• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ İLE BAĞLANTILI DİN GÖREVLİLERİ HAC KAFİLELERİNDEN ÇIKARTILDI

Samsun İl Müftüsü Veysel Çakı, FETÖ ile bağlantılı oldukları gerekçesiyle açığa alınan ve soruşturması olan din görevlilerini hac kafilelerden çıkarttıklarını söyledi.

09 Ağustos 2016 Salı 14:16
Samsun'da FETÖ ile bağlantılı din görevlileri hac kafilelerinden çıkartıldı

Hac ibadetini yapmak için hacca giden insanlardan Türkiye’nin içinden geçtiği bu zor süreç için dua istediklerini ifade eden Samsun İl Müftüsü Veysel Çakı, hakkında soruşturma bulunan, açığa alınan din görevlilerini kafilelerden çıkarttıklarını belirtti. İl Müftüsü Çakı, Samsun’dan ilk hac kafilesinin 18 Ağustos’ta gideceğini açıkladı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun'da tuvalete gidiyorum diyerek bebeğini terk edip kaçtı

Samsun'da tuvalete gidiyorum diyerek bebeğini terk edip kaçtı Samsun’da yabancı uyruklu olduğu genç bir kadın kucağındaki pusette bulunan çocuğunu "tuvalete gidiyorum" diye bir kişiye emanet edip kayıplara karıştı.

Samsun'da sahte oturum belgesi düzenleyen 4 ıraklı tutuklandı

Samsun'da sahte oturum belgesi düzenleyen 4 ıraklı tutuklandı Samsun’da kendi vatandaşlarına para karşılığı sahte geçici oturma belgesi düzenledikleri iddiasıyla adliyeye sevk edilen 11 Iraklı’dan 4’ü tutuklandı.

Hamsi için meraklı bekleyiş sürüyor

Hamsi için meraklı bekleyiş sürüyor Bu yıl balık sezonuna palamutla güzel bir başlangıç yapan balıkçılar ile vatandaşın hamsi için meraklı bekleyişi devam ediyor.

Samsun'da uyuşturucu ticaretinden 4 kişi tutuklandı

Samsun'da uyuşturucu ticaretinden 4 kişi tutuklandı Samsun’da uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 4 kişi tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI