• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DEV EKRANDA MİLLİ MAÇ HEYECANI

Samsun'da bir AVM'de vatandaşlar Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası kapsamında oynanan Türkiye-İspanya maçını AVM’nin meydan alanında kurulan dev ekranda izledi.

17 Haziran 2016 Cuma 23:54
Samsun'da dev ekranda milli maç heyecanı

Samsun'da AVM müşterileri Türkiye-İspanya maçını AVM meydan alanına konumlandırılan 16 metrekare dev ekrandan canlı olarak izledi. Ev sahipliğini Fransa’nın yaptığı Avrupa Şampiyonası finalleri kapsamında bu akşam 22.00’de Nice’nin Allianz Riviera Stadı’nda oynanan Türkiye-İspanya maçını kadın, erkek, genç, yaşlı tüm kesimler dikkatle takip etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Sağlık sorunları Samsun’da konuşuldu

Sağlık sorunları Samsun’da konuşuldu Samsun Tabip Odası ve CHP Sağlık Komisyonu tarafından Samsun’da, "Türkiye’de Sağlık Ortamı ve Sorunlar" konulu panel düzenlendi.

Samsun'da kamyonetin altında baygın yatan genç, polise zor anlar yaşattı

Samsun'da kamyonetin altında baygın yatan genç, polise zor anlar yaşattı Samsun’un Bafra ilçesinde kamyonetin altında baygın yatan genç, polise zor anlar yaşattı.

Samsun'da zincirleme kaza: 4 yaralı

Samsun'da zincirleme kaza: 4 yaralı Samsun’da 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 4 kişi yaralandı.

Samsun'da Eylül ayında 5 işçi hayatını kaybetti

Samsun'da Eylül ayında 5 işçi hayatını kaybetti CHP Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, İşçi Sağlığı ve Güvenliği Meclisi’nin (İSİG) Eylül ayında açıkladığı rapora göre Samsun’da 5 işçinin hayatını kaybettiğini, bu rakamın Samsun için yüksek olduğunu söyledi.

KÖŞE YAZARLARI