• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 2017 YILINDA İŞİTME ENGELLİLER OLİMPİYATLARI DÜZENLENECEK

Samsun'da 2017 yılında İşitme Engelliler Olimpiyatları düzenlenecek. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İşitme Engelliler Spor Federasyonu yetkilileri, Samsun'da yapılacak İşitme Engelliler Dünya Şampiyonası ve İşitme Engelliler Olimpiyatları hakkında bilgiler verdiler.

14 Temmuz 2016 Perşembe 19:43
Samsun'da 2017 yılında İşitme Engelliler Olimpiyatları düzenlenecek

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile İşitme Engelliler Spor Federasyonu yetkilileri, 2017 yılında Samsun’da düzenlenecek olan "23. Yaz Deaflympics’e (İşitme Engelliler Olimpiyatları)" 4 bin 500’den fazla sporcunun katılmasını sağlayarak dünyanın en büyük 2. spor organizasyonu haline getirmeyi hedeflediklerini açıkladı.

 

İşitme Engelliler Spor Federasyonu Organizasyon Sorumlusu Serkan Baltacı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Sportif Değerlendirme ve Yürütme Kurulu Üyesi Kaan Ak, Samsun İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katılarak şehrin yöneticilerine İşitme Engelliler Dünya Şampiyonası ve İşitme Engelliler Olimpiyatları hakkında bilgiler verdiler.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Sağlık sorunları Samsun’da konuşuldu

Sağlık sorunları Samsun’da konuşuldu Samsun Tabip Odası ve CHP Sağlık Komisyonu tarafından Samsun’da, "Türkiye’de Sağlık Ortamı ve Sorunlar" konulu panel düzenlendi.

Samsun'da kamyonetin altında baygın yatan genç, polise zor anlar yaşattı

Samsun'da kamyonetin altında baygın yatan genç, polise zor anlar yaşattı Samsun’un Bafra ilçesinde kamyonetin altında baygın yatan genç, polise zor anlar yaşattı.

Samsun'da zincirleme kaza: 4 yaralı

Samsun'da zincirleme kaza: 4 yaralı Samsun’da 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 4 kişi yaralandı.

Samsun'da Eylül ayında 5 işçi hayatını kaybetti

Samsun'da Eylül ayında 5 işçi hayatını kaybetti CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, İşçi Sağlığı ve Güvenliği Meclisi’nin (İSİG) Eylül ayında açıkladığı rapora göre Samsun’da 5 işçinin hayatını kaybettiğini, bu rakamın Samsun için yüksek olduğunu söyledi.

KÖŞE YAZARLARI