• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA VATANDAŞLAR RAMAZAN BAYRAMINDA CAMİLERE AKIN ETTİ

Samsun'da vatandaşlar Ramazan Bayramında camilere akın etti. Samsun'da Ramazan Bayramında sabah namazı kılmak isteyen vatandaşlar camileri doldurdu.

05 Temmuz 2016 Salı 15:05
Samsun'da vatandaşlar Ramazan Bayramında camilere akın etti

Samsun’da Ramazan Bayramı namazını kılmak isteyen vatandaşlar camilere akın etti.


Büyük Cami’de Ramazan Bayramı namazı kılmak için bir araya gelen vatandaşlar, caminin içine sığmayınca avluda namaz kıldı. Hep bir ağızdan tekbirler getiren vatandaşlar, cemaat halinde bayram namazını eda etti.

 

Namazın ardından ellerini semaya açan müminler huzur, barış ve kardeşlik için hep bir ağızdan dua etti. Dua ile ibadeti tamamlayan vatandaşlar daha sonra camide halka oluşturarak bayramlaştı.


Camilerde okunan hutbelerde, özellikle trafik kurallarına uyulması ve havaya ateş açılmaması uyarısı yapıldı.

 

 

 

Öte yandan Samsun Ramazan Bayramı sabahına gökyüzünün güneşli güzel yüzüyle uyandı. Samsun'da bayram sabahında gökyüzünün güzel görüntüsünü ise İlkadım Belediyesi Basın çalışanı Emre Korucu fotoğrafladı.

 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Bilinmeyen Samsun türküleri gün yüzüne çıkıyor

Bilinmeyen Samsun türküleri gün yüzüne çıkıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Konservatuvarı, bilinmeyen veya unutulmuş kültürel ve sanatsal değerleri gün yüzüne çıkarıyor.

Samsun’da 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi

Samsun’da 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan 1’i kadın 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi.

Samsun'daki bu okuldan mezun olan işsiz kalmıyor

Samsun'daki bu okuldan mezun olan işsiz kalmıyor Yaptığı projelerle adından söz ettiren Samsun Sema Cengiz Büberci Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrenciler işsizlik sorunu yaşamıyor.

Samsun'da kırsaldaki mahallelerin alt yapısına neşter

Samsun'da kırsaldaki mahallelerin alt yapısına neşter Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, kırsal kesimindeki mahallelerin alt yapısına neşter vurduklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET