• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAÇINIZI ŞEKİLLENDİRİP SABİT TUTAN SAÇ SPREYİ

İnsanoğlu medeniyete geçeli hayli asırlar oldu. Ancak gelişmek, eski problemlerimizi yok ederken yenilerini yaratmaya başladı.

13 Ekim 2016 Perşembe 16:26
Saçınızı şekillendirip sabit tutan saç spreyi

İnsanoğlu medeniyete geçeli hayli asırlar oldu. Ancak gelişmek, eski problemlerimizi yok ederken yenilerini yaratmaya başladı. Bu da gösteriyor ki, problemler hayatımızın değişmez bir parçasıdır ve yapabileceğimiz en iyi şey, onlarla en etkili şekilde mücadele etmenin yollarını bulmaktır. Şüphesiz, günlük hayatımızda karşılaştığımız küçük ancak büyük sorunlara yol açan problemlerden bir tanesi de saçlarımızın şekilsizliğidir. Sabah uyandığımızda mükemmel görünen, hatta şekil vermek için saatlerimizi harcadığımız saçlarımız dışarı çıktığımız an sönebilir. Bu gibi durumlar için uzman kuaförlerin kullandığı saç spreyi olan yerli üreticimiz Fonex’in sizler için hazırladığı ürünler, şekil vermek ve saçlarımızı uzun süre sabit tutmak için en etkili yöntemlerden birisidir.

 

Uzun Süre Kalıcı Etki

65 ülkeye ihracat yapan %100 yerli sermayeyle oluşmuş yerli üretim saç spreyibaşarısını, tüketicilerinin istediklerini analiz etme ve onlara istediklerini vermeye borçlu olan Fonex Kozmetik, işinde uzman ve yerli üretim olması nedeniyle fiyat-performans farkı konusunda çığır açmıştır.Bu başarılı ürünlere göz atmak isterseniz, www.fonexkozmetik.com adresi bir tık uzağınızda.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye'de cin çıkarma hastanesi açıldı: Manevi Şifa Merkezi

Türkiye'de cin çıkarma hastanesi açıldı: Manevi Şifa Merkezi Türkiye'de cin çıkarma hastanesi açıldı: Manevi Şifa Merkezi! İstanbul'da hizmet vermeye başlayan Manevi Şifa Merkezi ilklere imza attı. Cin hastanesi olarak da bilinen merkezde İslami tedavi yöntemleriyle, Kuran okunarak büyü bozuluyor ve cin çıkartılıyor.

Sürekli ishal oluyorsanız kanser olabilirsiniz

Sürekli ishal oluyorsanız kanser olabilirsiniz Uzmanlar, soğuk havaların gelmesi ile birlikte istifra,grip,soğuk algınlığı ve ishal gibi olayların yaşanmasının normal olduğunu ancak kanser belirtisinin olabileceği söylendi.Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. M. Rafet Yiğitbaşı, bu olaylar sürekli yaşanıyorsa doktora gidilmesi gerektiğini ve ishalin kolon kanserinin belirtisi olabileceğini açıkladı.

Kanser ameliyatı özel hastaneler artık ücretsiz

Kanser ameliyatı özel hastaneler artık ücretsiz Kanser ameliyatı özel hastaneler artık ücretsiz! Sağlık Bakanı Müsteşarı Prof. Dr. Gümüş, “Kanser yüzünden varını yoğunu satan aileler var” dedi ve ekledi: “Artık devlet ‘Özel hastanelere tüm harcamayı ben vereyim ama hastadan 5 kuruş para almayın’ diyecek”

AIDS Türkiye’de son 10 yılda yüzde 450 artış gösterdi

AIDS Türkiye’de son 10 yılda yüzde 450 artış gösterdi AIDS Türkiye’de son 10 yılda yüzde 450 artış gösterdi. Türkiye’nin Ukrayna, Moldovya ve Rusya ile birlikte AIDS/HIV’li hasta sayısı artan ülkeler arasında ilk sırada yer aldığı belirtildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET