• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA VATANDAŞLAR RAMAZAN BAYRAMINDA CAMİLERE AKIN ETTİ

Samsun'da vatandaşlar Ramazan Bayramında camilere akın etti. Samsun'da Ramazan Bayramında sabah namazı kılmak isteyen vatandaşlar camileri doldurdu.

05 Temmuz 2016 Salı 15:05
Samsun'da vatandaşlar Ramazan Bayramında camilere akın etti

Samsun’da Ramazan Bayramı namazını kılmak isteyen vatandaşlar camilere akın etti.


Büyük Cami’de Ramazan Bayramı namazı kılmak için bir araya gelen vatandaşlar, caminin içine sığmayınca avluda namaz kıldı. Hep bir ağızdan tekbirler getiren vatandaşlar, cemaat halinde bayram namazını eda etti.

 

Namazın ardından ellerini semaya açan müminler huzur, barış ve kardeşlik için hep bir ağızdan dua etti. Dua ile ibadeti tamamlayan vatandaşlar daha sonra camide halka oluşturarak bayramlaştı.


Camilerde okunan hutbelerde, özellikle trafik kurallarına uyulması ve havaya ateş açılmaması uyarısı yapıldı.

 

 

 

Öte yandan Samsun Ramazan Bayramı sabahına gökyüzünün güneşli güzel yüzüyle uyandı. Samsun'da bayram sabahında gökyüzünün güzel görüntüsünü ise İlkadım Belediyesi Basın çalışanı Emre Korucu fotoğrafladı.

 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun'da polise esrar satmak isteyen şahıs gözaltına alındı

Samsun'da polise esrar satmak isteyen şahıs gözaltına alındı Samsun’da polise esrar satmak isteyen bir kişi gözaltına alındı.

Samsun’da DEAŞ operasyonu: 21 gözaltı

Samsun’da DEAŞ operasyonu: 21 gözaltı Samsun’da Cumhuriyet Bayramı öncesi eylem yapabilecekleri bilgisi üzerine polis ekipleri tarafından DAEŞ terör örgütüne yönelik operasyonda Iraklı uyruklu 21 kişi gözaltına alındı.

Samsun'da FETÖ’nün üniversite yapılanmasına 12 tutuklama

Samsun'da FETÖ’nün üniversite yapılanmasına 12 tutuklama Samsun merkezli, kapatılan Canik Başarı Üniversitesi’nde FETÖ yapılanmasına yönelik 9 il ve 1 ilçede düzenlenen operasyonda gözaltına alınan toplam 39 kişiden 12’si tutuklanırken, 27 kişi de adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da FETÖ’nün emniyet yapılanmasında 3 kişi adliyeye sevk edildi

Samsun'da FETÖ’nün emniyet yapılanmasında 3 kişi adliyeye sevk edildi Samsun’da FETÖ’nün emniyet yapılanmasına yönelik operasyonda aralarında polis müdürünün de bulunduğu 3 kişi adliyeye sevk edildi.

KÖŞE YAZARLARI