• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 112 ACİL SERVİS BAŞHEKİMİ BARIŞ ÇANKAYA GÖREVİNDEN ALINDI

Samsun 112 Acil Servis Başhekimi Barış Çankaya görevinden alındı. Samsun'da 112 Acil servis Başhekimi olarak görev yapan doktor Barış Çankaya, Samsun İl Sağlık Müdürü Yusuf Güney tarafından görevinden alındı.

29 Kasım 2016 Salı 18:12
Samsun 112 Acil Servis Başhekimi Barış Çankaya görevinden alındı

Samsun'da 112 Acil Servis Başhekimi doktor Barış Çankaya, Samsun Sağlık İl Müdürü Yusuf Güney'in talimatı ile görevinden alındı.

 

Samsun’da 6 yıldır 112 Acil Servisinin baş hekimi olarak görev yapan Dr. Barış Çankaya görevinden bugün itibari ile alındı. Samsun'da görevinden alınan 112 Acil Servis Başhekimi Barış Çankaya'nın Atakum İlçe Sağlık Müdürlüğüne gönderildiği bildirildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden yüz dolgusu açıklaması

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden yüz dolgusu açıklaması VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden yüz dolgusu açıklaması. VM Medical Park Samsun Hastanesi Dermatoloji Kliniği’nden Uzm.Dr.Yüksel Oltulu ,yüz dolgusu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Uzmanlar uyardı! Mangalda et pişirenler dikkat

Uzmanlar uyardı! Mangalda et pişirenler dikkat Uzmanlar uyardı! Mangalda et pişirenler dikkat. Prof. Dr. Ömer Alabaz, mangal sevenleri uyardı: kırmızı et ne çok yanmış, ne de az pişmiş olmalı. İsli, dumanlı, fazla kömürleşmiş mangal etlerinden uzak durulmalı. Mangal ile et arasında 15 cm olmasına dikkat etmeli.

VM Medical Park Samsun Hastanesi’nde özel çocuklardan özel başarı

VM Medical Park Samsun Hastanesi’nde özel çocuklardan özel başarı VM Medical Park Samsun Hastanesi’nde özel çocuklardan özel başarı. VM Medical Park Samsun Hastanesi’nin sponsor olduğu Down Sendromlu Genç Masa Tenisçilerimizden, Türkiye Özel Sporcular Federasyonu 13-15 Mart Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda Salihcan Öztankal Türkiye Şampiyonu Mehmet Yasin Bayraktar ise Türkiye ikincisi oldu.

Nurofen ve Advil ağrı kesicileri kalp krizi riskini yüzde 31 oranında arttırıyor

Nurofen ve Advil ağrı kesicileri kalp krizi riskini yüzde 31 oranında arttırıyor Nurofen ve Advil ağrı kesicileri kalp krizi riskini yüzde 31 oranında arttırıyor. Nurofen ve Advil ağrı kesicileri zararlı mı. Nurofen ve Advil ağrı kesicilerinin kalp krizi riskini arttırdığı ortaya çıktı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET