• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A KONTROLSÜZ GELEN ETLERLE İLGİLİ VAHİM AÇIKLAMA

Samsun'a kontrolsüz gelen etlerle ilgili vahim açıklama . Samsun'da büyük et firmalarının dışarıdan kesim yaptığını açıklayan Samsun Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen, bu etlerin sağlıklı olup olmadıklarını bilmediklerini söyledi.

09 Mayıs 2017 Salı 17:16
Samsun'a kontrolsüz gelen etlerle ilgili vahim açıklama

Samsun Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen, Samsun'a şehir dışından gelen etlerle ilgili yaptığı açıklamada "Etler kontrolsüz gelebiliyor. Ne kadar kontrol ediliyor, et ne kadar sağlıklı bunu bilemiyoruz" dedi.

 

Samsun Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen, kırmızı et konusunda Samsun'da yaşanan vahim tabloyu da adeta gözler önüne serdi. 

 

Samsun'da bulunan büyük et firmalarının dışarda kesim yaptıklarını ve Samsun'a Diyarbakır, Balıkesir gibi illerden kontrolsüz bir şekilde et sevkiyatı yapıldığını gündeme getiren Samsun Kasaplar Odası Başkanı Ömür Şen, bu etlerin ise sağlıklı olup olmadıkları konusunda bilgilerinin olmadığını söyledi. 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu. Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde deniz kenarında cesedi bulunan şahsın 70 yaşındaki Mehmet Ali Yavuz olduğu tespit edildi.

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde Fatih Cami müezzini İhsan Akoğlu'nu yüzünden ve karnından bıçaklayan şizofreni hastası Mehmet D. "Müezzini neden bıçakladınız" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı

Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı. Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, mikro milliyetçilik uyarısında bulunarak, "Mikro milliyetçilik Samsunluluk ruhuna zarar veriyor" dedi.

Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak

Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, İşitme Engelliler Olimpiyatlarının Tekeköy ilçesi için büyük bir avantaj olacağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI