• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ALMAN KADINLARI SAMSUN'DA ESTETİK AMELİYAT OLUP BÖYLE POZ VERDİ

Alman kadınları Samsun'da estetik ameliyat olup böyle poz verdi. Samsun'a gelen alman kadınları estetik operasyon sonrası yüzleri sargılı bir halde Hayati Akbaş ile selfie yaptı.

02 Kasım 2016 Çarşamba 15:08
Alman kadınları Samsun'da estetik ameliyat olup böyle poz verdi

Samsun'da estetik cerrah Hayati Akbaş,  estetik operasyon için gelen kadınların yüzleri sargılı fotoğrafını sosyal medyada yayınlayınca biran da ilgi odağı oldu. 

 

Samsun'a Almanya'dan gelerek estetik operasyon geçiren kadınların yüzleri sargılı fotoğrafı görünleri şaşkına çevirdi. 


Estetik operasyon geçiren kadınlarla selfie-öz çekim yapan estetik cerrah Hayati Akbaş, bu fotoğrafıda sosyal medyada paylaştı. Estetik operasyon geçiren kadınların adeta savaştan çıkmış hissi uyandıran fotoğraf biranda ilgi odağı oldu. Almanya'dan Samsun'a gelen kadınlar estetik operasyon sonrası yüzleri sargılı bir şekilde Hayati Akbaş ile selfi-öz çekim fotoğrafı çekindi. Hayati akbaş, sosyal medyada yayınladığı fotoğrafa "Herbiri Almanya nın farklı bir şehrinden Estetik Operasyon için geldiler. Stuttgartt, Berlin, Hamburg vs. Burada tanıştılar. Hastane arkadaşlığı kardeşliği oluştu aralarında.Samsun u çok sevdiler. Birde hatırası olsun dediler. Almanyaya ve oradaki hastalarımıza bu vesileyle sevgiler selamlar"  notunu düştü.

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden kanser açıklaması

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden kanser açıklaması VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden kanser açıklaması. VM Medical Park Samsun Hastanesi Göğüs Cerrahisi Kliniği'nden Yrd. Doç. Dr .M. Ali Yılmaz çağımızın hastalığı kanser konusunda , "Hücrelerin, kontrolsüz bir şekilde çoğalması ve yayılması olarak olarak tanımlanan bir grup hastalıktır" dedi.

Karbonatın yüze ve cilde faydaları saymakla bitmiyor

Karbonatın yüze ve cilde faydaları saymakla bitmiyor Karbonatın yüze ve cilde faydaları saymakla bitmiyor. Karbonatın cilde olan faydaları neler. Cilt lekelerine ve sivilcelere karşı karbonat iyi geliyor. Karbonat sivilcelere karşı doğal çözüm. Karbonatın bilinmeyen faydaları. Karbonatla peeling, cilt bakımı ve yüz temizle nasıl yapılır

Doktor Şevket Özkaya: Gıda takviyesi ürün hakkında açıklama yaptı

Doktor Şevket Özkaya: Gıda takviyesi ürün hakkında açıklama yaptı Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Şevket Özkaya; 14 Şubat 2017 yayınlanan basında yer alan “Gıda Takviyesi Ürün” hakkında açıklama yaptı. Dr. Özkaya “Bu olayın şahsımın ve çalıştığım kurum Medical Park’ın hiçbir ilgisi yoktur. Bu ürün ilaç değildir ve hastalıklara ve özellikle kanser hastalarına verildiği doğru değildir. Gıda takviyesi ürün olup bu amaçla kullanılmaktadır.” dedi.

Ağız kokusu nasıl geçer? Ağız kokusu neden olur?

Ağız kokusu nasıl geçer? Ağız kokusu neden olur? Ağız kokusu nasıl geçer? Ağız kokusu neden olur? Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nden Dt. Cem Harbalioğlu kişiyi çok zor duruma sokan ağız kokusu ile ilgili, "Ağız kokusu toplumda birçok kişinin yaşadığı ve çözüm bulmaya çalıştığı bir rahatsızlıktır ve   bulunduğunuz ortamda hem sizi, hem de çevrenizdekileri rahatsız eder. Bunun birçok sebebi olabilir. " dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET