• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ALMAN KADINLARI SAMSUN'DA ESTETİK AMELİYAT OLUP BÖYLE POZ VERDİ

Alman kadınları Samsun'da estetik ameliyat olup böyle poz verdi. Samsun'a gelen alman kadınları estetik operasyon sonrası yüzleri sargılı bir halde Hayati Akbaş ile selfie yaptı.

02 Kasım 2016 Çarşamba 15:08
Alman kadınları Samsun'da estetik ameliyat olup böyle poz verdi

Samsun'da estetik cerrah Hayati Akbaş,  estetik operasyon için gelen kadınların yüzleri sargılı fotoğrafını sosyal medyada yayınlayınca biran da ilgi odağı oldu. 

 

Samsun'a Almanya'dan gelerek estetik operasyon geçiren kadınların yüzleri sargılı fotoğrafı görünleri şaşkına çevirdi. 


Estetik operasyon geçiren kadınlarla selfie-öz çekim yapan estetik cerrah Hayati Akbaş, bu fotoğrafıda sosyal medyada paylaştı. Estetik operasyon geçiren kadınların adeta savaştan çıkmış hissi uyandıran fotoğraf biranda ilgi odağı oldu. Almanya'dan Samsun'a gelen kadınlar estetik operasyon sonrası yüzleri sargılı bir şekilde Hayati Akbaş ile selfi-öz çekim fotoğrafı çekindi. Hayati akbaş, sosyal medyada yayınladığı fotoğrafa "Herbiri Almanya nın farklı bir şehrinden Estetik Operasyon için geldiler. Stuttgartt, Berlin, Hamburg vs. Burada tanıştılar. Hastane arkadaşlığı kardeşliği oluştu aralarında.Samsun u çok sevdiler. Birde hatırası olsun dediler. Almanyaya ve oradaki hastalarımıza bu vesileyle sevgiler selamlar"  notunu düştü.

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Naylon poşetlerin kullanılması marketlerde yasaklanıyor

Naylon poşetlerin kullanılması marketlerde yasaklanıyor Naylon poşetlerin kullanılması marketlerde yasaklanıyor. TPF Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, Atık Yönetmeliği kapsamında naylon poşetlerin marketlerde ve mağazalarda 1 Ocak 2018'den itibaren yasaklanacağını söyledi.

Akrep zehri kanserleri hastaların umudu olacak

Akrep zehri kanserleri hastaların umudu olacak Akrep zehri kanserleri hastaların umudu olacak. Doç. Dr. Figen Çalışkan, akrep zehirlerinde bulunan bazı maddelerin kanser hücrelerine doğrudan bağlandığını ve sağlıklı hücrelere zarar vermediğini gösteren çalışmalar bulunduğunu söyledi.

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden Polikistik Over Sendromu açıklaması

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden Polikistik Over Sendromu açıklaması VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden Polikistik Over Sendromu açıklaması. VM Medical Park Samsun Hastanesi Kadın Doğum ve Hastalıkları Kliniği’nden Op.Dr.Safiye Genç Polistik Over Sendromu hakkında bilgi verdi.

VM Medical Park Samsun Hastanesi Epilepsi Farkındalık Günü’nü kutladı

VM Medical Park Samsun Hastanesi Epilepsi Farkındalık Günü’nü kutladı VM Medical Park Samsun Hastanesi Epilepsi Farkındalık Günü’nü kutladı!Hastane çalışanları “Söylemekten Korkmuyorum!Ben Epilepsiyim! “ mesajı veren tshirtler giyip stand kurarak farkındalık yaratırken;hekimimiz Yrd.Doç.Dr.Hülya İnce Epilepsi Hastalığı ile ilgili sunum yapıp,hastalarıyla pasta keserek Epilepsi Farkındalım Günü’ne anlam kattı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET