• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA HAYATINI KAYBEDEN POLİS MEMURU EMRE BAĞCI'NIN ORGANLARI BAĞIŞLANDI

Samsun'un Atakum ilçesinde Simit Center önünde yaşanan trafik kazasında hayatını kaybeden 27 yaşında ki polis memuru Emre Bağcı'nın akciğer ve kalbi ile böbrekleri organ bekleyen 7 hastaya nakledilecek.

03 Mayıs 2017 Çarşamba 13:37
Samsun'da hayatını kaybeden polis memuru Emre Bağcı'nın organları bağışlandı

Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center önünde yaşanan trafik kazası sonrası tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden özel harekat polisi Emre Bağcı'nın bağışlanan organları 7 kişiye umut oldu.


Samsun'un Atakum ilçesinde bir kadın sürücü otomobili ile Simit Center isimli mekana girmişti. Yaşanan bu korkunç kazada üniversite öğrencisi Ozan Utku Taşkın hayatını kaybederken, olayda ağır yaralanan özel harekat polisi Emre Bağcı ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. 


Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde Simit Center'de meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan 27 yaşında ki polis memuru Emre Bağcı hayata tutunamayarak yaşamını yitirdi.

 

Hayatını kaybeden polis memuru Emre Bağcı'nın ailesi ile oğullarının organlarını bağışladı. Samsun'un Atakum ilçesinde 25 Nisan 2017 tarihinde meydana gelen feci kazada hayatını kaybeden Emre Bağcı'nın bağışlanan organlarından akciğer ve kalbinin İstanbul'a, karaciğerinin Bursa'ya iki böbrek ve iki korneasının de Samsun'da organ ve doku bekleyen hastalara nakledileceği öğrenildi. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 32 kiloya ulaşan Yağız bebeğin tedavi masraflarını Samsun Valiliği karşılayacak

Samsun'da 32 kiloya ulaşan Yağız bebeğin tedavi masraflarını Samsun Valiliği karşılayacak Samsun'da 32 kiloya ulaşan Yağız bebeğin tedavi masraflarını Samsun Valiliği karşılayacak. Samsun'da 1.5 yaşında olmasına rağmen leptin hormonu eksikliği nedeniyle 32 kiloya ulaşan Yağız Bekte'nin tedavisini Samsun Valiliği karşılayacak.

Samsun'da lösemi hastası Ela Asel Senaç için aranan ilik İsrail'de bulundu

Samsun'da lösemi hastası Ela Asel Senaç için aranan ilik İsrail'de bulundu Samsun'da lösemi hastası Ela Asel Senaç için aranan ilik İsrail'de bulundu. Samsun'da lösemi tedavisi gören Ela Asel Senaç'a ilik müjdesi geldi.

Samsun'da emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın bağışlanan organları 3 hastaya umut oldu

Samsun'da emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın bağışlanan organları 3 hastaya umut oldu Samsun'da hayatını kaybeden emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın böbrekleri Samsun'da organ bekleyen iki hastaya, karaciğeri ise Ankara'da bulunan bir hastaya nakledilecek. 

Dövme neden yapılır, istenmeyen dövme vücuttan nasıl silinir

Dövme neden yapılır, istenmeyen dövme vücuttan nasıl silinir Dövme neden yapılır, istenmeyen dövme vücuttan nasıl silinir. Son yıllarda özellikle genç kesim tarafından büyük ilgi gören kalıcı dövmeler zaman zaman sıkıntılara neden olabiliyor. 

KÖŞE YAZARLARI