• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

HASAN TOGAR: İŞİTME ENGELLİLER OLİMPİYATLARI TEKKEKÖY İÇİN BÜYÜK AVANTAJ OLACAK

Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, İşitme Engelliler Olimpiyatlarının Tekeköy ilçesi için büyük bir avantaj olacağını açıkladı.

03 Mayıs 2017 Çarşamba 21:04
Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak

Samsun'da yapılacak olan İşitme Engelliler Olimpiyatı ile ilgili açıklama yapan Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar, olimpiyatların ilçeleri için büyük önem taşıdığını söyledi. 

 


Tekkeköy ilçesinde görev yapan muhtarlarla biraraya gelen Hasan Togar,  Samsun'da 18- 30 Temmuz 2017 tarihleri arasında yapılacak olan İşitme Engelliler Olimpiyatları ile ilgili, "Samsun’umuzda 18 - 30 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan dünyanın en büyük olimpiyat organizasyonlarına kadar ilçemizde bir çok hizmeti hayata geçirmiş olacağız. Çünkü olimpiyatların küçük bir bölümü ilçemiz spor tesislerinde yapılacak. 130 ülkeden 4500 sporcunun katılacağı olimpiyatlar için gelecek misafirlerimizi ilçemize çekmek ve ağırlamak ilçemizin tanıtılması konusunda büyük bir avantaj olacak" dedi.


Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar, mahalle muhtarlarına yapılan toplantıda hayata geçirdikleri hizmetler hakkında da bilgiler verirken, 2017 yılında hizmetlerin daha da artacağına vurguladı.  Gerçekleşen toplantıya 31 mahalle muhtarı katılırken, Tekkeköy Belediye Başkanı Togar, şunları dile getirdi.

 

 

"Tekkeköy Belediyemizin  kaynaklarını adil bir şekilde halka hizmet için seferber ediyoruz. Mahalle muhtarlarımız bizlerin mesai arkadaşlarımız, muhtarlarla işbirliği ve uyum içinde çalışarak çok güzel hizmetlerin hayat bulmasını sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. Mahallede vatandaşın bir sorunu olduğunda ilk başvurulacak kapı muhtardır. Yolda kalmış birisi olduğunda sığınılacak ilk liman muhtardır. Onun için muhtar kelimesi baktığımızda seçilmiş kişi demektir, yani sizler seçkin kişilersiniz. Bugün olduğu gibi bugünden sonrada ilçemizi ortak akıl ışığında fikir alış verişinde bulunarak ve istişareler yaparak birlikte yönetmeye, birlikte hizmet üretmeye devam edeceğiz. Üç yıl içinde çok büyük hizmetlere imza attık. 62 mahallemizin tamamında çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Özellikle beton yol çalışmaları konusunda büyük çalışmalar gerçekleştirerek yollarımızı belirli bir standarda ulaştırdık. 2017 yılı içerisinde ilçemizin farklı mahallelerinde yaklaşık 30 kilometre beton yol yapmayı hedefliyoruz. Yaptığımız yolların kalıcı ve uzun ömürlü olabilmesi önceliğimizdir. Yaptığımız tüm yollarda günlük geçici çözümler yerine uzun ömürlü kalıcı hizmetler yapmak ilk sırada oldu. "

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu. Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde deniz kenarında cesedi bulunan şahsın 70 yaşındaki Mehmet Ali Yavuz olduğu tespit edildi.

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde Fatih Cami müezzini İhsan Akoğlu'nu yüzünden ve karnından bıçaklayan şizofreni hastası Mehmet D. "Müezzini neden bıçakladınız" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı

Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı. Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, mikro milliyetçilik uyarısında bulunarak, "Mikro milliyetçilik Samsunluluk ruhuna zarar veriyor" dedi.

Samsun Atakum'da kırmızı ışıkta bekleyen LPG'li otomobil alev aldı

Samsun Atakum'da kırmızı ışıkta bekleyen LPG'li otomobil alev aldı Samsun Atakum'da kırmızı ışıkta bekleyen LPG'li otomobil alev aldı. Samsun'un Atakum ilçesi Atakent mevkisi televizyon istasyonu kavşağında LPG'li bir otomobil kırmızı ışıkta beklerken birden bire alev aldı. 

KÖŞE YAZARLARI