• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

HORLAYANLAR BU HABERE DİKKAT! SNOREFİKS NEDİR? SNOREFİKS NASIL KULLANILIR?

Horlayanlar bu habere dikkat! Snorefiks nedir? Snorefiks nasıl kullanılır? Horlama ve uyku apnesi rahatsızlığı olan kişiler bu habere dikkat. Snorefiks aparat uyurken esnek yapısı nedeniyle rahatsız etmediği için horlama ve uyku apnesi rahatsızlığına çözüm oluyor. Peki kullanan hastalar tarafından şiddetle tavsiye edilen Snorefiks nedir? Snorefiks nasıl kullanılır?

17 Kasım 2016 Perşembe 13:45
Horlayanlar bu habere dikkat! Snorefiks nedir? Snorefiks nasıl kullanılır?

Horlayanlar bu habere dikkat! Snorefiks nedir? Snorefiks nasıl kullanılır? Horlama ve uyku apnesi rahatsızlığı olan kişiler bu habere dikkat. Snorefiks aparat uyurken esnek yapısı nedeniyle rahatsız etmediği için horlama ve uyku apnesi rahatsızlığına çözüm oluyor. Peki kullanan hastalar tarafından şiddetle tavsiye edilen Snorefiks nedir? Snorefiks nasıl kullanılır?

 

Uyku sorunlarına sebep olan horlama ve uyku apnesi rahatsızlıkları çekenler için bu rahatsızlıklar tamamen işkence haline dönüşmektedir. Eşlerinin de horlayan ve uyku apnesi olan kişiler tarafından iyi karşılanmadığı ve bir kişinin horlaması sonucu hem eş hem de horlayan kişi zarar görmektedir.

 

Horlama ve uyku apnesi için doktor tarafından verilen tedavilerde oksijen maskeleri horlama ve uyku apnesi olan kişileri oldukça rahatsız etmekte ve normal bir uyku seviyesine geçmesini zorlaştırmaktadır. Fakat Snorefiks kullananlar tarafından kullanım esnasında esnek yapısından dolayı rahatsızlık vermediği, her yüze uygun olduğu ve takması çok kolay ve rahat olduğu noktasında birleşmeleridir.

 

İşadamları Ve Oyuncular Tarafından Da Kullanılıyor

Günümüzde horlama ve uyku apnesi rahatsızlığı yaşayan bir çok kişi bulunmakta bu kişiler farklı tedavi yöntemlerini denedikten sonra Snorefiks horlama önleyici kayışını kullanmışlar ve çok memnun kaldıklarını belirtmektedirler.

 

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Cemal Döker ve işadamı Halim Yıldıran tarafından da kullanılan Snorefiks horlama önleyici kayış bu iki kişinin de horlama ve uyku apnesinden kurtulmasına sebep olmuştur.

 

Snorefiks horlama önleyici kayış kullanıcıları tarafından kesinlikle rahatsız olmadığı ve rahat bir kullanımı olduğu hususunda memnuniyetlerini belirtiyorlar. Horlama yüzünden kalp hızında artış, sabahları sinirli ve agresif uyandıklarını belirten kullanıcılar Snorefiks horlama önleyici kayış kullanmaya başladıktan sonra bu belirtilerin hepsinin geçtiğini ve rahat bir uykuya yıllar sonra tekrardan ulaştıklarını belirtiyorlar.

 

Uyku Bozukluklarının Sebepleri

Birçok kişide hastalık aşamasında olan uyku bozuklukları, horlama ve uyku apnesinden dolayı oluşmaktadır. Uyku apnesi ve horlama kişilerin hayatlarını başlı başına etkilerken eşler arasında bozukluğa ve kavgalara da sebep olmaktadır.

 

Uyku bozukluklarının sebepleri; aşırı kilo problemi, geniz eti rahatsızlı, sinüzit rahatsızlığı, alt çenede üst çeneye göre küçüklük olması, kişinin dilinin normalden büyük olması, burun eğriliği, horlama, burunda tıkanıklık, kulaklarda çok fazla basınç, uyku apnesi olarak gösterilebilir.

 

Snorefiks uyku apnesi horlama ve uyku bozuklukları için kullanılmaktadır. Çoğu uyku bozukluğunda gösterilen sebeplerin oluşması horlama ve uyku apnesi sebebiyle oluşmaktadır.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden kanser açıklaması

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden kanser açıklaması VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden kanser açıklaması. VM Medical Park Samsun Hastanesi Göğüs Cerrahisi Kliniği'nden Yrd. Doç. Dr .M. Ali Yılmaz çağımızın hastalığı kanser konusunda , "Hücrelerin, kontrolsüz bir şekilde çoğalması ve yayılması olarak olarak tanımlanan bir grup hastalıktır" dedi.

Karbonatın yüze ve cilde faydaları saymakla bitmiyor

Karbonatın yüze ve cilde faydaları saymakla bitmiyor Karbonatın yüze ve cilde faydaları saymakla bitmiyor. Karbonatın cilde olan faydaları neler. Cilt lekelerine ve sivilcelere karşı karbonat iyi geliyor. Karbonat sivilcelere karşı doğal çözüm. Karbonatın bilinmeyen faydaları. Karbonatla peeling, cilt bakımı ve yüz temizle nasıl yapılır

Doktor Şevket Özkaya: Gıda takviyesi ürün hakkında açıklama yaptı

Doktor Şevket Özkaya: Gıda takviyesi ürün hakkında açıklama yaptı Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Şevket Özkaya; 14 Şubat 2017 yayınlanan basında yer alan “Gıda Takviyesi Ürün” hakkında açıklama yaptı. Dr. Özkaya “Bu olayın şahsımın ve çalıştığım kurum Medical Park’ın hiçbir ilgisi yoktur. Bu ürün ilaç değildir ve hastalıklara ve özellikle kanser hastalarına verildiği doğru değildir. Gıda takviyesi ürün olup bu amaçla kullanılmaktadır.” dedi.

Ağız kokusu nasıl geçer? Ağız kokusu neden olur?

Ağız kokusu nasıl geçer? Ağız kokusu neden olur? Ağız kokusu nasıl geçer? Ağız kokusu neden olur? Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nden Dt. Cem Harbalioğlu kişiyi çok zor duruma sokan ağız kokusu ile ilgili, "Ağız kokusu toplumda birçok kişinin yaşadığı ve çözüm bulmaya çalıştığı bir rahatsızlıktır ve   bulunduğunuz ortamda hem sizi, hem de çevrenizdekileri rahatsız eder. Bunun birçok sebebi olabilir. " dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET