• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÇAĞATAY KILIÇ SAMSUN KAVAK'TA İFTAR YAPTI

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Ülkemizin birliği için ortaya koyduğumuz mücadeleye sonuna kadar devam edeceğiz” dedi.

23 Haziran 2016 Perşembe 23:26
Çağatay Kılıç Samsun Kavak'ta iftar yaptı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Ülkemizin birliği için ortaya koyduğumuz mücadeleye sonuna kadar devam edeceğiz” dedi.

 

Bakan Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanlığı tarafından Kavak ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldı. Kavak Melih Gökçek Dostluk Parkı’nda düzenlenen ve binlerce kişinin katıldığı programın açılış konuşmasını AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel yaptı. Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Bakan Akif Çağatay Kılıç ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın gayretleri sonucunda ilçenin her geçen gün güzelleştiğini belirterek ilerleyen günlerde 20’ye yakın projenin de açılışını gerçekleştireceklerini ifade etti.


AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, parti olarak başarılı olmalarının sırrını vatandaştan aldıkları güç ve enerjiye bağladı. Göksel, her programda kendilerini yalnız bırakmayan vatandaşlara teşekkür ederek, parti olarak vatandaşlar için çalışmaya devam edeceklerini sözünü verdi.


Vatandaşların Ramazan’ını tebrik ederek konuşmasına başlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Sayın Bakanım, Ankara’dan buraya kadar bizimle beraber iftar programına katılmak için geldi. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Bu iftar programına katılım sağlayan siz değerli vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar ve hayırlı bayramlar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun” dedi.


“ÜLKEMİZİN BİRLİĞİ İÇİN ORTAYA KOYDUĞUMUZ MÜCADELEYE SONUNA KADAR DEVAM EDECEĞİZ”


Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ise yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“Biz AK Parti teşkilatları olarak birçok çalışmayı hükümetimizle birlikte yapıyoruz. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin. İnşallah sağlık ve sıhhatle Kadir Gecesi ve bayrama ulaşırız. Rabbim, ülkemizin birliğini, beraberliğini ve kardeşliğini bozmasın. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Ülkemizin biriliği ve beraberliği için ortaya koyduğumuz mücadelede en sonuna kadar kararlılıkla mücadele edeceğiz ve hiçbir an bu kararlıktan sapmayacağız. İnşallah birliğimiz ve beraberliğimiz daim olacak. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize hep beraber el ele kol kola yürüyeceğiz. Bu duygularla hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum. Rabbim, tuttuğumuz oruçları kabul eylesin.”


Bakan Kılıç, 4 gün kalacağı memleketi Samsun’da değişik programlara katılacak.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Canik Belediye Başkanı Osman Genç şehirciliği anlattı

Canik Belediye Başkanı Osman Genç şehirciliği anlattı Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Mekansal planlamanın yanı sıra sosyolojik planlamayı da yapmak zorundayız. Sosyolojik planlamayı yapamayan şehirlerin medeniyet iddiası olamaz. Medeniyet iddiası olamayan bir ülkenin de gelecek iddiası olmaz" dedi.

Samsun'da FETÖ’nün üniversite yapılanmasında gözaltı sayısı 34’e çıktı

Samsun'da FETÖ’nün üniversite yapılanmasında gözaltı sayısı 34’e çıktı Samsun merkezli kapatılan Canik Başarı Üniversitesi’nde FETÖ yapılanmasına yönelik 9 il ve 1 ilçede düzenlenen operasyonda gözaltı sayısı 34’e çıktı.

Samsun'da oltacıların yeni gözdesi Çobanlı Halk İskelesi

Samsun'da oltacıların yeni gözdesi Çobanlı Halk İskelesi Karadeniz Bölgesi’nin en uzun sahiline sahip Samsun’da olta balıkçılığı giderek yaygınlaşıyor. Kentte amatör balıkçılık, son yıllarda önemli oranda artarken, oltacıların gözde mekanı ise Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin kente kazandırdığı Çobanlı Halk İskelesi oldu.

Samsun’un ilk yerli tramvayının testleri yapılıyor

Samsun’un ilk yerli tramvayının testleri yapılıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş. tarafından alımı yapılan 8 adet hafif raylı sistem araçlarından ilki olan 5522 numaralı tramvayın performans testleri yerli üretici Durmazlar A.Ş. Bursa tesislerinde yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI