• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DEV EKRANDA MİLLİ MAÇ HEYECANI

Samsun'da bir AVM'de vatandaşlar Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası kapsamında oynanan Türkiye-İspanya maçını AVM’nin meydan alanında kurulan dev ekranda izledi.

17 Haziran 2016 Cuma 23:54
Samsun'da dev ekranda milli maç heyecanı

Samsun'da AVM müşterileri Türkiye-İspanya maçını AVM meydan alanına konumlandırılan 16 metrekare dev ekrandan canlı olarak izledi. Ev sahipliğini Fransa’nın yaptığı Avrupa Şampiyonası finalleri kapsamında bu akşam 22.00’de Nice’nin Allianz Riviera Stadı’nda oynanan Türkiye-İspanya maçını kadın, erkek, genç, yaşlı tüm kesimler dikkatle takip etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Bilinmeyen Samsun türküleri gün yüzüne çıkıyor

Bilinmeyen Samsun türküleri gün yüzüne çıkıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Konservatuvarı, bilinmeyen veya unutulmuş kültürel ve sanatsal değerleri gün yüzüne çıkarıyor.

Samsun’da 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi

Samsun’da 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan 1’i kadın 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi.

Samsun'daki bu okuldan mezun olan işsiz kalmıyor

Samsun'daki bu okuldan mezun olan işsiz kalmıyor Yaptığı projelerle adından söz ettiren Samsun Sema Cengiz Büberci Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrenciler işsizlik sorunu yaşamıyor.

Samsun'da kırsaldaki mahallelerin alt yapısına neşter

Samsun'da kırsaldaki mahallelerin alt yapısına neşter Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, kırsal kesimindeki mahallelerin alt yapısına neşter vurduklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET