş başlatmış olur. Ele avuca sığmaz çapkınımız Mert ise Ece'ye kendini affettirmek için birbirinden eğlenceli yollara başvurur.

YÜKSEK SOSYETE 3.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir müşteriyle yaptığı tartışma sonucu kovulan Cansu, Oliva'ya veda eder. Ama suya düşen yeni hayat planından vazgeçmeye niyeti yoktur. Kerem hem Oliva'yı korumak hem de Cansu'yu kazanmak için harekete geçer. Cansu ve Kerem'i sürpriz bir isim bir araya getirir. 

Süreyya'nın çalıştığı vakfa bebeğiyle sürpriz bir ziyaret yapan Işıl; böylece Süreyya'yla arasında bir savaş başlatmış olur.

Ele avuca sığmaz çapkınımız Mert ise Ece'ye kendini affettirmek için birbirinden eğlenceli yollara başvurur.

YÜKSEK SOSYETE 2.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ait olduğu yeri ve insanları arayan Cansu; Oliva’da çalışmaya başladığı ilk gün başını belaya sokar.  Onu kurtarabilecek tek kişi Kerem'dir ama Cansu, onun şartlarına uymaz. Mert’in  yer değiştirme teklifini kabul eden Kerem; Yüksek Sosyete dünyasına alışmaya çalışırken hem Mert’le hem ailesiyle hem de Cansu'yla ilgilenmek zorundadır. 

YÜKSEK SOSYETE DİZİSİ KONUSU

Bi Yapım’ın yeni dizisi, iki yıldız ismi bir araya getirdi! ‘Yüksek Sosyete’nin başrollerini Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü paylaşıyor

Hayatta ait oldukları yeri arayan, farklı dünyalardan iki gencin hikayesini anlatan Yüksek Sosyete’de Engin Öztürk; emektar bir ailenin zor koşullarda büyüttüğü tek oğlu ‘Kerem’, Hazar Ergüçlü ise ağzında gümüş kaşıkla doğmuş, içinde yaşadığı görkemli dünyaya rağmen mutsuz ‘Cansu’ olarak izleyiciyle buluşacak.

Birinin hayatının diğerinin hayali olduğu bir dünyada, yer değiştirerek ‘ait olduğu yeri’ bulmak isteyen Kerem ve Cansu belki de aşk sayesinde tüm farkları, sınıfları, kaderi yenmeyi başaracaktır…

YÜKSEK SOSYETE DİZİ OYUNCULARI
Engin Öztürk kimdir?

28 Eylül 1986 yılında Eskişehir’de doğdu. Annesi evhanımı babası Asker Emeklisi ve 4 kardeşten oluşan bir aile çocuğudur. 3 ablası vardır. Baba Tarafı Bulgaristan Anne tarafı ise Selanik Göçmenidir. Doğma büyüme Eskişehirlidir. Liseyi Eskişehir’de Fatih Anadolu Lisesinde okudu. Lisede kötü bir öğrenci olan Öztürk ayrıca Matematik dersinde de başarılı olmadığını belirtmektedir. Hayata hep gerçekçi bakıp çok duygusal bir insandır. 


Hazar Ergüçlü kimdir?

Hazar Ergüçlü, 1 Ocak 1992 tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), Lefkoşa’da Neşe ve Süleyman Ergüçlü çiftinin kızı olarak doğmuştur. Aslen Kıbrıslıdır. Bir abisi vardır. Lefkoşa Belediyesinde gençlere yönelik tiyatro çalışmaları yaptı.

 

2010 yılında yönetmen Derviş Zaim’in yönettiği “Gölgeler ve Suretler” adlı sinema filminde Ruhsar karakterini canlandırarak profesyonel oyunculuğa adım attı. 7 Eylül 2011 tarihinden itibaren ise Kıvanç Tatlıtuğ’un da oynadığı “Kuzey Güney” adlı dizide canlandırdığı Simay Canay karakteri ile televizyonda görünmeye başladı.


Hazar Ergüçlü, 2013 yılında Uğur Yücel’in yönettiği “Benim Dünyam” adlı sinema filminde Turgay Kantürk, Ayça Bingöl, Beren Saat ve Uğur Yücel ile birlikte oynadı. 

Filmleri ve Dizileri :

2013 – 2014 – Medcezir (Eylül) (TV Dizisi)
2013 – Benim Dünyam (Sinema Filmi) 2013
2012 – Açlığa Doymak (Sena) (Sinema Filmi)
2011 – Kuzey Güney (Simay Canaş) (TV Dizisi)
2010 – Gölgeler ve Suretler (Ruhsar) (Sinema Filmi)


Meriç Aral kimdir?

