• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAÇINIZI ŞEKİLLENDİRİP SABİT TUTAN SAÇ SPREYİ

İnsanoğlu medeniyete geçeli hayli asırlar oldu. Ancak gelişmek, eski problemlerimizi yok ederken yenilerini yaratmaya başladı.

13 Ekim 2016 Perşembe 16:26
Saçınızı şekillendirip sabit tutan saç spreyi

İnsanoğlu medeniyete geçeli hayli asırlar oldu. Ancak gelişmek, eski problemlerimizi yok ederken yenilerini yaratmaya başladı. Bu da gösteriyor ki, problemler hayatımızın değişmez bir parçasıdır ve yapabileceğimiz en iyi şey, onlarla en etkili şekilde mücadele etmenin yollarını bulmaktır. Şüphesiz, günlük hayatımızda karşılaştığımız küçük ancak büyük sorunlara yol açan problemlerden bir tanesi de saçlarımızın şekilsizliğidir. Sabah uyandığımızda mükemmel görünen, hatta şekil vermek için saatlerimizi harcadığımız saçlarımız dışarı çıktığımız an sönebilir. Bu gibi durumlar için uzman kuaförlerin kullandığı saç spreyi olan yerli üreticimiz Fonex’in sizler için hazırladığı ürünler, şekil vermek ve saçlarımızı uzun süre sabit tutmak için en etkili yöntemlerden birisidir.

 

Uzun Süre Kalıcı Etki

65 ülkeye ihracat yapan %100 yerli sermayeyle oluşmuş yerli üretim saç spreyibaşarısını, tüketicilerinin istediklerini analiz etme ve onlara istediklerini vermeye borçlu olan Fonex Kozmetik, işinde uzman ve yerli üretim olması nedeniyle fiyat-performans farkı konusunda çığır açmıştır.Bu başarılı ürünlere göz atmak isterseniz, www.fonexkozmetik.com adresi bir tık uzağınızda.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Dünyada ne kadar insan sigara içiyor?

Dünyada ne kadar insan sigara içiyor? Dünyada ne kadar insan sigara içiyor? Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) verilerine göre dünya genelinde sigara içenlerin sayısını 1 milyar 100 milyon. Yılda 6 milyon insan tütün tüketimi sebebiyle hayatını kaybetmekte. Sigaranın tüketicileri 2 noktadan vurduğunu belirten Kardiyoloji uzmanı Dr. Murat Şener, “Türkiye’de sigara içenlerin yarısı, sigaraya bağlı nedenlerle oluşan kalp damar hastalıları ve kanser sebebiyle ölüyor” dedi.

Sağlık Bakanlığı hastanede skandal haberlerine karşı harekete geçti

Sağlık Bakanlığı hastanede skandal haberlerine karşı harekete geçti. Sağlık Bakanlığı, medyada yer alan ‘Özel hastanede reflü ameliyatına giren genç hayatını kaybetti’ başlıklı haberlere ilişkin, adli soruşturmanın devam ettiğini ve soruşturma sonucunda gerekli olan idari ve yasal işlemlerin uygulanacağını bildirdi.

Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor

Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor. Üç yıl önce kapılarını araştırmacılara açan Karadeniz İleri Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi(KİTAM), bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor.

Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler

Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Recep Sancak, yeşil kartlı hastaların herhangi bir devlet hastanesi sevki almadan direkt olarak hastanelerinde tüm branşlara muayene için başvuru haklarına sahip olduklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET