• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İSTENMEYEN TÜYLERE SON

Kişisel bakım, kişinin hayatındaki en önemli olgulardan birisidir. İnsanı motive eder, kendisini sevmesini sağlar ve mutlu eder.

13 Ekim 2016 Perşembe 16:27
İstenmeyen tüylere son

Kişisel bakım, kişinin hayatındaki en önemli olgulardan birisidir. İnsanı motive eder, kendisini sevmesini sağlar ve mutlu eder. Özellikle iş istenmeyen tüylere geldiği zaman ne yazık ki her kafadan bir ses çıkar, ve bu da aklınızda gereğinden fazla soru işaretleri oluşmasına neden olabilir. Eğer kişisel bakımınızı profesyonel ellerde üretilmiş ürünlere emanet etmek istiyorsanız, Fonex Kozmetik’in birbirinden kaliteli ürünleri arasında yer alan ağda seçenekleri tam size göre. Başarısı kanıtlanmış, uzun yıllardır hizmet veren firmanın profesyonelce ürettiği ağdalar, sizi istenmeyen tüy sorunlarından fiyat-performans derecelendirmesinde bulabileceğiniz en iyi ürün adı altında kurtaracaktır.

 

Kanıtlanmış Başarı

Fonex’in ürettiği ürünleri sadece ağda ile anlatmak yetersiz kalır. Kişisel bakım denilince birbirinden kaliteli ürünlerini 65 ülkeye ihracat eden firma, tamamen yerli marka ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz 53 yıllık tecrübeye dayalı kaliteli ürün seçim tecrübesi ile hizmetinize sunuluyor. İstenmeyen tüylerinizden en acısız ve başarılı şekilde kurtulmanıza olanak sağlayacak bu ağda seçeneklerini gözden geçirmek ve sipariş vermek isterseniz tek yapmanız gereken www.fonexkozmetik.com adresini ziyaret etmek!

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Dünyada ne kadar insan sigara içiyor?

Dünyada ne kadar insan sigara içiyor? Dünyada ne kadar insan sigara içiyor? Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) verilerine göre dünya genelinde sigara içenlerin sayısını 1 milyar 100 milyon. Yılda 6 milyon insan tütün tüketimi sebebiyle hayatını kaybetmekte. Sigaranın tüketicileri 2 noktadan vurduğunu belirten Kardiyoloji uzmanı Dr. Murat Şener, “Türkiye’de sigara içenlerin yarısı, sigaraya bağlı nedenlerle oluşan kalp damar hastalıları ve kanser sebebiyle ölüyor” dedi.

Sağlık Bakanlığı hastanede skandal haberlerine karşı harekete geçti

Sağlık Bakanlığı hastanede skandal haberlerine karşı harekete geçti. Sağlık Bakanlığı, medyada yer alan ‘Özel hastanede reflü ameliyatına giren genç hayatını kaybetti’ başlıklı haberlere ilişkin, adli soruşturmanın devam ettiğini ve soruşturma sonucunda gerekli olan idari ve yasal işlemlerin uygulanacağını bildirdi.

Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor

Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor. Üç yıl önce kapılarını araştırmacılara açan Karadeniz İleri Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi(KİTAM), bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor.

Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler

Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Recep Sancak, yeşil kartlı hastaların herhangi bir devlet hastanesi sevki almadan direkt olarak hastanelerinde tüm branşlara muayene için başvuru haklarına sahip olduklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET