• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ALMAN KADINLARI SAMSUN'DA ESTETİK AMELİYAT OLUP BÖYLE POZ VERDİ

Alman kadınları Samsun'da estetik ameliyat olup böyle poz verdi. Samsun'a gelen alman kadınları estetik operasyon sonrası yüzleri sargılı bir halde Hayati Akbaş ile selfie yaptı.

02 Kasım 2016 Çarşamba 15:08
Alman kadınları Samsun'da estetik ameliyat olup böyle poz verdi

Samsun'da estetik cerrah Hayati Akbaş,  estetik operasyon için gelen kadınların yüzleri sargılı fotoğrafını sosyal medyada yayınlayınca biran da ilgi odağı oldu. 

 

Samsun'a Almanya'dan gelerek estetik operasyon geçiren kadınların yüzleri sargılı fotoğrafı görünleri şaşkına çevirdi. 


Estetik operasyon geçiren kadınlarla selfie-öz çekim yapan estetik cerrah Hayati Akbaş, bu fotoğrafıda sosyal medyada paylaştı. Estetik operasyon geçiren kadınların adeta savaştan çıkmış hissi uyandıran fotoğraf biranda ilgi odağı oldu. Almanya'dan Samsun'a gelen kadınlar estetik operasyon sonrası yüzleri sargılı bir şekilde Hayati Akbaş ile selfi-öz çekim fotoğrafı çekindi. Hayati akbaş, sosyal medyada yayınladığı fotoğrafa "Herbiri Almanya nın farklı bir şehrinden Estetik Operasyon için geldiler. Stuttgartt, Berlin, Hamburg vs. Burada tanıştılar. Hastane arkadaşlığı kardeşliği oluştu aralarında.Samsun u çok sevdiler. Birde hatırası olsun dediler. Almanyaya ve oradaki hastalarımıza bu vesileyle sevgiler selamlar"  notunu düştü.

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor

Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor. Üç yıl önce kapılarını araştırmacılara açan Karadeniz İleri Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi(KİTAM), bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor.

Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler

Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Recep Sancak, yeşil kartlı hastaların herhangi bir devlet hastanesi sevki almadan direkt olarak hastanelerinde tüm branşlara muayene için başvuru haklarına sahip olduklarını söyledi.

Samsun'da ambulans helikopter 5 aylık Hiranur Çolak bebek için havalandı

Samsun'da ambulans helikopter 5 aylık Hiranur Çolak bebek için havalandı Samsun'da ambulans helikopter 5 aylık Hiranur Çolak bebek için havalandı. Ambulans helikopterler karaciğer nakli olacak olan 5 aylık bebek için havalandı.

Canan Karatay: Palm yağı kokain gibidir

Canan Karatay: Palm yağı kokain gibidir Canan Karatay: Palm yağı kokain gibidir. Ahmet Hakan'ın sunduğu Kanal D Ana Haber'e konuk olan Canan Karatay, "Palm yağı trans yağdır, zeytinyağı gibi değildir.'' dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET