• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAÇINIZI ŞEKİLLENDİRİP SABİT TUTAN SAÇ SPREYİ

İnsanoğlu medeniyete geçeli hayli asırlar oldu. Ancak gelişmek, eski problemlerimizi yok ederken yenilerini yaratmaya başladı.

13 Ekim 2016 Perşembe 16:26
Saçınızı şekillendirip sabit tutan saç spreyi

İnsanoğlu medeniyete geçeli hayli asırlar oldu. Ancak gelişmek, eski problemlerimizi yok ederken yenilerini yaratmaya başladı. Bu da gösteriyor ki, problemler hayatımızın değişmez bir parçasıdır ve yapabileceğimiz en iyi şey, onlarla en etkili şekilde mücadele etmenin yollarını bulmaktır. Şüphesiz, günlük hayatımızda karşılaştığımız küçük ancak büyük sorunlara yol açan problemlerden bir tanesi de saçlarımızın şekilsizliğidir. Sabah uyandığımızda mükemmel görünen, hatta şekil vermek için saatlerimizi harcadığımız saçlarımız dışarı çıktığımız an sönebilir. Bu gibi durumlar için uzman kuaförlerin kullandığı saç spreyi olan yerli üreticimiz Fonex’in sizler için hazırladığı ürünler, şekil vermek ve saçlarımızı uzun süre sabit tutmak için en etkili yöntemlerden birisidir.

 

Uzun Süre Kalıcı Etki

65 ülkeye ihracat yapan %100 yerli sermayeyle oluşmuş yerli üretim saç spreyibaşarısını, tüketicilerinin istediklerini analiz etme ve onlara istediklerini vermeye borçlu olan Fonex Kozmetik, işinde uzman ve yerli üretim olması nedeniyle fiyat-performans farkı konusunda çığır açmıştır.Bu başarılı ürünlere göz atmak isterseniz, www.fonexkozmetik.com adresi bir tık uzağınızda.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye’nin yüzde 71.9’u hareketsiz

Türkiye’nin yüzde 71.9’u hareketsiz Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlıklı Hayatı Teşvik ve Sağlık Politikaları Derneği işbirliği ile planlanan ve Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından koordine edilen “Fiziksel Uygunluk Karnesi ve Fiziksel Aktivite Reçetesi Liderlik Programı” düzenlendi.

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin 14 yolu

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin 14 yolu Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin 14 yolu. İlaç kullanmayı sevmiyorsanız bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için yapmanız gerekenler çok basit. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin çok basit yöntemlerini sizin için sıraladık. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin 14 önemli yolunu size haberimizde sunuyoruz.

Yatmadan 1 saat önce peynir yiyin bakın neler olacak

Yatmadan 1 saat önce peynir yiyin bakın neler olacak Yatmadan 1 saat önce peynir yiyin bakın neler olacak. Uzm. Dyt. Selahattin Dönmez, "Yatmadan en az 1 saat önce küçük bir dilim peynir tüketmek, serotonin sentezini uyararak rahat bir uyku uyumanıza destek olur" dedi.

Kemik erimesine karşı bilinmesi gereken 7 önemli uyarı

Kemik erimesine karşı bilinmesi gereken 7 önemli uyarı Kemik erimesine karşı bilinmesi gereken 7 önemli uyarı. Kemik erimesi nedir? Kemik erimesinin başlıca sebepleri nelerdir? Kemik erimesi ile ilgili tüm merak ettikleriniz haberimizde...

KÖŞE YAZARLARI