• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İSTENMEYEN TÜYLERE SON

Kişisel bakım, kişinin hayatındaki en önemli olgulardan birisidir. İnsanı motive eder, kendisini sevmesini sağlar ve mutlu eder.

13 Ekim 2016 Perşembe 16:27
İstenmeyen tüylere son

Kişisel bakım, kişinin hayatındaki en önemli olgulardan birisidir. İnsanı motive eder, kendisini sevmesini sağlar ve mutlu eder. Özellikle iş istenmeyen tüylere geldiği zaman ne yazık ki her kafadan bir ses çıkar, ve bu da aklınızda gereğinden fazla soru işaretleri oluşmasına neden olabilir. Eğer kişisel bakımınızı profesyonel ellerde üretilmiş ürünlere emanet etmek istiyorsanız, Fonex Kozmetik’in birbirinden kaliteli ürünleri arasında yer alan ağda seçenekleri tam size göre. Başarısı kanıtlanmış, uzun yıllardır hizmet veren firmanın profesyonelce ürettiği ağdalar, sizi istenmeyen tüy sorunlarından fiyat-performans derecelendirmesinde bulabileceğiniz en iyi ürün adı altında kurtaracaktır.

 

Kanıtlanmış Başarı

Fonex’in ürettiği ürünleri sadece ağda ile anlatmak yetersiz kalır. Kişisel bakım denilince birbirinden kaliteli ürünlerini 65 ülkeye ihracat eden firma, tamamen yerli marka ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz 53 yıllık tecrübeye dayalı kaliteli ürün seçim tecrübesi ile hizmetinize sunuluyor. İstenmeyen tüylerinizden en acısız ve başarılı şekilde kurtulmanıza olanak sağlayacak bu ağda seçeneklerini gözden geçirmek ve sipariş vermek isterseniz tek yapmanız gereken www.fonexkozmetik.com adresini ziyaret etmek!

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da polis okulu öğrencilerine antibiyotik kullanımı anlatıldı

Samsun'da polis okulu öğrencilerine antibiyotik kullanımı anlatıldı Samsun'da polis okulu öğrencilerine antibiyotik kullanımı anlatıldı. Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Akılcı İlaç İl Koordinatörlüğü tarafından Samsun Polis Meslek Yüksek Okulunda, "Akılcı İlaç-Antibiyotik Kullanımı" konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Çocuklarda altını ıslatma sorunu asıl tedavi edilir?

Çocuklarda altını ıslatma sorunu asıl tedavi edilir? Çocuklarda altını ıslatma sorunu asıl tedavi edilir? Üroloji Uzmanı Opr. Dr. Mustafa Çağlar, “Bilinçli ya da bilinçsiz eğer bir çocuk altını ıslatıyorsa rahatsız olduğu bir durum var demektir” dedi. 

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden kanser açıklaması

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden kanser açıklaması VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden kanser açıklaması. VM Medical Park Samsun Hastanesi Göğüs Cerrahisi Kliniği'nden Yrd. Doç. Dr .M. Ali Yılmaz çağımızın hastalığı kanser konusunda , "Hücrelerin, kontrolsüz bir şekilde çoğalması ve yayılması olarak olarak tanımlanan bir grup hastalıktır" dedi.

Karbonatın yüze ve cilde faydaları saymakla bitmiyor

Karbonatın yüze ve cilde faydaları saymakla bitmiyor Karbonatın yüze ve cilde faydaları saymakla bitmiyor. Karbonatın cilde olan faydaları neler. Cilt lekelerine ve sivilcelere karşı karbonat iyi geliyor. Karbonat sivilcelere karşı doğal çözüm. Karbonatın bilinmeyen faydaları. Karbonatla peeling, cilt bakımı ve yüz temizle nasıl yapılır

KÖŞE YAZARLARI

ANKET