• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ÇARŞAMBA'DA PROTOKOL ÜYELERİ BAYRAMLAŞTI

Samsun Çarşamba'da protokol üyeleri bayramlaştı. Samsun’un Çarşamba ilçesinde Ramazan Bayramı münasebetiyle protokol üyeleri bayramlaştı.

05 Temmuz 2016 Salı 15:11
Samsun Çarşamba'da protokol üyeleri bayramlaştı

Samsun Çarşamba'da protokol üyeleri bayramlaştı. Samsun’un Çarşamba ilçesinde Ramazan Bayramı münasebetiyle protokol üyeleri bayramlaştı.


Çarşamba’da Ramazan Bayramı münasebetiyle gerçekleştirilen bayramlaşma programı ilk olarak Göl Restoran’da başladı. Yoğun katılımın olduğu bayramlaşma töreninde Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ramazan Ünal, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Tuncer İğneli, mülki ve idari amirler, siyasi parti temsilcileri, oda ile dernek başkanları ve mahalle muhtarları da bulundu.


Bayramlaşma sonrası İlçe Kaymakamı Caner Yıldız ve Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, kısa bir tebrik konuşması yaptı. Yapılan konuşmaların ardından program İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde devam etti. İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde polisler ile yapılan bayramlaşmanın ardından İlçe Jandarma Komutanlığı’na geçildi. Burada askeri personel ile yapılan bayramlaşma ve verilen ikramların ardından program son buldu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Bilinmeyen Samsun türküleri gün yüzüne çıkıyor

Bilinmeyen Samsun türküleri gün yüzüne çıkıyor Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Konservatuvarı, bilinmeyen veya unutulmuş kültürel ve sanatsal değerleri gün yüzüne çıkarıyor.

Samsun’da 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi

Samsun’da 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan 1’i kadın 8 DEAŞ şüphelisi adliyeye sevk edildi.

Samsun'daki bu okuldan mezun olan işsiz kalmıyor

Samsun'daki bu okuldan mezun olan işsiz kalmıyor Yaptığı projelerle adından söz ettiren Samsun Sema Cengiz Büberci Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrenciler işsizlik sorunu yaşamıyor.

Samsun'da kırsaldaki mahallelerin alt yapısına neşter

Samsun'da kırsaldaki mahallelerin alt yapısına neşter Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, kırsal kesimindeki mahallelerin alt yapısına neşter vurduklarını söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET