• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA EVİNDE ESRAR VE KENEVİR ELE GEÇEN ŞAHIS TUTUKLANDI

Samsun'da evinde ve tarlasında esrar ile kenevir ele geçen şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

04 Ağustos 2016 Perşembe 15:31
Samsun'da evinde esrar ve kenevir ele geçen şahıs tutuklandı

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Çarşamba ilçesi Yeni Köseli Mahallesi’nde ihbar üzerine yaptıkları operasyonda Ahmet A.'ya (51) ait tarlada bin 850 kök dişi Hint keneviri, evinde de 68 kilogram kubar esrar ile 1 adet tabanca ele geçirdi.


Gözaltına alınan şüpheli, Çarşamba Adliyesi'nde çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Samsun'da gezilip görülmesi gereken yerler

Samsun'da gezilip görülmesi gereken yerler Samsun'da gezilip görülmesi gereken yerler. Karadeniz'in incisi Samsun tarihiye güzellikleriyle bir başka güzel. Samsun'da kimsenin bilmediği ve gezilip görülmesi gereken yerler? Samsun tarihi ve tarihi yerleri. Samsun hakkında bilmek istediğiniz her şey haberimizde...

Kemal Zeybek Havza ve Ladik'te referandum çalışması yaptı

Kemal Zeybek Havza ve Ladik'te referandum çalışması yaptı Kemal Zeybek Havza ve Ladik'te referandum çalışması yaptı. CHP Samsun milletvekili Kemal Zeybek Havza Ticaret ve Sanayi odasının, Havza Belediyesi Kültür merkezinde “Fırsat verirsen Kadın Başarır” projesinin açılış toplantısına katılarak bir konuşma yaptı.

Çiğdem Karaaslan Havza'da muhtarlarla bir araya geldi

Çiğdem Karaaslan Havza'da muhtarlarla bir araya geldi Çiğdem Karaaslan Havza'da muhtarlarla bir araya geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan Havza’da 16 Nisan Halk oylaması çalışmalarına katıldı.

Tekkeköy'lü gençler referandum için Evet konferansı yaptı

Tekkeköy'lü gençler referandum için Evet konferansı yaptı Samsun'un Tekkeköy ilçesinin gençleri referandum için "Evet" konferansı yaptılar. Tekkeköy ilçesindeki gençler referandum sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım 'ın yanında olduklarını göstermek için " EVET" konferansı yaptılar.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET