• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İSTENMEYEN TÜYLERE SON

Kişisel bakım, kişinin hayatındaki en önemli olgulardan birisidir. İnsanı motive eder, kendisini sevmesini sağlar ve mutlu eder.

13 Ekim 2016 Perşembe 16:27
İstenmeyen tüylere son

Kişisel bakım, kişinin hayatındaki en önemli olgulardan birisidir. İnsanı motive eder, kendisini sevmesini sağlar ve mutlu eder. Özellikle iş istenmeyen tüylere geldiği zaman ne yazık ki her kafadan bir ses çıkar, ve bu da aklınızda gereğinden fazla soru işaretleri oluşmasına neden olabilir. Eğer kişisel bakımınızı profesyonel ellerde üretilmiş ürünlere emanet etmek istiyorsanız, Fonex Kozmetik’in birbirinden kaliteli ürünleri arasında yer alan ağda seçenekleri tam size göre. Başarısı kanıtlanmış, uzun yıllardır hizmet veren firmanın profesyonelce ürettiği ağdalar, sizi istenmeyen tüy sorunlarından fiyat-performans derecelendirmesinde bulabileceğiniz en iyi ürün adı altında kurtaracaktır.

 

Kanıtlanmış Başarı

Fonex’in ürettiği ürünleri sadece ağda ile anlatmak yetersiz kalır. Kişisel bakım denilince birbirinden kaliteli ürünlerini 65 ülkeye ihracat eden firma, tamamen yerli marka ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz 53 yıllık tecrübeye dayalı kaliteli ürün seçim tecrübesi ile hizmetinize sunuluyor. İstenmeyen tüylerinizden en acısız ve başarılı şekilde kurtulmanıza olanak sağlayacak bu ağda seçeneklerini gözden geçirmek ve sipariş vermek isterseniz tek yapmanız gereken www.fonexkozmetik.com adresini ziyaret etmek!

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Büyük Anadolu Hastanelerinden Artrit Günü nedeniyle uyarı yapıldı

Samsun Büyük Anadolu Hastanelerinden Artrit Günü nedeniyle uyarı yapıldı Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından 12 Ekim Dünya Artrit Günü ve grip aşının önemini anlatmak için vatandaşlara bilgilendirici broşürler dağıtılarak, çeşitli yerlere uyarıcı afişler asıldı.

Samsun'da 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası programı açıklandı

Samsun'da 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası programı açıklandı Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel, 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası nedeniyle yapacakları programlar hakkında bilgi verdi.

Samsun'da beyin kanaması geçiren Makbule Demir'in imdadına hava ambulansı yetişti

Samsun'da beyin kanaması geçiren Makbule Demir'in imdadına hava ambulansı yetişti Samsun'da beyin kanaması geçiren Makbule Demir'in imdadına hava ambulansı yetişti! Sinop’un Türkeli ilçesinde beyin kanaması geçiren vatandaşın imdadına ambulans helikopter yetişti.

Samsun'da Canik Belediyesi personeline organ bağışı anlatıldı

Samsun'da Canik Belediyesi personeline organ bağışı anlatıldı Canik Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü ve Canik Kent Konseyi işbirliği ile belediye çalışanları organ bağışı ve organ naklinin önemi konusunda bilgilendirildi. Programın sonunda Başkan Osman Genç ve personel organ bağışında bulundu.

KÖŞE YAZARLARI