• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BABASINI BALTA İLE ÖLDÜREN SERKAN İNCE TAM BİR PSİKOPAT ÇIKTI

Samsun'da babasını balta ile öldüren Serkan İnce tam bir psikopat çıktı. Samsun'un Yakakent ilçesinde babası Kazım İnce'yi balta ile öldüren Serkan İnce'nin daha önce de Bafra ilçe Kaymakamlığında bulunan Nüfus Müdürlüğünü pompalı tüfekle bastığı ortaya çıktı.

02 Mayıs 2017 Salı 19:45
Samsun'da babasını balta ile öldüren Serkan İnce tam bir psikopat çıktı

Samsun'un Yakakent İlçesi Dikencik mahallesinde öz babası Kazım İnce'yi balta ile öldürdükten sonra cesedini ahıra gömen Serkan İnce'nin suç dosyasının kabarık olduğu ortaya çıktı. 

 


Yakakent ilçesinde babası Kazım İnce'yi balta ile öldürüp ahıra gömen ve ardından da firar ederek ortalardan kaybolan Serkan İnce'nin annesi ve kardeşini de yaralamaktan da defalarca gözaltına alındığı öğrenildi.  


NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNÜ POMPALI TÜFEKLE BASMIŞ

Samsun'un Yakakent ilçesinde babası Kazım İnce'yi balta ile başına vurarak öldüren ve halen polis ve jandarma ekipleri tarafından aranan Serkan İnce'nin 2015 yılında ise Bafra ilçesinde Kaymakamlık binasında bulunan Nüfus Müdürlüğünü pompalı tüfekle bastığı ortaya çıktı. 


2015 yılında Bafra ilçesinde yaşanan olayda, babasını balta ile öldüren Serkan İnce'nin gittiği Kaymakamlık binasında Nüfus Müdürlüğünde görevli bir memura yanında bulunan tüfeği doğrultarak nüfus kaydı istediği ve bu olaydan sonra ise tutuklandığı gündeme geldi.

 

Öte yandan oğlu Serkan İnce tarafından balta ile öldürülen baba Kazım İnce'nin cenazesi bugün Yakakent ilçesinde toprağa verildi.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu. Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde deniz kenarında cesedi bulunan şahsın 70 yaşındaki Mehmet Ali Yavuz olduğu tespit edildi.

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde Fatih Cami müezzini İhsan Akoğlu'nu yüzünden ve karnından bıçaklayan şizofreni hastası Mehmet D. "Müezzini neden bıçakladınız" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı

Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı. Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, mikro milliyetçilik uyarısında bulunarak, "Mikro milliyetçilik Samsunluluk ruhuna zarar veriyor" dedi.

Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak

Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, İşitme Engelliler Olimpiyatlarının Tekeköy ilçesi için büyük bir avantaj olacağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI