• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

İSTENMEYEN TÜYLERE SON

Kişisel bakım, kişinin hayatındaki en önemli olgulardan birisidir. İnsanı motive eder, kendisini sevmesini sağlar ve mutlu eder.

13 Ekim 2016 Perşembe 16:27
İstenmeyen tüylere son

Kişisel bakım, kişinin hayatındaki en önemli olgulardan birisidir. İnsanı motive eder, kendisini sevmesini sağlar ve mutlu eder. Özellikle iş istenmeyen tüylere geldiği zaman ne yazık ki her kafadan bir ses çıkar, ve bu da aklınızda gereğinden fazla soru işaretleri oluşmasına neden olabilir. Eğer kişisel bakımınızı profesyonel ellerde üretilmiş ürünlere emanet etmek istiyorsanız, Fonex Kozmetik’in birbirinden kaliteli ürünleri arasında yer alan ağda seçenekleri tam size göre. Başarısı kanıtlanmış, uzun yıllardır hizmet veren firmanın profesyonelce ürettiği ağdalar, sizi istenmeyen tüy sorunlarından fiyat-performans derecelendirmesinde bulabileceğiniz en iyi ürün adı altında kurtaracaktır.

 

Kanıtlanmış Başarı

Fonex’in ürettiği ürünleri sadece ağda ile anlatmak yetersiz kalır. Kişisel bakım denilince birbirinden kaliteli ürünlerini 65 ülkeye ihracat eden firma, tamamen yerli marka ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz 53 yıllık tecrübeye dayalı kaliteli ürün seçim tecrübesi ile hizmetinize sunuluyor. İstenmeyen tüylerinizden en acısız ve başarılı şekilde kurtulmanıza olanak sağlayacak bu ağda seçeneklerini gözden geçirmek ve sipariş vermek isterseniz tek yapmanız gereken www.fonexkozmetik.com adresini ziyaret etmek!

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Soğuk hava birçok ağız ve diş hastalıklarına yol açıyor

Soğuk hava birçok ağız ve diş hastalıklarına yol açıyor Soğuk hava birçok ağız ve diş hastalıklarına yol açıyor. Ağız ve diş sağlığının korunmasını için yapılması gerekenler. Diş fırçalaması nasıl yapılmalı. Diş fırçasının ıslatılması doğru mu. Soğuk havalarda diş eti kanaması ve sızlaması artıyor.

Türk bilim insanlarından tarihi keşif: Otizm artık...

Türk bilim insanlarından tarihi keşif: Otizm artık... Türk bilim insanlarından tarihi keşif: Otizm artık... Her 68 çocuktan 1’inde görülen otizmin tedavisi artık mümkün. Türk bilim insanları, otizm spektrum bozukluğuna neden olan “SLC7A5”isimli yeni bir gen keşfetti. Keşfedilen gen dikkat eksikliği, hiperaktivite ve epilepsi rahatsızlıklarının tedavilerine de yeşil ışık yaktı. Çocukları otizm olan Libya’dan ve Ankara’dan iki aile başvurdu. Dünyada ilk kez yapılan çalışma literatüre girdi.

Samsun'da rekor kan bağışının sırrını sordular

Samsun'da rekor kan bağışının sırrını sordular Samsun’da Maarif Hareketi kapsamında Gazipaşa İlkokulu'nun gerçekleştirdiği kan bağışı kampanyasında 106 ünite kan toplayarak rekor kırmasının sırrı belli oldu. 

SMA-Gevşek Bebek Sendromu hastalığı ile ilgili bilinmesi gereken önemli bilgiler

SMA-Gevşek Bebek Sendromu hastalığı ile ilgili bilinmesi gereken önemli bilgiler SMA-Gevşek Bebek Sendromu hastalığı ile ilgili bilinmesi gereken önemli bilgiler. SMA-Gevşek Bebek Sendromu hastalığı neden olur, belirtileri nedir, tedavisi var mı. Gevşek Bebek Sendromu olarak bilinen Spinal muskuler atrofi (SMA) hastalığı neden olur.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET