• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 112 ACİL SERVİS BAŞHEKİMİ BARIŞ ÇANKAYA GÖREVİNDEN ALINDI

Samsun 112 Acil Servis Başhekimi Barış Çankaya görevinden alındı. Samsun'da 112 Acil servis Başhekimi olarak görev yapan doktor Barış Çankaya, Samsun İl Sağlık Müdürü Yusuf Güney tarafından görevinden alındı.

29 Kasım 2016 Salı 18:12
Samsun 112 Acil Servis Başhekimi Barış Çankaya görevinden alındı

Samsun'da 112 Acil Servis Başhekimi doktor Barış Çankaya, Samsun Sağlık İl Müdürü Yusuf Güney'in talimatı ile görevinden alındı.

 

Samsun’da 6 yıldır 112 Acil Servisinin baş hekimi olarak görev yapan Dr. Barış Çankaya görevinden bugün itibari ile alındı. Samsun'da görevinden alınan 112 Acil Servis Başhekimi Barış Çankaya'nın Atakum İlçe Sağlık Müdürlüğüne gönderildiği bildirildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da polis okulu öğrencilerine antibiyotik kullanımı anlatıldı

Samsun'da polis okulu öğrencilerine antibiyotik kullanımı anlatıldı Samsun'da polis okulu öğrencilerine antibiyotik kullanımı anlatıldı. Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Akılcı İlaç İl Koordinatörlüğü tarafından Samsun Polis Meslek Yüksek Okulunda, "Akılcı İlaç-Antibiyotik Kullanımı" konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Çocuklarda altını ıslatma sorunu asıl tedavi edilir?

Çocuklarda altını ıslatma sorunu asıl tedavi edilir? Çocuklarda altını ıslatma sorunu asıl tedavi edilir? Üroloji Uzmanı Opr. Dr. Mustafa Çağlar, “Bilinçli ya da bilinçsiz eğer bir çocuk altını ıslatıyorsa rahatsız olduğu bir durum var demektir” dedi. 

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden kanser açıklaması

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden kanser açıklaması VM Medical Park Samsun Hastanesi'nden kanser açıklaması. VM Medical Park Samsun Hastanesi Göğüs Cerrahisi Kliniği'nden Yrd. Doç. Dr .M. Ali Yılmaz çağımızın hastalığı kanser konusunda , "Hücrelerin, kontrolsüz bir şekilde çoğalması ve yayılması olarak olarak tanımlanan bir grup hastalıktır" dedi.

Karbonatın yüze ve cilde faydaları saymakla bitmiyor

Karbonatın yüze ve cilde faydaları saymakla bitmiyor Karbonatın yüze ve cilde faydaları saymakla bitmiyor. Karbonatın cilde olan faydaları neler. Cilt lekelerine ve sivilcelere karşı karbonat iyi geliyor. Karbonat sivilcelere karşı doğal çözüm. Karbonatın bilinmeyen faydaları. Karbonatla peeling, cilt bakımı ve yüz temizle nasıl yapılır

KÖŞE YAZARLARI

ANKET