• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İSHAK TAŞÇI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN AK PARTİ'YE ÜYE OLMASI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

İshak Taşçı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olması ile ilgili açıklama yaptı. Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye yeniden üye olması ile ilgili açıklama yaptı.

02 Mayıs 2017 Salı 19:29
İshak Taşçı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olması ile ilgili açıklama yaptı

Samsun'un Atakum ilçe Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye üye olması ile ilgili yaptığı açıklamada, "Türkiye'yi güzel günler bekliyor" dedi.

 


İshak Taşçı, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye tekrar üye olmasından büyük mutluluk duyduklarını belirtti. 


Taşçı,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 21 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak AK Parti Olağanüstü Kongresinde partinin başına geçeceğini de vurgulayarak, "Milletimiz liderini partisiyle tekrar buluşturdu.  Siyasete girdiği ilk günden itibaren milleti için mücadele eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı döneminde bir süre, kurucusu olduğu ve sevdam diye adlandırdığı partisinin başına dönüyor. Bu gelişme biz AK kadroları fazlasıyla mutlu etti, gururlandırdı. Hizmetlere, projelere, yatırımlara yani Türkiye’nin değişimine ve gelişimine hız katacaktır. Türkiye’yi güzel günler bekliyor. Bunan inancımız tamdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, yeniden AK Parti kadrolarına katılması ve önümüzdeki günlerde kurucusu olduğu partinin başına geçecek olması ülkemize, milletimize, partimize hayırlı uğurlu olsun" dedi.


Atakum Belediyesi Başkanı İshak Taşçı, yaptığı açıklamada ayrıca şunları dile getirdi.

"AK Parti, sadece bir siyasi hareket değil, Türkiye’nin daha da güçlenmesi için mücadele eden bir davadır. Bu davanın kurucusu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, aynı şekilde bu davanın değişmez lideridir. Eski anayasa, Cumhurbaşkanı olmanın şartı olarak siyasetten kopmayı önümüze koyuyordu. 16 Nisan’da gerçekleştirilen referandum ve anayasamızda yapılan 18 maddelik değişiklikten birisi, Cumhurbaşkanına, partisinin başında olma imkanı da veriyor. Yani milletimiz, referandumda verdiği ‘evet’ oylarıyla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yeniden resmi olarak davasının başında olma imkanını verdi"
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu. Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde deniz kenarında cesedi bulunan şahsın 70 yaşındaki Mehmet Ali Yavuz olduğu tespit edildi.

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde Fatih Cami müezzini İhsan Akoğlu'nu yüzünden ve karnından bıçaklayan şizofreni hastası Mehmet D. "Müezzini neden bıçakladınız" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı

Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı. Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, mikro milliyetçilik uyarısında bulunarak, "Mikro milliyetçilik Samsunluluk ruhuna zarar veriyor" dedi.

Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak

Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, İşitme Engelliler Olimpiyatlarının Tekeköy ilçesi için büyük bir avantaj olacağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI