• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN’DA VURGUN YİYEN CANKURTARAN FURKAN CANTÜRK SON ANDA KURTARILDI

Samsun’da vurgun yiyen cankurtaran Furkan Cantürk son anda kurtarıldı. Samsun'da Su Kayağı Merkezinde meydana gelen olayda vurgun yiyen cankurtaran arkadaşları tarafından son anda kurtarıldı. 

16 Haziran 2016 Perşembe 18:58
Samsun’da vurgun yiyen cankurtaran Furkan Cantürk son anda kurtarıldı

Samsun’da vurgun yiyen cankurtaran Furkan Cantürk son anda kurtarıldı. Samsun'da Su Kayağı Merkezinde meydana gelen olayda vurgun yiyen cankurtaran arkadaşları tarafından son anda kurtarıldı.


Olay, Samsun Büyükşehir Belediyesi Su Kayağı Merkezi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Su Kayağı Merkezi’nde cankurtaran ve Büyükşehir Belediyesi’nde de itfaiye personeli olarak çalışan 23 yaşındaki Furkan Cantürk, tesislerde midye toplamak için denize girdi.

 

 

Deniz içerisinde vurgun yiyen Cantürk, su üzerine çıkmayınca diğer cankurtaran arkadaşları durumdan şüphelenerek deniz girip onu baygın bir şekilde suyun üzerine çıkardı. Kısa sürede olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri Cantürk’ü alarak özel bir hastaneye kaldırdı.


Olaydan sonra Cantürk’ün arkadaşları sinir krizleri getirirken, hastaneye kaldırılan Cantürk’ün ise durumunun ciddi olduğu bildirildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Kardeşimizi kaybettik

Serdar ÖZOĞUR
24 Haziran 2016 Cuma 18:59

olay böyle mi gerçekleşmiş siz kimi kandırıyosunuz. bu çocuk bugün can verdi can başkaları gtnü kurtarmak için asılsız yalan haber yaptırsın bakalım bu haberi yapan da yaptıran da bana bi ulaşsın bakalım sosyal medyadan adım soyadım var olan aslını ben yüzyüze anlatırım o zaman bakarız

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla

Allah şifalar versin.

muhammed
17 Haziran 2016 Cuma 08:51

Allah şifalar versin. amin

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun kırsal kalkınmada hız kesmiyor

Samsun kırsal kalkınmada hız kesmiyor Samsunlu çiftçilerin dal parçalama makinesi ihtiyacı Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandı.

Mehmet Yavuz trafik daire başkanı oldu

Mehmet Yavuz trafik daire başkanı oldu Samsun Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Yavuz, 1. sınıf emniyet müdürlüğüne terfi ederek Trafik Planlama ve Destek Daire Başkanı oldu.

Samsun'da mobilya ustası kadın kredi çekip patron oldu

Samsun'da mobilya ustası kadın kredi çekip patron oldu Samsun’da kooperatiften çektiği kredi ile baba mesleği olan mobilya, döşeme ve tamirat işi yapan genç kadın, işinin patronu oldu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden çiftçiye 300 bin TL’lik destek

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden çiftçiye 300 bin TL’lik destek Samsun Büyükşehir Belediyesi, kırsalda ekonomiyi canlandırmak amacıyla çiftçi ve üreticiye büyük destek sağlıyor.

KÖŞE YAZARLARI