• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ATAKUM'DA KIRMIZI IŞIKTA BEKLEYEN LPG'Lİ OTOMOBİL ALEV ALDI

Samsun Atakum'da kırmızı ışıkta bekleyen LPG'li otomobil alev aldı. Samsun'un Atakum ilçesi Atakent mevkisi televizyon istasyonu kavşağında LPG'li bir otomobil kırmızı ışıkta beklerken birden bire alev aldı. 

03 Mayıs 2017 Çarşamba 18:49
Samsun Atakum'da kırmızı ışıkta bekleyen LPG'li otomobil alev aldı

Samsun'un Atakum ilçesinde kırmızı ışıkta beklerken alev alan otomobil korku ve panik yaşanmasına neden oldu. 


Atakum ilçesi televizyon istasyonu sapağında meydana gelen olayda Mesut Zeytin'in kullandığı 33 AZP 89 plakalı otomobil kırmızı ışıkta beklerken biran da alev aldı. Aracın alev alması ile birlikte sürücü Mesut Zeytin ve otomobilin içinde bulunan eşi ve çocuğu panik halinde araçtan inerek kaçtı.  

 

Samsun'un Atakum ilçesi televizyon istasyonu sapağında kırmızı ışıkta beklerken alev alan araca ise şans eseri bölgede bulunan Atakum Belediyesine ait sulama aracı müdahale ederek çıkan yangını söndürdü. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu

Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde erkek cesedi bulundu. Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde deniz kenarında cesedi bulunan şahsın 70 yaşındaki Mehmet Ali Yavuz olduğu tespit edildi.

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı

Samsun'da cami müezzinini bıçaklayan şahıs şizofreni hastası çıktı Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde Fatih Cami müezzini İhsan Akoğlu'nu yüzünden ve karnından bıçaklayan şizofreni hastası Mehmet D. "Müezzini neden bıçakladınız" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı

Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı Erdoğan Tok'tan hemşehri derneklerine mikro milliyetçilik uyarısı. Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, mikro milliyetçilik uyarısında bulunarak, "Mikro milliyetçilik Samsunluluk ruhuna zarar veriyor" dedi.

Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak

Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak Hasan Togar: İşitme Engelliler Olimpiyatları Tekkeköy için büyük avantaj olacak. Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, İşitme Engelliler Olimpiyatlarının Tekeköy ilçesi için büyük bir avantaj olacağını açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI