• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

HORLAYANLAR BU HABERE DİKKAT! SNOREFİKS NEDİR? SNOREFİKS NASIL KULLANILIR?

Horlayanlar bu habere dikkat! Snorefiks nedir? Snorefiks nasıl kullanılır? Horlama ve uyku apnesi rahatsızlığı olan kişiler bu habere dikkat. Snorefiks aparat uyurken esnek yapısı nedeniyle rahatsız etmediği için horlama ve uyku apnesi rahatsızlığına çözüm oluyor. Peki kullanan hastalar tarafından şiddetle tavsiye edilen Snorefiks nedir? Snorefiks nasıl kullanılır?

17 Kasım 2016 Perşembe 13:45
Horlayanlar bu habere dikkat! Snorefiks nedir? Snorefiks nasıl kullanılır?

Horlayanlar bu habere dikkat! Snorefiks nedir? Snorefiks nasıl kullanılır? Horlama ve uyku apnesi rahatsızlığı olan kişiler bu habere dikkat. Snorefiks aparat uyurken esnek yapısı nedeniyle rahatsız etmediği için horlama ve uyku apnesi rahatsızlığına çözüm oluyor. Peki kullanan hastalar tarafından şiddetle tavsiye edilen Snorefiks nedir? Snorefiks nasıl kullanılır?

 

Uyku sorunlarına sebep olan horlama ve uyku apnesi rahatsızlıkları çekenler için bu rahatsızlıklar tamamen işkence haline dönüşmektedir. Eşlerinin de horlayan ve uyku apnesi olan kişiler tarafından iyi karşılanmadığı ve bir kişinin horlaması sonucu hem eş hem de horlayan kişi zarar görmektedir.

 

Horlama ve uyku apnesi için doktor tarafından verilen tedavilerde oksijen maskeleri horlama ve uyku apnesi olan kişileri oldukça rahatsız etmekte ve normal bir uyku seviyesine geçmesini zorlaştırmaktadır. Fakat Snorefiks kullananlar tarafından kullanım esnasında esnek yapısından dolayı rahatsızlık vermediği, her yüze uygun olduğu ve takması çok kolay ve rahat olduğu noktasında birleşmeleridir.

 

İşadamları Ve Oyuncular Tarafından Da Kullanılıyor

Günümüzde horlama ve uyku apnesi rahatsızlığı yaşayan bir çok kişi bulunmakta bu kişiler farklı tedavi yöntemlerini denedikten sonra Snorefiks horlama önleyici kayışını kullanmışlar ve çok memnun kaldıklarını belirtmektedirler.

 

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Cemal Döker ve işadamı Halim Yıldıran tarafından da kullanılan Snorefiks horlama önleyici kayış bu iki kişinin de horlama ve uyku apnesinden kurtulmasına sebep olmuştur.

 

Snorefiks horlama önleyici kayış kullanıcıları tarafından kesinlikle rahatsız olmadığı ve rahat bir kullanımı olduğu hususunda memnuniyetlerini belirtiyorlar. Horlama yüzünden kalp hızında artış, sabahları sinirli ve agresif uyandıklarını belirten kullanıcılar Snorefiks horlama önleyici kayış kullanmaya başladıktan sonra bu belirtilerin hepsinin geçtiğini ve rahat bir uykuya yıllar sonra tekrardan ulaştıklarını belirtiyorlar.

 

Uyku Bozukluklarının Sebepleri

Birçok kişide hastalık aşamasında olan uyku bozuklukları, horlama ve uyku apnesinden dolayı oluşmaktadır. Uyku apnesi ve horlama kişilerin hayatlarını başlı başına etkilerken eşler arasında bozukluğa ve kavgalara da sebep olmaktadır.

 

Uyku bozukluklarının sebepleri; aşırı kilo problemi, geniz eti rahatsızlı, sinüzit rahatsızlığı, alt çenede üst çeneye göre küçüklük olması, kişinin dilinin normalden büyük olması, burun eğriliği, horlama, burunda tıkanıklık, kulaklarda çok fazla basınç, uyku apnesi olarak gösterilebilir.

 

Snorefiks uyku apnesi horlama ve uyku bozuklukları için kullanılmaktadır. Çoğu uyku bozukluğunda gösterilen sebeplerin oluşması horlama ve uyku apnesi sebebiyle oluşmaktadır.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Naylon poşetlerin kullanılması marketlerde yasaklanıyor

Naylon poşetlerin kullanılması marketlerde yasaklanıyor Naylon poşetlerin kullanılması marketlerde yasaklanıyor. TPF Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, Atık Yönetmeliği kapsamında naylon poşetlerin marketlerde ve mağazalarda 1 Ocak 2018'den itibaren yasaklanacağını söyledi.

Akrep zehri kanserleri hastaların umudu olacak

Akrep zehri kanserleri hastaların umudu olacak Akrep zehri kanserleri hastaların umudu olacak. Doç. Dr. Figen Çalışkan, akrep zehirlerinde bulunan bazı maddelerin kanser hücrelerine doğrudan bağlandığını ve sağlıklı hücrelere zarar vermediğini gösteren çalışmalar bulunduğunu söyledi.

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden Polikistik Over Sendromu açıklaması

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden Polikistik Over Sendromu açıklaması VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden Polikistik Over Sendromu açıklaması. VM Medical Park Samsun Hastanesi Kadın Doğum ve Hastalıkları Kliniği’nden Op.Dr.Safiye Genç Polistik Over Sendromu hakkında bilgi verdi.

VM Medical Park Samsun Hastanesi Epilepsi Farkındalık Günü’nü kutladı

VM Medical Park Samsun Hastanesi Epilepsi Farkındalık Günü’nü kutladı VM Medical Park Samsun Hastanesi Epilepsi Farkındalık Günü’nü kutladı!Hastane çalışanları “Söylemekten Korkmuyorum!Ben Epilepsiyim! “ mesajı veren tshirtler giyip stand kurarak farkındalık yaratırken;hekimimiz Yrd.Doç.Dr.Hülya İnce Epilepsi Hastalığı ile ilgili sunum yapıp,hastalarıyla pasta keserek Epilepsi Farkındalım Günü’ne anlam kattı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET