• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 2017 YILINDA İŞİTME ENGELLİLER OLİMPİYATLARI DÜZENLENECEK

Samsun'da 2017 yılında İşitme Engelliler Olimpiyatları düzenlenecek. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İşitme Engelliler Spor Federasyonu yetkilileri, Samsun'da yapılacak İşitme Engelliler Dünya Şampiyonası ve İşitme Engelliler Olimpiyatları hakkında bilgiler verdiler.

14 Temmuz 2016 Perşembe 19:43
Samsun'da 2017 yılında İşitme Engelliler Olimpiyatları düzenlenecek

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İşitme Engelliler Spor Federasyonu yetkilileri, 2017 yılında Samsun’da düzenlenecek olan "23. Yaz Deaflympics’e (İşitme Engelliler Olimpiyatları)" 4 bin 500’den fazla sporcunun katılmasını sağlayarak dünyanın en büyük 2. spor organizasyonu haline getirmeyi hedeflediklerini açıkladı.

 

İşitme Engelliler Spor Federasyonu Organizasyon Sorumlusu Serkan Baltacı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Sportif Değerlendirme ve Yürütme Kurulu Üyesi Kaan Ak, Samsun İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katılarak şehrin yöneticilerine İşitme Engelliler Dünya Şampiyonası ve İşitme Engelliler Olimpiyatları hakkında bilgiler verdiler.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Bilinmeyen Samsun türküleri gün yüzüne çıkıyor

Bilinmeyen Samsun türküleri gün yüzüne çıkıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Konservatuvarı, bilinmeyen veya unutulmuş kültürel ve sanatsal değerleri gün yüzüne çıkarıyor.

Samsun’da 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi

Samsun’da 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan 1’i kadın 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi.

Samsun'daki bu okuldan mezun olan işsiz kalmıyor

Samsun'daki bu okuldan mezun olan işsiz kalmıyor Yaptığı projelerle adından söz ettiren Samsun Sema Cengiz Büberci Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrenciler işsizlik sorunu yaşamıyor.

Samsun'da kırsaldaki mahallelerin alt yapısına neşter

Samsun'da kırsaldaki mahallelerin alt yapısına neşter Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, kırsal kesimindeki mahallelerin alt yapısına neşter vurduklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET