• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 112 ACİL SERVİS BAŞHEKİMİ BARIŞ ÇANKAYA GÖREVİNDEN ALINDI

Samsun 112 Acil Servis Başhekimi Barış Çankaya görevinden alındı. Samsun'da 112 Acil servis Başhekimi olarak görev yapan doktor Barış Çankaya, Samsun İl Sağlık Müdürü Yusuf Güney tarafından görevinden alındı.

29 Kasım 2016 Salı 18:12
Samsun 112 Acil Servis Başhekimi Barış Çankaya görevinden alındı

Samsun'da 112 Acil Servis Başhekimi doktor Barış Çankaya, Samsun Sağlık İl Müdürü Yusuf Güney'in talimatı ile görevinden alındı.

 

Samsun’da 6 yıldır 112 Acil Servisinin baş hekimi olarak görev yapan Dr. Barış Çankaya görevinden bugün itibari ile alındı. Samsun'da görevinden alınan 112 Acil Servis Başhekimi Barış Çankaya'nın Atakum İlçe Sağlık Müdürlüğüne gönderildiği bildirildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Türkiye'de cin çıkarma hastanesi açıldı: Manevi Şifa Merkezi

Türkiye'de cin çıkarma hastanesi açıldı: Manevi Şifa Merkezi Türkiye'de cin çıkarma hastanesi açıldı: Manevi Şifa Merkezi! İstanbul'da hizmet vermeye başlayan Manevi Şifa Merkezi ilklere imza attı. Cin hastanesi olarak da bilinen merkezde İslami tedavi yöntemleriyle, Kuran okunarak büyü bozuluyor ve cin çıkartılıyor.

Sürekli ishal oluyorsanız kanser olabilirsiniz

Sürekli ishal oluyorsanız kanser olabilirsiniz Uzmanlar, soğuk havaların gelmesi ile birlikte istifra,grip,soğuk algınlığı ve ishal gibi olayların yaşanmasının normal olduğunu ancak kanser belirtisinin olabileceği söylendi.Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. M. Rafet Yiğitbaşı, bu olaylar sürekli yaşanıyorsa doktora gidilmesi gerektiğini ve ishalin kolon kanserinin belirtisi olabileceğini açıkladı.

Kanser ameliyatı özel hastaneler artık ücretsiz

Kanser ameliyatı özel hastaneler artık ücretsiz Kanser ameliyatı özel hastaneler artık ücretsiz! Sağlık Bakanı Müsteşarı Prof. Dr. Gümüş, “Kanser yüzünden varını yoğunu satan aileler var” dedi ve ekledi: “Artık devlet ‘Özel hastanelere tüm harcamayı ben vereyim ama hastadan 5 kuruş para almayın’ diyecek”

AIDS Türkiye’de son 10 yılda yüzde 450 artış gösterdi

AIDS Türkiye’de son 10 yılda yüzde 450 artış gösterdi AIDS Türkiye’de son 10 yılda yüzde 450 artış gösterdi. Türkiye’nin Ukrayna, Moldovya ve Rusya ile birlikte AIDS/HIV’li hasta sayısı artan ülkeler arasında ilk sırada yer aldığı belirtildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET