• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA HORON TEPEREK ZAYIFLIYORLAR

Samsun'da horon teperek zayıflıyorlar! Karadeniz'de ilk defa özel bir spor merkezi tarafından başlatılan Zumba Horon yoğun ilgi görüyor. Spor merkezinde kadınlar ve erkekler horon teperek kilo veriyor.

20 Ekim 2016 Perşembe 10:07
Samsun'da horon teperek zayıflıyorlar

1990'larda dansçı ve koreograf Alberto “Beto” Perez tarafından Kolombiya'da ortaya çıkarılan, Latin esintili bir dans fitness programı olan Zumba, Horon ile birleşti ve ortaya renkli görüntüler çıktı.

 

Günde 2 saat yapılan, spor,müzik ve eğlenceyi biraraya getiren Zumba Horon şimdiden kadınların vazgeçilmez zayıflama ve formda kalma programları arasına girdi.

 

Yaklaşık 450 kadının katıldığı programlarda Horon'un yanısıra çeşitli müzik türleri de programlar arasında yer alıyor. 

 

Fitness Eğitmeni Havva Yılmazoğlu: "Yaklaşık 450 kadınımıza merkezimizde hizmet veriyoruz. Dünya çapında müzik eşliğinde çeşitli danslarla zayıflama ve formda kalma uygulaması olarak bilinen Zumba'yı bölgemize uyarlayarak yeni bir akım başlatma hedefindeyiz. Kısa bir süre önce başlattığımız Zumba Horon uygulamamız özellikle kadınlardan yoğun ilgi gördü. Bundan sonraki süreçte uygularımız sıklık derecesini bir kademe arttırarak daha fazla kadınımızın bu uygulamadan istifade etmesini sağlayacağız" dedi.

 

Yılmazoğlu: "Bu uygulama ilk aşamada kadınlarımızın yaptığı bir uygulama olarak görünse de erkek müşterilerimizinde içinde bulunacağı yeni bir programı da açmayı planlıyoruz"diye konuştu.

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Bitkisel ilaçları ile tanınan Dr. Ömer Coşkun, hastanede yaşımını yitirdi

Bitkisel ilaçları ile tanınan Dr. Ömer Coşkun, hastanede yaşımını yitirdi Bitkisel ilaçları ile tanınan Dr. Ömer Coşkun, hastanede yaşımını yitirdi. Yaptığı bitkisel ilaç reklamları ile tanınan Dr. Ömer Coşkun, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Samsun'da idrar hastalıkları tedavi ediliyor

Samsun'da idrar hastalıkları tedavi ediliyor Samsun'da idrar hastalıkları tedavi ediliyor. Türkiye’de sadece birkaç merkezde uygulanan ve Ondokuz Mayıs Üniversitesinde (OMÜ) de başarıyla yapılan sakral nöromodülasyon (pil ile idrar torbasının uyarılması) yöntemiyle idrar kaçırma ve idrar yapamama şikayeti olan hastalar tedavi ediliyor

Canan Karatay'dan korkutan açıklama: Uzun yaşamak istiyorsanız bal yemeyin

Canan Karatay'dan korkutan açıklama: Uzun yaşamak istiyorsanız bal yemeyin Canan Karatay'dan korkutan açıklama: Uzun yaşamak istiyorsanız bal yemeyin! Samsun'da Yaşam Boyu Sağlık isimli söyleşiye katılan Canan Karatay yaptığı açıklamayla korkuttu. Canan Karatay, ", “Ömrünüzün kısalmasını istemiyorsanız kesinlikle bal yemeyin. Bal ve pekmez benim gözümde sıvı şekerdir ve vücuda zararı vardır" dedi.

Vardiyalı çalışan kadınların çocukları olmayabilir

Vardiyalı çalışan kadınların çocukları olmayabilir Vardiyalı çalışan kadınların çocukları olmayabilir. Ağır fiziksel zorluklara sahip, gece ya da akşam çalışma gerektiren mesleklerde çalışan kadınların çocuğu olmayabilir.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET