• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA EMEKLİ ASKER HÜSEYİN YILMAZ'IN BAĞIŞLANAN ORGANLARI 3 HASTAYA UMUT OLDU

Samsun'da hayatını kaybeden emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın böbrekleri Samsun'da organ bekleyen iki hastaya, karaciğeri ise Ankara'da bulunan bir hastaya nakledilecek. 

21 Nisan 2017 Cuma 12:44
Samsun'da emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın bağışlanan organları 3 hastaya umut oldu

Samsun'da hayatını kaybeden emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın bağışlanan organları 3 hastaya umut oldu.

 

Samsun'da beyin ölümü gerçekleşen emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın organları ailesi tarafından organ bekleyenlere bağışlandı. Geçtiğimiz günlerde beyin kanaması geçiren emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın edinilen bilgiye göre tedavi için kaldırıldığı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde beyin ölümü gerçekleşti.

 

Emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın beyin ölümünün gerçekleşmesi sonrası ise aile organlarını bağışlayarak, organ bekleyen 3 hastaya umut oldu.  


Samsun'da yaşamını yitiren emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın böbreklerinin Samsun'da bulunan iki hastaya, karaciğerinin ise Ankara'da bulunan bir hastaya nakledileceği bildirildi.  Emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın organ nakli için Ankara'ya gönderilecek olan karaciğerinin solunum cihazına bağlı olan bir hasta için kullanılacağı öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 32 kiloya ulaşan Yağız bebeğin tedavi masraflarını Samsun Valiliği karşılayacak

Samsun'da 32 kiloya ulaşan Yağız bebeğin tedavi masraflarını Samsun Valiliği karşılayacak Samsun'da 32 kiloya ulaşan Yağız bebeğin tedavi masraflarını Samsun Valiliği karşılayacak. Samsun'da 1.5 yaşında olmasına rağmen leptin hormonu eksikliği nedeniyle 32 kiloya ulaşan Yağız Bekte'nin tedavisini Samsun Valiliği karşılayacak.

Samsun'da lösemi hastası Ela Asel Senaç için aranan ilik İsrail'de bulundu

Samsun'da lösemi hastası Ela Asel Senaç için aranan ilik İsrail'de bulundu Samsun'da lösemi hastası Ela Asel Senaç için aranan ilik İsrail'de bulundu. Samsun'da lösemi tedavisi gören Ela Asel Senaç'a ilik müjdesi geldi.

Dövme neden yapılır, istenmeyen dövme vücuttan nasıl silinir

Dövme neden yapılır, istenmeyen dövme vücuttan nasıl silinir Dövme neden yapılır, istenmeyen dövme vücuttan nasıl silinir. Son yıllarda özellikle genç kesim tarafından büyük ilgi gören kalıcı dövmeler zaman zaman sıkıntılara neden olabiliyor. 

Panik atak nasıl anlaşılır: Kalp krizi mi yaşıyorsunuz yoksa panik atak mı

Panik atak nasıl anlaşılır: Kalp krizi mi yaşıyorsunuz yoksa panik atak mı Panik atak nasıl anlaşılır: Kalp krizi mi yaşıyorsunuz yoksa panik atak mı. Kimi zaman yaşanılan panik ataklar, kalp krizi geçirdiğinizi sanmanıza neden olabilir. Öyleyse panik atak nasıl anlaşılır isterseniz çoğumuzun yaşadığı bu sorunu haberimizde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

KÖŞE YAZARLARI