• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ İLE BAĞLANTILI DİN GÖREVLİLERİ HAC KAFİLELERİNDEN ÇIKARTILDI

Samsun İl Müftüsü Veysel Çakı, FETÖ ile bağlantılı oldukları gerekçesiyle açığa alınan ve soruşturması olan din görevlilerini hac kafilelerden çıkarttıklarını söyledi.

09 Ağustos 2016 Salı 14:16
Samsun'da FETÖ ile bağlantılı din görevlileri hac kafilelerinden çıkartıldı

Hac ibadetini yapmak için hacca giden insanlardan Türkiye’nin içinden geçtiği bu zor süreç için dua istediklerini ifade eden Samsun İl Müftüsü Veysel Çakı, hakkında soruşturma bulunan, açığa alınan din görevlilerini kafilelerden çıkarttıklarını belirtti. İl Müftüsü Çakı, Samsun’dan ilk hac kafilesinin 18 Ağustos’ta gideceğini açıkladı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Bilinmeyen Samsun türküleri gün yüzüne çıkıyor

Bilinmeyen Samsun türküleri gün yüzüne çıkıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Konservatuvarı, bilinmeyen veya unutulmuş kültürel ve sanatsal değerleri gün yüzüne çıkarıyor.

Samsun’da 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi

Samsun’da 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan 1’i kadın 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi.

Samsun'daki bu okuldan mezun olan işsiz kalmıyor

Samsun'daki bu okuldan mezun olan işsiz kalmıyor Yaptığı projelerle adından söz ettiren Samsun Sema Cengiz Büberci Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrenciler işsizlik sorunu yaşamıyor.

Samsun'da kırsaldaki mahallelerin alt yapısına neşter

Samsun'da kırsaldaki mahallelerin alt yapısına neşter Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, kırsal kesimindeki mahallelerin alt yapısına neşter vurduklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET