• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI ROMATEM İLE SAĞLIK ANLAŞMASI YAPTI

Samsun Makina Mühendisleri Odası Romatem ile sağlık anlaşması yaptı. Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri ile Kurumsal Sağlık Anlaşması imzalandı.

11 Nisan 2017 Salı 12:15
Samsun Makina Mühendisleri Odası Romatem ile sağlık anlaşması yaptı

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube’ye bağlı olan Samsun, Amasya, Çorum, Ordu, Sinop, Tokat İl Temsilcilikleri ve Merzifon İlçe Temsilciliği Üyelerine yönelik Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri ile “Kurumsal Sağlık Anlaşması” imzalandı.

 

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN ve Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri Kurumsal Tanıtım Uzmanı Mustafa Nevzat ŞAHİN Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binası’nda imzaladıkları protokol gereği; Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyeleri ve birinci derece yakınları Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanelerinden sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecekler.

 

Protokolle ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir GÜRKAN “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerine yönelik çalışmalar yürüttüklerini, imzalanan protokoller ile üyelere daha verimli hizmet vermek istediklerini, üyelerimize sağlık alanında da aldığı hizmetlere yönelik seçenekler oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.

 

Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri Kurumsal Tanıtım Uzmanı Mustafa Nevzat ŞAHİN “Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri olarak bilimsel ve etik ilkeler doğrultusunda Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyelerine hizmet sunuyor olmaktan mutluluk duyacağız” dedi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın bağışlanan organları 3 hastaya umut oldu

Samsun'da emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın bağışlanan organları 3 hastaya umut oldu Samsun'da hayatını kaybeden emekli asker Hüseyin Yılmaz'ın böbrekleri Samsun'da organ bekleyen iki hastaya, karaciğeri ise Ankara'da bulunan bir hastaya nakledilecek. 

Dövme neden yapılır, istenmeyen dövme vücuttan nasıl silinir

Dövme neden yapılır, istenmeyen dövme vücuttan nasıl silinir Dövme neden yapılır, istenmeyen dövme vücuttan nasıl silinir. Son yıllarda özellikle genç kesim tarafından büyük ilgi gören kalıcı dövmeler zaman zaman sıkıntılara neden olabiliyor. 

Panik atak nasıl anlaşılır: Kalp krizi mi yaşıyorsunuz yoksa panik atak mı

Panik atak nasıl anlaşılır: Kalp krizi mi yaşıyorsunuz yoksa panik atak mı Panik atak nasıl anlaşılır: Kalp krizi mi yaşıyorsunuz yoksa panik atak mı. Kimi zaman yaşanılan panik ataklar, kalp krizi geçirdiğinizi sanmanıza neden olabilir. Öyleyse panik atak nasıl anlaşılır isterseniz çoğumuzun yaşadığı bu sorunu haberimizde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bahar ayı geliyor: Çocuklarda Bahar Alerjisine dikkat

Bahar ayı geliyor: Çocuklarda Bahar Alerjisine dikkat Bahar ayı geliyor: Çocuklarda Bahar Alerjisine dikkat Kış ayından çıkıp yavaş yavaş bahar aylarınag irdiğimiz şu günlerde çocuklarda sık görülen bahar alerjisi ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını haberimizde toplamaya çalıştık. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET