• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ÇARŞAMBA'DA PROTOKOL ÜYELERİ BAYRAMLAŞTI

Samsun Çarşamba'da protokol üyeleri bayramlaştı. Samsun’un Çarşamba ilçesinde Ramazan Bayramı münasebetiyle protokol üyeleri bayramlaştı.

05 Temmuz 2016 Salı 15:11
Samsun Çarşamba'da protokol üyeleri bayramlaştı

Samsun Çarşamba'da protokol üyeleri bayramlaştı. Samsun’un Çarşamba ilçesinde Ramazan Bayramı münasebetiyle protokol üyeleri bayramlaştı.


Çarşamba’da Ramazan Bayramı münasebetiyle gerçekleştirilen bayramlaşma programı ilk olarak Göl Restoran’da başladı. Yoğun katılımın olduğu bayramlaşma töreninde Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ramazan Ünal, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Tuncer İğneli, mülki ve idari amirler, siyasi parti temsilcileri, oda ile dernek başkanları ve mahalle muhtarları da bulundu.


Bayramlaşma sonrası İlçe Kaymakamı Caner Yıldız ve Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, kısa bir tebrik konuşması yaptı. Yapılan konuşmaların ardından program İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde devam etti. İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde polisler ile yapılan bayramlaşmanın ardından İlçe Jandarma Komutanlığı’na geçildi. Burada askeri personel ile yapılan bayramlaşma ve verilen ikramların ardından program son buldu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun kırsal kalkınmada hız kesmiyor

Samsun kırsal kalkınmada hız kesmiyor Samsunlu çiftçilerin dal parçalama makinesi ihtiyacı Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandı.

Mehmet Yavuz trafik daire başkanı oldu

Mehmet Yavuz trafik daire başkanı oldu Samsun Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Yavuz, 1. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi ederek Trafik Planlama ve Destek Daire Başkanı oldu.

Samsun'da mobilya ustası kadın kredi çekip patron oldu

Samsun'da mobilya ustası kadın kredi çekip patron oldu Samsun’da kooperatiften çektiği kredi ile baba mesleği olan mobilya, döşeme ve tamirat işi yapan genç kadın, işinin patronu oldu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden çiftçiye 300 bin TL’lik destek

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden çiftçiye 300 bin TL’lik destek Samsun Büyükşehir Belediyesi, kırsalda ekonomiyi canlandırmak amacıyla çiftçi ve üreticiye büyük destek sağlıyor.

KÖŞE YAZARLARI