• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA HORON TEPEREK ZAYIFLIYORLAR

Samsun'da horon teperek zayıflıyorlar! Karadeniz'de ilk defa özel bir spor merkezi tarafından başlatılan Zumba Horon yoğun ilgi görüyor. Spor merkezinde kadınlar ve erkekler horon teperek kilo veriyor.

20 Ekim 2016 Perşembe 10:07
Samsun'da horon teperek zayıflıyorlar

1990'larda dansçı ve koreograf Alberto “Beto” Perez tarafından Kolombiya'da ortaya çıkarılan, Latin esintili bir dans fitness programı olan Zumba, Horon ile birleşti ve ortaya renkli görüntüler çıktı.

 

Günde 2 saat yapılan, spor,müzik ve eğlenceyi biraraya getiren Zumba Horon şimdiden kadınların vazgeçilmez zayıflama ve formda kalma programları arasına girdi.

 

Yaklaşık 450 kadının katıldığı programlarda Horon'un yanısıra çeşitli müzik türleri de programlar arasında yer alıyor. 

 

Fitness Eğitmeni Havva Yılmazoğlu: "Yaklaşık 450 kadınımıza merkezimizde hizmet veriyoruz. Dünya çapında müzik eşliğinde çeşitli danslarla zayıflama ve formda kalma uygulaması olarak bilinen Zumba'yı bölgemize uyarlayarak yeni bir akım başlatma hedefindeyiz. Kısa bir süre önce başlattığımız Zumba Horon uygulamamız özellikle kadınlardan yoğun ilgi gördü. Bundan sonraki süreçte uygularımız sıklık derecesini bir kademe arttırarak daha fazla kadınımızın bu uygulamadan istifade etmesini sağlayacağız" dedi.

 

Yılmazoğlu: "Bu uygulama ilk aşamada kadınlarımızın yaptığı bir uygulama olarak görünse de erkek müşterilerimizinde içinde bulunacağı yeni bir programı da açmayı planlıyoruz"diye konuştu.

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor

Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor. Üç yıl önce kapılarını araştırmacılara açan Karadeniz İleri Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi(KİTAM), bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor.

Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler

Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Recep Sancak, yeşil kartlı hastaların herhangi bir devlet hastanesi sevki almadan direkt olarak hastanelerinde tüm branşlara muayene için başvuru haklarına sahip olduklarını söyledi.

Samsun'da ambulans helikopter 5 aylık Hiranur Çolak bebek için havalandı

Samsun'da ambulans helikopter 5 aylık Hiranur Çolak bebek için havalandı Samsun'da ambulans helikopter 5 aylık Hiranur Çolak bebek için havalandı. Ambulans helikopterler karaciğer nakli olacak olan 5 aylık bebek için havalandı.

Canan Karatay: Palm yağı kokain gibidir

Canan Karatay: Palm yağı kokain gibidir Canan Karatay: Palm yağı kokain gibidir. Ahmet Hakan'ın sunduğu Kanal D Ana Haber'e konuk olan Canan Karatay, "Palm yağı trans yağdır, zeytinyağı gibi değildir.'' dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET