• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAÇINIZI ŞEKİLLENDİRİP SABİT TUTAN SAÇ SPREYİ

İnsanoğlu medeniyete geçeli hayli asırlar oldu. Ancak gelişmek, eski problemlerimizi yok ederken yenilerini yaratmaya başladı.

13 Ekim 2016 Perşembe 16:26
Saçınızı şekillendirip sabit tutan saç spreyi

İnsanoğlu medeniyete geçeli hayli asırlar oldu. Ancak gelişmek, eski problemlerimizi yok ederken yenilerini yaratmaya başladı. Bu da gösteriyor ki, problemler hayatımızın değişmez bir parçasıdır ve yapabileceğimiz en iyi şey, onlarla en etkili şekilde mücadele etmenin yollarını bulmaktır. Şüphesiz, günlük hayatımızda karşılaştığımız küçük ancak büyük sorunlara yol açan problemlerden bir tanesi de saçlarımızın şekilsizliğidir. Sabah uyandığımızda mükemmel görünen, hatta şekil vermek için saatlerimizi harcadığımız saçlarımız dışarı çıktığımız an sönebilir. Bu gibi durumlar için uzman kuaförlerin kullandığı saç spreyi olan yerli üreticimiz Fonex’in sizler için hazırladığı ürünler, şekil vermek ve saçlarımızı uzun süre sabit tutmak için en etkili yöntemlerden birisidir.

 

Uzun Süre Kalıcı Etki

65 ülkeye ihracat yapan %100 yerli sermayeyle oluşmuş yerli üretim saç spreyibaşarısını, tüketicilerinin istediklerini analiz etme ve onlara istediklerini vermeye borçlu olan Fonex Kozmetik, işinde uzman ve yerli üretim olması nedeniyle fiyat-performans farkı konusunda çığır açmıştır.Bu başarılı ürünlere göz atmak isterseniz, www.fonexkozmetik.com adresi bir tık uzağınızda.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Vardiyalı çalışan kadınların çocukları olmayabilir

Vardiyalı çalışan kadınların çocukları olmayabilir Vardiyalı çalışan kadınların çocukları olmayabilir. Ağır fiziksel zorluklara sahip, gece ya da akşam çalışma gerektiren mesleklerde çalışan kadınların çocuğu olmayabilir.

Samsun Yargısı Kan Bağışlıyor kampanyası düzenlendi

Samsun Yargısı Kan Bağışlıyor kampanyası düzenlendi Samsun Yargısı Kan Bağışlıyor kampanyası düzenlendi. Samsun Adliyesinde düzenlenen “Samsun Yargısı Kan Bağışlıyor” kampanyası büyük ilgi gördü. 

Reflü nedir? Reflü nasıl tedavi edilir?

Reflü nedir? Reflü nasıl tedavi edilir? Reflü nedir? Reflü nasıl tedavi edilir? VM Medical Park Samsun Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği’nden Uzm.Dr.Özgür Ecemiş reflü hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Samsun'da polis okulu öğrencilerine antibiyotik kullanımı anlatıldı

Samsun'da polis okulu öğrencilerine antibiyotik kullanımı anlatıldı Samsun'da polis okulu öğrencilerine antibiyotik kullanımı anlatıldı. Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Akılcı İlaç İl Koordinatörlüğü tarafından Samsun Polis Meslek Yüksek Okulunda, "Akılcı İlaç-Antibiyotik Kullanımı" konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET