• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ALMAN KADINLARI SAMSUN'DA ESTETİK AMELİYAT OLUP BÖYLE POZ VERDİ

Alman kadınları Samsun'da estetik ameliyat olup böyle poz verdi. Samsun'a gelen alman kadınları estetik operasyon sonrası yüzleri sargılı bir halde Hayati Akbaş ile selfie yaptı.

02 Kasım 2016 Çarşamba 15:08
Alman kadınları Samsun'da estetik ameliyat olup böyle poz verdi

Samsun'da estetik cerrah Hayati Akbaş,  estetik operasyon için gelen kadınların yüzleri sargılı fotoğrafını sosyal medyada yayınlayınca biran da ilgi odağı oldu. 

 

Samsun'a Almanya'dan gelerek estetik operasyon geçiren kadınların yüzleri sargılı fotoğrafı görünleri şaşkına çevirdi. 


Estetik operasyon geçiren kadınlarla selfie-öz çekim yapan estetik cerrah Hayati Akbaş, bu fotoğrafıda sosyal medyada paylaştı. Estetik operasyon geçiren kadınların adeta savaştan çıkmış hissi uyandıran fotoğraf biranda ilgi odağı oldu. Almanya'dan Samsun'a gelen kadınlar estetik operasyon sonrası yüzleri sargılı bir şekilde Hayati Akbaş ile selfi-öz çekim fotoğrafı çekindi. Hayati akbaş, sosyal medyada yayınladığı fotoğrafa "Herbiri Almanya nın farklı bir şehrinden Estetik Operasyon için geldiler. Stuttgartt, Berlin, Hamburg vs. Burada tanıştılar. Hastane arkadaşlığı kardeşliği oluştu aralarında.Samsun u çok sevdiler. Birde hatırası olsun dediler. Almanyaya ve oradaki hastalarımıza bu vesileyle sevgiler selamlar"  notunu düştü.

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Kalp krizi bu belirtilerle geliyorum diyor: İşte kalp krizinden önce ki belirtiler

Kalp krizi bu belirtilerle geliyorum diyor: İşte kalp krizinden önce ki belirtiler Kalp krizi bu belirtilerle geliyorum diyor: İşte kalp krizinden önce ki belirtiler. Kalp krizi neden olur. Kalp krizi belirtileri ve sebepleri neler. Kalp krizi hangi belirtilerle kendini belli ediyor. Vücudunuzda bu belirtiler var ise dikkat kalp krizi geçirebilirsiniz

Samsun Halk Sağlığı 47 bin 165 öğrencinin ağız ve diş taramasını yapacak

Samsun Halk Sağlığı 47 bin 165 öğrencinin ağız ve diş taramasını yapacak Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü, 2016-2017 eğitim öğretim yılında koruyucu ağız ve diş sağlığı çalışmaları kapsamında toplam 47 bin 165 öğrencinin ağız ve diş sağlığı taramasını yapacak.

O ülkede çocukların bulunduğu araçta sigara içen anne ve babaya 450 TL ceza verilecek

O ülkede çocukların bulunduğu araçta sigara içen anne ve babaya 450 TL ceza verilecek O ülkede çocukların bulunduğu araçta sigara içen anne ve babaya 450 TL ceza verilecek. İskoçya'da özel araçta sigara içmek yasaklandı. Yasağa rağmen çocukların içinde bulunduğu araçta sigara içen anne ve babaya 450 TL ceza verilecek.

Samsun’da 47 bin öğrenciye ağız ve diş sağlığı taraması

Samsun’da 47 bin öğrenciye ağız ve diş sağlığı taraması Samsun’da 47 bin öğrenciye ağız ve diş sağlığı taraması! Samsun Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, Samsun’da 2016-2017 eğitim öğretim yılında 13 bin 906 ana sınıfı, 17 bin 75 1. sınıf ve 16 bin 184 2. sınıf öğrencileri olmak üzere toplam 47 bin 165 öğrencinin ağız ve diş sağlığı taramasının yapılacağını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET