• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İSTENMEYEN TÜYLERE SON

Kişisel bakım, kişinin hayatındaki en önemli olgulardan birisidir. İnsanı motive eder, kendisini sevmesini sağlar ve mutlu eder.

13 Ekim 2016 Perşembe 16:27
İstenmeyen tüylere son

Kişisel bakım, kişinin hayatındaki en önemli olgulardan birisidir. İnsanı motive eder, kendisini sevmesini sağlar ve mutlu eder. Özellikle iş istenmeyen tüylere geldiği zaman ne yazık ki her kafadan bir ses çıkar, ve bu da aklınızda gereğinden fazla soru işaretleri oluşmasına neden olabilir. Eğer kişisel bakımınızı profesyonel ellerde üretilmiş ürünlere emanet etmek istiyorsanız, Fonex Kozmetik’in birbirinden kaliteli ürünleri arasında yer alan ağda seçenekleri tam size göre. Başarısı kanıtlanmış, uzun yıllardır hizmet veren firmanın profesyonelce ürettiği ağdalar, sizi istenmeyen tüy sorunlarından fiyat-performans derecelendirmesinde bulabileceğiniz en iyi ürün adı altında kurtaracaktır.

 

Kanıtlanmış Başarı

Fonex’in ürettiği ürünleri sadece ağda ile anlatmak yetersiz kalır. Kişisel bakım denilince birbirinden kaliteli ürünlerini 65 ülkeye ihracat eden firma, tamamen yerli marka ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz 53 yıllık tecrübeye dayalı kaliteli ürün seçim tecrübesi ile hizmetinize sunuluyor. İstenmeyen tüylerinizden en acısız ve başarılı şekilde kurtulmanıza olanak sağlayacak bu ağda seçeneklerini gözden geçirmek ve sipariş vermek isterseniz tek yapmanız gereken www.fonexkozmetik.com adresini ziyaret etmek!

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Naylon poşetlerin kullanılması marketlerde yasaklanıyor

Naylon poşetlerin kullanılması marketlerde yasaklanıyor Naylon poşetlerin kullanılması marketlerde yasaklanıyor. TPF Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, Atık Yönetmeliği kapsamında naylon poşetlerin marketlerde ve mağazalarda 1 Ocak 2018'den itibaren yasaklanacağını söyledi.

Akrep zehri kanserleri hastaların umudu olacak

Akrep zehri kanserleri hastaların umudu olacak Akrep zehri kanserleri hastaların umudu olacak. Doç. Dr. Figen Çalışkan, akrep zehirlerinde bulunan bazı maddelerin kanser hücrelerine doğrudan bağlandığını ve sağlıklı hücrelere zarar vermediğini gösteren çalışmalar bulunduğunu söyledi.

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden Polikistik Over Sendromu açıklaması

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden Polikistik Over Sendromu açıklaması VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden Polikistik Over Sendromu açıklaması. VM Medical Park Samsun Hastanesi Kadın Doğum ve Hastalıkları Kliniği’nden Op.Dr.Safiye Genç Polistik Over Sendromu hakkında bilgi verdi.

VM Medical Park Samsun Hastanesi Epilepsi Farkındalık Günü’nü kutladı

VM Medical Park Samsun Hastanesi Epilepsi Farkındalık Günü’nü kutladı VM Medical Park Samsun Hastanesi Epilepsi Farkındalık Günü’nü kutladı!Hastane çalışanları “Söylemekten Korkmuyorum!Ben Epilepsiyim! “ mesajı veren tshirtler giyip stand kurarak farkındalık yaratırken;hekimimiz Yrd.Doç.Dr.Hülya İnce Epilepsi Hastalığı ile ilgili sunum yapıp,hastalarıyla pasta keserek Epilepsi Farkındalım Günü’ne anlam kattı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET