• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CANİK BELEDİYESİ BAŞKANI OSMAN GENÇ, HALK GÜNÜNDE HALKI DİNLEDİ

Samsun'da Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Halk Gününde halkı dinledi. Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, düzenlediği Halk Günü toplantısında vatandaşların sorunlarını dinledi.

02 Mayıs 2017 Salı 19:22
Samsun'da Canik Belediyesi Başkanı Osman Genç, Halk Gününde halkı dinledi

Samsun'un Canik ilçe Belediyesi Başkanı Osman Genç, Salı günleri düzenlediği Halk Günü toplantılarına devam ediyor.

 

Halk ile bütünleşmeyi amaç edinen Halk Günü toplantılarında vatandaşların kendisine ilettiği sorunları dinleyen Osman Genç, halkın istek ve taleplerini dinleyen bir belediye yönetimi olduklarını söyledi. 


Canik ilçe Belediyesinde düzenlenen Halk Günü toplantılarında ayrıca vatandaşların kendisine ilettiği projeleri de dikkate aldıklarını belirten Osman Genç,  bu Salı günü de Canik ilçesi halkı ile biraraya geldi.

 

 

 

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen Halk Gününü vatandaşların randevusuz bir şekilde gelerek kendisi ile görüştüğünü ve sorunlarını ilettiğini kaydeden Osman Genç, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

 

"Gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkanı buluyoruz. Karar mekanizmasına vatandaşlarımızı da dahil ederek onlar için hizmet üretiyoruz. Görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak. Bu noktada artık Canik'te oturan ve bilinen bir sistem var. Her hafta Salı günü tam buradayım. Vatandaşlarımız randevu almaksızın burada dertlerini ve taleplerini iletebilme imkanı buluyor. Biz de birim müdürlerimizle birlikte birinci ağızdan halkın sıkıntı ve beklentilerini almış oluyoruz. Hiçbir zaman halkımızla aramızda kapılar, duvarlar olmadı. Projelerimizde de 'ben yaptım oldu' demedik, vatandaşlarımızın da fikrini alarak, her zaman şeffaf yerel yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz."
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu. Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde deniz kenarında cesedi bulunan şahsın 70 yaşındaki Mehmet Ali Yavuz olduğu tespit edildi.

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde Fatih Cami müezzini İhsan Akoğlu'nu yüzünden ve karnından bıçaklayan şizofreni hastası Mehmet D. "Müezzini neden bıçakladınız" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı

Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı. Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, mikro milliyetçilik uyarısında bulunarak, "Mikro milliyetçilik Samsunluluk ruhuna zarar veriyor" dedi.

Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak

Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, İşitme Engelliler Olimpiyatlarının Tekeköy ilçesi için büyük bir avantaj olacağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI