• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Kadir Topbaş Samsun'a geldi Cumhurbaşkanının AK Parti üyeliği ile ilgili konuştu

Kadir Topbaş Samsun'a geldi Cumhurbaşkanının AK Parti üyeliği ile ilgili konuştu. Samsun'a gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olması ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

İshak Taşçı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olması ile ilgili açıklama yaptı

İshak Taşçı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olması ile ilgili açıklama yaptı. Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye yeniden üye olması ile ilgili açıklama yaptı.

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklaması

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklaması. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden AK Parti'ye üye olması ile ilgili açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'ye üyelik töreninde konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'ye üyelik töreninde konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'ye üye oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da AK Parti Genel Merkezinde AK Parti'ye 979 gün sonra tekrar üye oldu.

Samsun'da yıkılacak olan Gülsan Sanayi Sitesine Selatin Camisi yapılacak

Samsun'da yıkılacak olan Gülsan Sanayi Sitesine Selatin Camisi yapılacak. Samsun'un Canik ilçesinde bulunan Gülsan Sanayi Sitesi'nin yıkılarak yerine yapılacak olan projeyi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da beğendiği öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya çocuklarına Nazım Hikmet şiiri ile seslendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya çocuklarına Nazım Hikmet şiiri ile seslendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Çocuklarını ağırladığı külliyede çocukların öldürülmemesi çağrısında bulunarak Nazım Hikmet Ran'ın Hiroşima şiirinden bölümler okudu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugünün hasta adamı Avrupa Birliği

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugünün hasta adamı Avrupa Birliği. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kartal'da yaptığı konuşmada, Osmanlı için Hasta adam denildiğini hatırlatarak, "Bugünün hasta adamı Avrupa Birliği" dedi.

Sonuç Bulunamadı

KÖŞE YAZARLARI