• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KAPATILAN HASTANEDEKİ HASTALAR MAĞDUR

Kapatılan hastanedeki hastalar mağdur! Türkiye genelinde kapatılan bir çok hastanede tedavi gören hastalar tedavileri yarım kaldı.

24 Temmuz 2016 Pazar 17:06
Kapatılan hastanedeki hastalar mağdur

Sağlık Bakanlığı, bazı özel sağlık kurum ve kuruluşlarının hazineye devir işlemlerinin başlatıldığını ve söz konusu hastanelerde tedavi olan hastaların kamu hastanelerine nakillerinin devam ettiğini açıkladı.
İlk OHAL kararnamesinin Resmi Gazete'de yayımlanmasıyla birlikte 35 sağlık kuruluşu kapatıldı. Sağlık Bakanlığı söz konusu hastanelerde tedavi gören hastanelerle ilgili açıklama yaptı: 


TEDBİRLER ALINDI
"23 Temmuz 2016 Tarih ve 29779 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Olağanüstü Hal kapsamında alınan tedbirlere ilişkin Kanun Hükmünde Kararname gereği, bazı özel sağlık kurum ve kuruluşlarının hazineye devir işlemleri başlatılmıştır.
Bakanlığımız, bu kurumlardan hizmet alan vatandaşlarımızın sağlık hizmet sunumu ve hasta bakımı açısından mağduriyet yaşamamaları için gerekli tedbirleri almıştır. Söz konusu hastanelerde tedavi altında olan hastalarımızın da kamu hastanelerine nakilleri devam etmektedir."

Kapatılan hastaneler isimleri tam liste

ANKARA'DA KAPATILAN SAĞLIK KURULUŞLARI

Özel Gümüşiğne Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Akpol Tıp Merkezi Gümüşiğne FTR Merkezi Nurlu Göz Hastanesi Sincan Bilgi Tıp Merkezi Turgut Özal Üniversitesi Dializ Merkezi Turgut Özel Üniversitesi S.U.A.M.

BURSA'DA KAPATILAN SAĞLIK KURULUŞLARI Özel Bahar Hastanesi Özel Rentıp Hastanesi

ERZURUM'DA KAPATILAN SAĞLIK KURULUŞLARI Özel Erzurum Şifa Hastanesi Özel Şifa Dializ Merkezi

İSTANBUL'DA KAPATILAN SAĞLIK KURULUŞLARI Özel Burç Genetik Hastalıkları Tanı Merkezi Fatih Üniversitesi Sema U.A. Merkezi Özel Donegen Genetik Hastalıkları Tanı Merkezi Özel İstanbul Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

İZMİR'DE KAPATILAN SAĞLIK KURULUŞLARI İzmir Şifa Hastanesi Bornova Dializ Merkezi İzmir Şifa Hastanesi Bornova Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi

KAYSERİ'DE KAPATILAN SAĞLIK KURULUŞLARI Hacettepe FTR Merkezi Özel Kayseri Göz Hastanesi

KONYA'DA KAPATILAN SAĞLIK KURULUŞLARI Mevlana Üniversitesi Dializ Merkezi Mevlana Üniversitesi Hastanesi

KÜTAHYA'DA KAPATILAN SAĞLIK KURULUŞLARI Özel Kütahya Kent Hastanesi SAKARYA'DA KAPATILAN SAĞLIK KURULUŞLARI Özel Altınova Hastanesi

ŞANLIURFA'DA KAPATILAN SAĞLIK KURULUŞLARI Özel Anadolu Göz Hastalıkları Dal Merkezi Özel Baran Tıp Merkezi Özel Ailemiz Tıp Merkezi Özel Doğa Tıp Merkezi Özel Harranmed Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi  Özel Kurtuluş Dahiliye Dal Merkezi Özel OSM Ortadoğu Hastanesi Özel Ufuk Tıp Merkezi Özel Urfa FTR Dal Merkezi Özel Uzmanlar Tıp Merkezi


 

Kaynak: Hürriyet

DİĞER HABERLER

Türkiye’nin yüzde 71.9’u hareketsiz

Türkiye’nin yüzde 71.9’u hareketsiz Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlıklı Hayatı Teşvik ve Sağlık Politikaları Derneği işbirliği ile planlanan ve Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından koordine edilen “Fiziksel Uygunluk Karnesi ve Fiziksel Aktivite Reçetesi Liderlik Programı” düzenlendi.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin 14 yolu

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin 14 yolu Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin 14 yolu. İlaç kullanmayı sevmiyorsanız bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için yapmanız gerekenler çok basit. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin çok basit yöntemlerini sizin için sıraladık. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin 14 önemli yolunu size haberimizde sunuyoruz.

Yatmadan 1 saat önce peynir yiyin bakın neler olacak

Yatmadan 1 saat önce peynir yiyin bakın neler olacak Yatmadan 1 saat önce peynir yiyin bakın neler olacak. Uzm. Dyt. Selahattin Dönmez, "Yatmadan en az 1 saat önce küçük bir dilim peynir tüketmek, serotonin sentezini uyararak rahat bir uyku uyumanıza destek olur" dedi.

Kemik erimesine karşı bilinmesi gereken 7 önemli uyarı

Kemik erimesine karşı bilinmesi gereken 7 önemli uyarı Kemik erimesine karşı bilinmesi gereken 7 önemli uyarı. Kemik erimesi nedir? Kemik erimesinin başlıca sebepleri nelerdir? Kemik erimesi ile ilgili tüm merak ettikleriniz haberimizde...

KÖŞE YAZARLARI