Meriç Aral, 1 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Anne babası da avukattır. Lise eğitiminin ardından Bilgi Üniversitesi’nde hukuk ve yan dal olarak karşılaştırmalı edebiyat eğitimi alarak 2012 yılında mezun oldu.

 

Meriç Aral, avukatlık stajını bitirdikten sonra Yeni Sinemacılar ile film asistanı olarak çalışmaya başladı. 2012 yılında başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Şahin Irmak’ın oynadığı Sultan dizisinin deneme çekimlerine davet edilince kabul ederek sinema hayatına başlamış oldu.

 

Craft Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim aldı ve Bahar Kerimoğlu’ndan ders almaya devam ediyor.

 

2013 – 2015 yılları arasında başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez’in oynadığı “Medcezir” dizisinde Hale karakterini canlandırdı.

 

2014 yılında müziklerini Kenan Doğulu’nun yaptığı Çağan Irmak’ın filmi “Unutursam Fısılda” filminde Hümeyra, Işıl Yücesoy, Farah Zeynep Abdullah, Mehmet Günsür, Gözde Cığacı, Kerem Bursin, Gürkan Uygun, Köksal Engür ile birlikte oynarken Mediha karakterini canlandırdı. 

 

2015 yılında önce “Gizli Ajanda” adıyla çekilen sonra “Hesapta Aşk” adıyla vizyona giren filmde Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe, Burak Tozkoparan, Kutay Kalabalık, Yasin Çam, Özlem Çakar, Bennu Gerede, Burhan Öçal rol aldı.

2015 – Hesapta Aşk (Ezgi) (Sinema Filmi)
2014 – Unutursam Fısılda (Mediha) (Sinema Filmi)
2014 – Muska (Melis) (Sinema Filmi)
2013 – 2015 – Medcezir (Hale) (TV Dizisi)
2013 – Balayı (Sinema Filmi)
2012 – Sultan (TV Dizisi)


Ozan Dolunay kimdir?

Mehmet Ozan Dolunay 1991 senesinde Antalya’ da dünyaya gelmiştir. 25 yaşında olan yakışıklı oyuncu İstanbul’ da yaşamaktadır. Aslen Antalyalıdır. Temel eğitimin hemen peşinden üniversite eğitimini ise Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümüne girmiş ve buradan da mezun olan Mehmet Ozan Dolunay Kim Milyoner Olmak İster? isimli müsabaka programına katılmış ve bu müsabaka ile de yıldızı parlamıştır. Mehmet Ozan Dolunay oyunculuk kariyerine Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizi ile adım atmıştır. Mehmet Ozan Dolunay son olarak Yüksek Sosyete dizisinde Mert karakterini canlandırmaktadır.

 

 

Kaynak: Akşam

DİĞER HABERLER

Baycu Noyan, Diriliş Ertuğrul dizisine geri dönüyor

Baycu Noyan, Diriliş Ertuğrul dizisine geri dönüyor Baycu Noyan, Diriliş Ertuğrul dizisine geri dönüyor. Reyting rekortmeni dizide geçtiğimiz sezona damga vuran Baycu Noyan'ın geri döneceği iddiası Diriliş tutkunlaını heyecanlandırdı.

Sevda Kuşun Kanadında dizisi sessiz sedasız yayından kaldırılıyor

Sevda Kuşun Kanadında dizisi sessiz sedasız yayından kaldırılıyor Sevda Kuşun Kanadında dizisi sessiz sedasız yayından kaldırılıyor. Türkiye'nin 70'li yıllarını anlatan TRT 1'in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında ekran macerasını noktalıyor.

Sedat Peker'in oğlu Diriliş Ertuğrul dizisinden neden ayrılıyor

Sedat Peker'in oğlu Diriliş Ertuğrul dizisinden neden ayrılıyor Sedat Peker'in oğlu Diriliş Ertuğrul dizisinden neden ayrılıyor. Diriliş Ertuğrul'da 'Turalı' karakterine hayat veren Sedat Peker'in oğlu Boğaçhan Talha Peker'in sessiz sedasız diziden ayrılmasıyla ilgili yapım şirketinden açıklama geldi.

Survivor Sabriye dans etti: izleyiciler şaşkına döndü

Survivor Sabriye dans etti: izleyiciler şaşkına döndü Survivor Sabriye dans etti: izleyiciler şaşkına döndü. Survivor'da dün ödül oyununu ünlüler kazandı. Ödülün ardından Sabriye dansıyla şov yaptı, hem takım arkadaşlarını hem de ekran başındakileri şaşkına uğrattı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET