• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 112 ACİL SERVİS BAŞHEKİMİ BARIŞ ÇANKAYA GÖREVİNDEN ALINDI

Samsun 112 Acil Servis Başhekimi Barış Çankaya görevinden alındı. Samsun'da 112 Acil servis Başhekimi olarak görev yapan doktor Barış Çankaya, Samsun İl Sağlık Müdürü Yusuf Güney tarafından görevinden alındı.

29 Kasım 2016 Salı 18:12
Samsun 112 Acil Servis Başhekimi Barış Çankaya görevinden alındı

Samsun'da 112 Acil Servis Başhekimi doktor Barış Çankaya, Samsun Sağlık İl Müdürü Yusuf Güney'in talimatı ile görevinden alındı.

 

Samsun’da 6 yıldır 112 Acil Servisinin baş hekimi olarak görev yapan Dr. Barış Çankaya görevinden bugün itibari ile alındı. Samsun'da görevinden alınan 112 Acil Servis Başhekimi Barış Çankaya'nın Atakum İlçe Sağlık Müdürlüğüne gönderildiği bildirildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Dünyada ne kadar insan sigara içiyor?

Dünyada ne kadar insan sigara içiyor? Dünyada ne kadar insan sigara içiyor? Dünya Sağlık Örgütünün (WHO) verilerine göre dünya genelinde sigara içenlerin sayısını 1 milyar 100 milyon. Yılda 6 milyon insan tütün tüketimi sebebiyle hayatını kaybetmekte. Sigaranın tüketicileri 2 noktadan vurduğunu belirten Kardiyoloji uzmanı Dr. Murat Şener, “Türkiye’de sigara içenlerin yarısı, sigaraya bağlı nedenlerle oluşan kalp damar hastalıları ve kanser sebebiyle ölüyor” dedi.

Sağlık Bakanlığı hastanede skandal haberlerine karşı harekete geçti

Sağlık Bakanlığı hastanede skandal haberlerine karşı harekete geçti. Sağlık Bakanlığı, medyada yer alan ‘Özel hastanede reflü ameliyatına giren genç hayatını kaybetti’ başlıklı haberlere ilişkin, adli soruşturmanın devam ettiğini ve soruşturma sonucunda gerekli olan idari ve yasal işlemlerin uygulanacağını bildirdi.

Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor

Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor Samsun'da KİTAM bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor. Üç yıl önce kapılarını araştırmacılara açan Karadeniz İleri Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi(KİTAM), bilimsel araştırma yapmak isteyenlere her türlü imkanı sunuyor.

Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler

Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler Samsun'da Yeşil kartlı hastalar müjde: Sevksiz gelebilecekler. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Erişkin Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Recep Sancak, yeşil kartlı hastaların herhangi bir devlet hastanesi sevki almadan direkt olarak hastanelerinde tüm branşlara muayene için başvuru haklarına sahip olduklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET