• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

GSB SAMSUN’A 25 MAHALLE TİPİ SPOR TESİSİ YAPIYOR

GSB Samsun’a 25 mahalle tipi spor tesisi yapıyor. Gençlik ve Spor Bakanı(GSB) Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da 25 mahalle tipi spor tesisinin yapımının sürdüğünü açıkladı.

22 Haziran 2016 Çarşamba 15:04
GSB Samsun’a 25 mahalle tipi spor tesisi yapıyor

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunlu gençlerin sporla tanışmaları, mahallerinde spor yapabilmeleri için 25 mahalle tipi spor tesisinin yapımının sürdüğünü bildirirken, “Samsun’da mahalle tipi spor tesisi çalışmalarımıza büyük bir hızla devam ediyoruz.  Şu ana kadar 11 tesisi gençlerimizin hizmetine sunduk” dedi.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, gençlerin sporla tanışmaları, mahallerinde spor yapabilmeleri için hayata geçirdiği ve futbol, basketbol, voleybol sahalarından oluşan mahalle tipi spor tesisleri, Samsun’da gençlerle buluşuyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Sağlık sorunları Samsun’da konuşuldu

Sağlık sorunları Samsun’da konuşuldu Samsun Tabip Odası ve CHP Sağlık Komisyonu tarafından Samsun’da, "Türkiye’de Sağlık Ortamı ve Sorunlar" konulu panel düzenlendi.

Samsun'da kamyonetin altında baygın yatan genç, polise zor anlar yaşattı

Samsun'da kamyonetin altında baygın yatan genç, polise zor anlar yaşattı Samsun’un Bafra ilçesinde kamyonetin altında baygın yatan genç, polise zor anlar yaşattı.

Samsun'da zincirleme kaza: 4 yaralı

Samsun'da zincirleme kaza: 4 yaralı Samsun’da 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 4 kişi yaralandı.

Samsun'da Eylül ayında 5 işçi hayatını kaybetti

Samsun'da Eylül ayında 5 işçi hayatını kaybetti CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, İşçi Sağlığı ve Güvenliği Meclisi’nin (İSİG) Eylül ayında açıkladığı rapora göre Samsun’da 5 işçinin hayatını kaybettiğini, bu rakamın Samsun için yüksek olduğunu söyledi.

KÖŞE YAZARLARI