• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAÇINIZI ŞEKİLLENDİRİP SABİT TUTAN SAÇ SPREYİ

İnsanoğlu medeniyete geçeli hayli asırlar oldu. Ancak gelişmek, eski problemlerimizi yok ederken yenilerini yaratmaya başladı.

13 Ekim 2016 Perşembe 16:26
Saçınızı şekillendirip sabit tutan saç spreyi

İnsanoğlu medeniyete geçeli hayli asırlar oldu. Ancak gelişmek, eski problemlerimizi yok ederken yenilerini yaratmaya başladı. Bu da gösteriyor ki, problemler hayatımızın değişmez bir parçasıdır ve yapabileceğimiz en iyi şey, onlarla en etkili şekilde mücadele etmenin yollarını bulmaktır. Şüphesiz, günlük hayatımızda karşılaştığımız küçük ancak büyük sorunlara yol açan problemlerden bir tanesi de saçlarımızın şekilsizliğidir. Sabah uyandığımızda mükemmel görünen, hatta şekil vermek için saatlerimizi harcadığımız saçlarımız dışarı çıktığımız an sönebilir. Bu gibi durumlar için uzman kuaförlerin kullandığı saç spreyi olan yerli üreticimiz Fonex’in sizler için hazırladığı ürünler, şekil vermek ve saçlarımızı uzun süre sabit tutmak için en etkili yöntemlerden birisidir.

 

Uzun Süre Kalıcı Etki

65 ülkeye ihracat yapan %100 yerli sermayeyle oluşmuş yerli üretim saç spreyibaşarısını, tüketicilerinin istediklerini analiz etme ve onlara istediklerini vermeye borçlu olan Fonex Kozmetik, işinde uzman ve yerli üretim olması nedeniyle fiyat-performans farkı konusunda çığır açmıştır.Bu başarılı ürünlere göz atmak isterseniz, www.fonexkozmetik.com adresi bir tık uzağınızda.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Naylon poşetlerin kullanılması marketlerde yasaklanıyor

Naylon poşetlerin kullanılması marketlerde yasaklanıyor Naylon poşetlerin kullanılması marketlerde yasaklanıyor. TPF Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, Atık Yönetmeliği kapsamında naylon poşetlerin marketlerde ve mağazalarda 1 Ocak 2018'den itibaren yasaklanacağını söyledi.

Akrep zehri kanserleri hastaların umudu olacak

Akrep zehri kanserleri hastaların umudu olacak Akrep zehri kanserleri hastaların umudu olacak. Doç. Dr. Figen Çalışkan, akrep zehirlerinde bulunan bazı maddelerin kanser hücrelerine doğrudan bağlandığını ve sağlıklı hücrelere zarar vermediğini gösteren çalışmalar bulunduğunu söyledi.

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden Polikistik Over Sendromu açıklaması

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden Polikistik Over Sendromu açıklaması VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden Polikistik Over Sendromu açıklaması. VM Medical Park Samsun Hastanesi Kadın Doğum ve Hastalıkları Kliniği’nden Op.Dr.Safiye Genç Polistik Over Sendromu hakkında bilgi verdi.

VM Medical Park Samsun Hastanesi Epilepsi Farkındalık Günü’nü kutladı

VM Medical Park Samsun Hastanesi Epilepsi Farkındalık Günü’nü kutladı VM Medical Park Samsun Hastanesi Epilepsi Farkındalık Günü’nü kutladı!Hastane çalışanları “Söylemekten Korkmuyorum!Ben Epilepsiyim! “ mesajı veren tshirtler giyip stand kurarak farkındalık yaratırken;hekimimiz Yrd.Doç.Dr.Hülya İnce Epilepsi Hastalığı ile ilgili sunum yapıp,hastalarıyla pasta keserek Epilepsi Farkındalım Günü’ne anlam kattı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET