• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Samsun'da 32 kiloya ulaşan Yağız bebeğin tedavi masraflarını Samsun Valiliği karşılayacak

Samsun'da 32 kiloya ulaşan Yağız bebeğin tedavi masraflarını Samsun Valiliği karşılayacak. Samsun'da 1.5 yaşında olmasına rağmen leptin hormonu eksikliği nedeniyle 32 kiloya ulaşan Yağız Bekte'nin tedavisini Samsun Valiliği karşılayacak.

Samsun'da hayatını kaybeden polis memuru Emre Bağcı'nın organları bağışlandı

Samsun'un Atakum ilçesinde Simit Center önünde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden 27 yaşında ki polis memuru Emre Bağcı'nın akciğer ve kalbi ile böbrekleri organ bekleyen 7 hastaya nakledilecek.

Samsun Atakum ilçesine 200 yataklı tam teşekkülü hastane yapılacak

Samsun Atakum ilçesine 200 yataklı tam teşekkülü hastane yapılacak. Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi tarafından ilçeye 200 yataklı tam teşekküllü bir hastane kazandırılması için çalışmalar başlatıldı.

Samsun Havza Devlet Hastanesi 28 saat boyunca hizmet veremeyecek

Samsun'un Havza ilçesinde bulunan devlet hastanesi 28 saat boyunca hizmet veremeyecek. Havza Devlet Hastanesi yeni hizmet binasına taşınıyor.

Samsun'da lösemi hastası Ela Asel Senaç için aranan ilik İsrail'de bulundu

Samsun'da lösemi hastası Ela Asel Senaç için aranan ilik İsrail'de bulundu. Samsun'da lösemi tedavisi gören Ela Asel Senaç'a ilik müjdesi geldi.

Samsun'da emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın bağışlanan organları 3 hastaya umut oldu

Samsun'da hayatını kaybeden emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın böbrekleri Samsun'da organ bekleyen iki hastaya, karaciğeri ise Ankara'da bulunan bir hastaya nakledilecek. 

Dövme neden yapılır, istenmeyen dövme vücuttan nasıl silinir

Dövme neden yapılır, istenmeyen dövme vücuttan nasıl silinir. Son yıllarda özellikle genç kesim tarafından büyük ilgi gören kalıcı dövmeler zaman zaman sıkıntılara neden olabiliyor. 

Panik atak nasıl anlaşılır: Kalp krizi mi yaşıyorsunuz yoksa panik atak mı

Panik atak nasıl anlaşılır: Kalp krizi mi yaşıyorsunuz yoksa panik atak mı. Kimi zaman yaşanılan panik ataklar, kalp krizi geçirdiğinizi sanmanıza neden olabilir. Öyleyse panik atak nasıl anlaşılır isterseniz çoğumuzun yaşadığı bu sorunu haberimizde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bahar ayı geliyor: Çocuklarda Bahar Alerjisine dikkat

Bahar ayı geliyor: Çocuklarda Bahar Alerjisine dikkat Kış ayından çıkıp yavaş yavaş bahar aylarınag irdiğimiz şu günlerde çocuklarda sık görülen bahar alerjisi ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını haberimizde toplamaya çalıştık. 

Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 personel alımı yapılacak

Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 personel alımı yapılacak. Sağlık Bakanlığı personel alımı ne zaman başlayacak? Sağlık personeli alımları için gerekli şart ve koşullar ne olacak? Sağlık personeli alınacak olan kurumlar arasında kimler var? Sağlık personel alımı ile ilgili tüm merak ettikleriniz haberimizde...

Gerçek anlamda alabalık yağı farkları ve gerçekten etkili midir?

Gerçek anlamda alabalık yağı farkları ve gerçekten etkili midir? Tercih neticesinde alabalık yağı sizler için özel olabilir ve etkin biçimde karşılık yaratmış düşüncelere dahil olasılık adımlarını geri plana atmıştır.

Baklagillerin sağlık açısından eşsiz faydaları

Baklagillerin sağlık açısından eşsiz faydaları Et, kümes hayvanları ve balık tüketme sonrasında baklagiller yemek diğer türlerine göre daha fazla protein sağlar.

LipoMagnet yağ mıknatısı işe yarıyor mu? Etkisi nasıl?

LipoMagnet yağ mıknatısı işe yarıyor mu? Etkisi nasıl? Fazla kilosu olanların tercih ettiği ürün olan lipomagnet’i fatblocktablet.gen.tr sitesinden sipariş verebilirisiniz.

Lipomagnet kullananlar ne diyor?

Lipomagnet kullananlar ne diyor? Kadınların ve erkeklerin lipomagnet kullanıcısı olarak gösterdiği lipo nitelikli ve yağ mıknatısı süreç içerisinde önem arz ediyor

Orjinal Gojiberry nereden alınır nasıl anlaşılır?

Orjinal Gojiberry nereden alınır nasıl anlaşılır? Birçok insanın ortak dertlerinden olan kilodan kolayca kurtulmanız artık mümkün. Gojiberryninorjinali nereden alınmalıdır?

Vitamin deposu: Kurutulmuş meyveler

Vitamin deposu: Kurutulmuş meyveler Kurutulmuş meyveler, özellikle kış aylarında birçok kişinin ara öğünlerinde yer alır. Lif açısından da oldukça zengin olan kurutulmuş meyvelere öğünlerinizde yer vermek sindirim siteminizi düzenlerken, kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Kilo sorunlarını çözen yağ

Kilo sorunlarını çözen yağ Kilo sorunu sadece beslenme sebebiyle ortaya çıkmaz,Liposhot ülkemize geç gelmiş olması dezantaj olsada artık ülkemizde de yaygın olarak kilo sorunlarını çözen süper bir yağ yakıcı üründür.

Aşırı terlemeyi önlemek için bioenerji

Aşırı terlemeyi önlemek için bioenerji Aşırı terlemeyi önlemek için bioenerji. Bioenerji Uzmanı Çağlar Seziş, uygulanan bioenerji tekniği ile aşırı terlemenin önlenebildiğini söyledi.

KÖŞE YAZARLARI