• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN 4.KEZ TÜRKİYE'NİN EN İYİ GENÇLİK KAMPI SEÇİLDİ

Samsun 4.kez Türkiye'nin en iyi gençlik kampı seçildi. Antalya’da yapılan ‘Gençlik Kampları Değerlendirme Toplantısı’na damga vuran Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Samsun 19 Mayıs Gençlik Kampı, 4’üncü kez Türkiye’nin en iyi gençlik kampı seçildi.

08 Kasım 2016 Salı 15:34
Samsun 4.kez Türkiye'nin en iyi gençlik kampı seçildi

Samsun 4.kez Türkiye'nin en iyi gençlik kampı seçildi. Antalya’da yapılan ‘Gençlik Kampları Değerlendirme Toplantısı’na damga vuran Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Samsun 19 Mayıs Gençlik Kampı, 4’üncü kez Türkiye’nin en iyi gençlik kampı seçildi.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından internet ortamında yapılan anket sonuçları sonunda Samsun Gençlik Kampı 4.üncü kez Türkiye’nin en iyi gençlik kampı seçildi.

 

Türkiye’de 16 gençlik kampı arasından en iyi gençlik kampı seçilen Samsun 19 Mayıs Gençlik Kampı 196 kişilik olup, kampta el sanatları, tiyatro, müzik, halk oyunları, deniz aktiviteleri, spor aktiviteleri, geziler yapılmaktadır. Ayrıca voleybol, basketbol, tenis, badminton, okçuluk, satranç, mini futbol, masa tenisi aktivelerinin yapılabileceği sahalar ile amfi tiyatro ve açık yüzme havuzu bulunmaktadır. 

 

Hijyenik koşullarda düzenlenmiş 400 Kişilik yemekhane, 400 kişilik modern toplantı salonu, bay-bayan mescit, amfi tiyatro, geniş sahili plaj futbolu, plaj voleybolu aktiviteleriyle gün boyu etkinlik yapılabilmektedir. Kampta bulunan 21 hizmetli personel 19 Mayıs Gençlik Kampının bakımı, onarımı ve üstün hizmet kalitesini vermek için özverili bir şekilde çalışmaktadırlar.

 

Samsun 19 Mayıs Gençlik Kampı, Antalya’da gerçekleşen ‘Gençlik Kampları Değerlendirme Toplantısı’nda Türkiye’nin en iyi gençlik kampı seçildi. 19 Mayıs Gençlik Kampı olarak bu gururu 4’üncü kez yaşadıklarını belirten Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven Özyurt, “2016 yılı içerisinde 19 Mayıs ilçemizde bulunan gençlik kampımızda toplam 11 kamp gerçekleşti. 

 

Kamp liderleri ve kamp sorumlularıyla birlikte Toplamda bin 411 gencimizin konuk edildiği bu kampların en verimli ve düzgün şekilde gerçekleşmesi yolunda bizlerden her zaman desteklerini esirgemeyen Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’a sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca kampa gelen gençlerimizin memleketlerine mutlu bir şekilde dönmelerinde önemli pay sahibi olan 19 Mayıs Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüz, kamp idaremiz ve personelimize de teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Bilinmeyen Samsun türküleri gün yüzüne çıkıyor

Bilinmeyen Samsun türküleri gün yüzüne çıkıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Konservatuvarı, bilinmeyen veya unutulmuş kültürel ve sanatsal değerleri gün yüzüne çıkarıyor.

Samsun’da 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi

Samsun’da 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan 1’i kadın 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi.

Samsun'daki bu okuldan mezun olan işsiz kalmıyor

Samsun'daki bu okuldan mezun olan işsiz kalmıyor Yaptığı projelerle adından söz ettiren Samsun Sema Cengiz Büberci Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrenciler işsizlik sorunu yaşamıyor.

Samsun'da kırsaldaki mahallelerin alt yapısına neşter

Samsun'da kırsaldaki mahallelerin alt yapısına neşter Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, kırsal kesimindeki mahallelerin alt yapısına neşter vurduklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET