• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA HORON TEPEREK ZAYIFLIYORLAR

Samsun'da horon teperek zayıflıyorlar! Karadeniz'de ilk defa özel bir spor merkezi tarafından başlatılan Zumba Horon yoğun ilgi görüyor. Spor merkezinde kadınlar ve erkekler horon teperek kilo veriyor.

20 Ekim 2016 Perşembe 10:07
Samsun'da horon teperek zayıflıyorlar

1990'larda dansçı ve koreograf Alberto “Beto” Perez tarafından Kolombiya'da ortaya çıkarılan, Latin esintili bir dans fitness programı olan Zumba, Horon ile birleşti ve ortaya renkli görüntüler çıktı.

 

Günde 2 saat yapılan, spor,müzik ve eğlenceyi biraraya getiren Zumba Horon şimdiden kadınların vazgeçilmez zayıflama ve formda kalma programları arasına girdi.

 

Yaklaşık 450 kadının katıldığı programlarda Horon'un yanısıra çeşitli müzik türleri de programlar arasında yer alıyor. 

 

Fitness Eğitmeni Havva Yılmazoğlu: "Yaklaşık 450 kadınımıza merkezimizde hizmet veriyoruz. Dünya çapında müzik eşliğinde çeşitli danslarla zayıflama ve formda kalma uygulaması olarak bilinen Zumba'yı bölgemize uyarlayarak yeni bir akım başlatma hedefindeyiz. Kısa bir süre önce başlattığımız Zumba Horon uygulamamız özellikle kadınlardan yoğun ilgi gördü. Bundan sonraki süreçte uygularımız sıklık derecesini bir kademe arttırarak daha fazla kadınımızın bu uygulamadan istifade etmesini sağlayacağız" dedi.

 

Yılmazoğlu: "Bu uygulama ilk aşamada kadınlarımızın yaptığı bir uygulama olarak görünse de erkek müşterilerimizinde içinde bulunacağı yeni bir programı da açmayı planlıyoruz"diye konuştu.

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Kolon kanserinden koruyan besinler neler: Kolon kanseri neden olur

Kolon kanserinden koruyan besinler neler: Kolon kanseri neden olur Kolon kanserinden koruyan 10 öneri. Kolon kanserinden korunmak için hangi gıdalar tüketilmeli, neler yenilmeli. Kolon kanseri nedir, neden olur. Kolon kanseri riskini neler arttırıyor.

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nde Emine Ünal tekrar hayata döndü

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nde Emine Ünal tekrar hayata döndü VM Medical Park Samsun Hastanesi'nde Emine Ünal tekrar hayata döndü. VM Medical Park Samsun Hastanesi Nöroloji Kliniği’mizden Uzm.Dr.Ömer Faruk Akkaya,beyin kanaması geçirip baygın halde hastaneye getirilen  Emine Ünal’ın tedavi süreci ile ilgili açıklama yaptı

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden yüz dolgusu açıklaması

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden yüz dolgusu açıklaması VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden yüz dolgusu açıklaması. VM Medical Park Samsun Hastanesi Dermatoloji Kliniği’nden Uzm.Dr.Yüksel Oltulu ,yüz dolgusu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Uzmanlar uyardı! Mangalda et pişirenler dikkat

Uzmanlar uyardı! Mangalda et pişirenler dikkat Uzmanlar uyardı! Mangalda et pişirenler dikkat. Prof. Dr. Ömer Alabaz, mangal sevenleri uyardı: kırmızı et ne çok yanmış, ne de az pişmiş olmalı. İsli, dumanlı, fazla kömürleşmiş mangal etlerinden uzak durulmalı. Mangal ile et arasında 15 cm olmasına dikkat etmeli.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET